18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowe użycie trybularzu

Takehi • 2018-04-21, 02:32
Mają rozmach :ok***a:

Cyjanek

2018-04-21, 15:26
Cytat:

w sali pełnej ludzi


Jakich znowu ludzi? To są bezmózgie owieczki potrzebujące pasterza.

edek.bajzel

2018-04-21, 15:34
coś mało zjebów w komentarzach, dalej, napie**alać na katoli

HalfGod

2018-04-21, 15:41
Marihuanen powinni tam wj***ć od razu byłoby weselej w przytułku dla bogaczy.

jbone

2018-04-21, 19:38
edek.bajzel napisał/a:

coś mało zjebów w komentarzach, dalej, napie**alać na katoli



odpal jointa.puśc keep on z barrym whitem i patrz na ten film.przejdzie ci całe zło.

ellsworth

2018-04-21, 20:06
W kościele Piotra i Pawła w Krakowie mają Wahadło Foucault’a ale ono się umywa przy tym rozmachu...

erpi

2018-04-21, 21:41
Leniwe k***y i tyle.

edek.bajzel

2018-04-22, 00:28
jbone napisał/a:



odpal jointa.puśc keep on z barrym whitem i patrz na ten film.przejdzie ci całe zło.


nie muszę palić trawki aby słuchać Jego świetnej muzyki

Dzisiaj

2018-04-22, 08:31
TB303 napisał/a:


Twoich tym bardziej, bo z tego co widzę to tylko bóldupisz.



przy dobrych tematach czasem wysile sie na komentarz pochwalny, ale autor przewaznie wie, ze wstawil cos dobrego bo 72634 postawionych piwek swiadczy, ze temat sie spodobal.

jak widze jakąś ch*jnie, np. jakąś przeróbke z ivoną lub pie**olone gimbusiarskie teksty to nie moge scrollowac obojętnie i musze kogoś uświadomić, że jest zjebem.

Ktoś ograniczony umysłowo napisze, ze to "bul" dupy a ktoś inny weźmie to za konstruktywną krytykę i skasuje konto na sadolu. Pozniej pie**olnie kompem przez okno i wyjedzie w bieszczady.

Jedni wstawiają tematy a inni komentują. Jedni robią to źle a inni dobrze. Fantastico nie przejdzie obojętnie kolo tematu z przejechaniem w chinach, ktoś z długim nosem nie przejdzie obojętnie obok szekla leżącego w gównie a ja nie potrafie się powstrzymac od zj***nia kogoś za ch*jowy materiał lub idiotyczny komentarz (choc sam czasem potrafie pie**olnąć coś głupiego)

A wiec streszczając moją odpowiedź : :idzwch*j:

Justynka99

2018-04-23, 20:13
Dzisiaj napisał/a:



przy dobrych tematach czasem wysile sie na komentarz pochwalny, ale autor przewaznie wie, ze wstawil cos dobrego bo 72634 postawionych piwek swiadczy, ze temat sie spodobal.

jak widze jakąś ch*jnie, np. jakąś przeróbke z ivoną lub pie**olone gimbusiarskie teksty to nie moge scrollowac obojętnie i musze kogoś uświadomić, że jest zjebem.

Ktoś ograniczony umysłowo napisze, ze to "bul" dupy a ktoś inny weźmie to za konstruktywną krytykę i skasuje konto na sadolu. Pozniej pie**olnie kompem przez okno i wyjedzie w bieszczady.

Jedni wstawiają tematy a inni komentują. Jedni robią to źle a inni dobrze. Fantastico nie przejdzie obojętnie kolo tematu z przejechaniem w chinach, ktoś z długim nosem nie przejdzie obojętnie obok szekla leżącego w gównie a ja nie potrafie się powstrzymac od zj***nia kogoś za ch*jowy materiał lub idiotyczny komentarz (choc sam czasem potrafie pie**olnąć coś głupiego)

A wiec streszczając moją odpowiedź : :idzwch*j:



To może faktycznie pie**olnij tym kompem i wyjedź w Bieszczady.