18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nietypowe zaręczyny w miescie sexu i biznesu

ml...........kv • 2014-01-11, 23:46
Nietypowe zaręczyny w kinie milenium w Łomży

~Velture

2014-01-12, 00:01
chamsko zaj***ne z US i A. Amerykański film 2 lata temu dawałem z identycznym motywem. Jak widać buraczki z wioszek już zaczynają papugować pomysły na filmy od hamburgerów.




Sama akcja fajna ale czy nie da się wymyśleć czegokolwiek własnego i oryginalnego? Wszystko trzeba od hamerykańców podpie**alać?

dzarul

2014-01-12, 00:04
Ja pie**olę! Co to za brazylijska produkcja dla zakochanych /: ?

mazin

2014-01-12, 00:45
I ci wszyscy biedni ludzie, którzy zapłacili za bilety, musieli to oglądać?

heniu_sikor

2014-01-12, 00:48
Sadistic k***a !

Co to za gimbale, i kwejkomania, żeby coś takiego na SADISTICA wrzucać. Jakieś dokumentalne, czy coś wnoszące do życia, to jeszcze zrozumiem, ale serio ? Serio ?

Wypie**alać mnie z tym gównem, to nie pudelek.

twetyy

2014-01-12, 01:17
Won mi stąd! Takich ludzi trzeba banować, żeby to się nie rozprzestrzeniało.

RockyWood

2014-01-12, 01:28
najlepsze pomysły na "film zaręczynowy" mają jednak tylko wsioki... ale jak widzę takie filmy kręcone w mieście a nie na roli nie wśród krów to aż żal i politowanie z pleców mi spływa z zimnym potem że takie cuda dzieją się w tym naszym kraju...

Najlepiej zaręczyć się gdzieś k***a nie wiem... za granicą ! O! Np na takiej Wieży Eiffla
Bierzesz laskę na sam szczyt, wypowiadasz formułkę że po tylu k***a latach jak ci się nie oświadczy teraz to skoczysz z wierzy.
...jak się zgodzi to spoko a jak nie to zrzucasz kurew z wierzy!
A potem policji mówisz że się ci oświadczyła ale się nie zgodziłeś więc popełniła samobója :amused:

qhash

2014-01-12, 02:15
gość ma ałdi czyli pedał

Lopez

2014-01-12, 03:04
Co za wioska i kicz, ojapie**ole. Dziewczyna przyszła na film i ch*j z tego, musiała iść opie**olić laskę bo przyjeła zaręczyny.

Mr.Drwalu

2014-01-12, 07:43
Niezwykłe było by to jakby ją jeszcze strzelił w pysk. :-/

Pikdzik

2014-01-12, 08:31
to sadistic?

kamilkawka

2014-01-12, 09:07
Odnosnie filmu to ok fajny pomysl ch*j ze juz kiedys ktos tak zrobil,ale żółć która sie z niektórych wylewa jest żałosna.Ludzie macie kompleksy że wszystko musicie krytykować koleś sie napracował zorganizował to,ciekawe co poniektórzy sie oświadczali ( nie licząc gimbazy czyli 60% sadola),bo ja sie oswiadczylem w domu przy kolacji niespodziance i uwazam ze bardzo orginalny pomysl koles odj***ł jedyne do vczego mozna by sie przyczepic to ze reakcja laski jakas niemrawa, dziekuje skoczylem.

leszkowiecki

2014-01-12, 09:22
Velture: zaniim zobaczylem Twoj komentarz to chcialem napisac, ze tanie, ale oryginalne.

enduroboy

2014-01-12, 09:30
łomża to taki sosnowiec polnocy polski, jestes bezrobotny kupujesz samochod zapewne z ostrowii mazowieckiej od handlarza ktory zawinal je z litwy i jestes gosc.

zonk

2014-01-12, 10:35
Oświadczyny to na tyle prywatna sprawa że wszystkich obcych ludzi gówno to obchodzi.