18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nietypowa wpadka na wizji

wiki2221 • 2016-01-20, 08:41
Szef kuchni w telewizji śniadaniowej przyłapany na robieniu... :-D

Cytat:


eXo^^

2016-01-20, 20:00
@up większość - Wy ćpuny podłe :D i tak sądzę, że jajca sobie robił z mąki ^

Cz...........ka

2016-01-20, 20:03
nvuiehnfvcj napisał/a:

sciema jak h*j, co to za koks/speed z grudami ? w życiu mu tyle i takie przez dziury nie przejdzie. Gimbaza łyka jak pelikany !




- Próba bycia fajnym ćpunem z sadola - WASTED


Cytat:

@sam się doucz pedrylu :D




- Próba bycia cool i wygadanym sadolem - WASTED


Cytat:

Nauczcie sie k***y czytać ze zrozumieniem :) c**y j***ne sadolowe od kresek :)




- Próba "śmiesznego" ratowania swojej pozycji, żeby nie wyjść na skończonego cymbała, a tylko na cymbała - WASTED




Słuchaj dzieciuchu. Nigdy nie miałem do czynienia z koksem, ale nawet ja wiem, ze jak masz sypki towar to to jest na 99% ch*joza. Jak sie zna mniej więcej proces powstawania i stan "po gotowaniu" to trzeba być totalnym ignorantem, albo jak ty - gówniarzem, co chciał błysnąć przed internetowymi ludzmi - żeby gadać takie dyrdymały.



Na litość boską wystarczy obejrzeć parę odcinków "Breakin Bad" (chociaż nie stąd moja wiedza)



Wróć do klocków lego dziecino :)

Pan Kot

2016-01-20, 20:38
co to za serial "wciąganie na śniadanie"

i wzrok skierowany do kamerzysty "coś ty k***o najlepszego narobił"

wujekjarek

2016-01-20, 21:46
hahhahah cisnienie wygrało :D ale co jak co trzeba chłopa pochwalic za szczura:DD

MisiekPB

2016-01-21, 08:31
Smisznie sie czyta te wasze spiny o koks :P
A na prawde żadnen nigdy nie widział tego na oczy i cisnie że wszystko wie najlepiej.

Przecierz to widać że to jest cukier puder grubo mielony i gośc odmierza idealną porcję za pomoca karty kredytowej bo mu się waga elektroniczna popsuła, a ta kasa obok to połóozył aby ktos szybko do sklepu pobiegł po wage i ja kupił. A później ten jego gupi usmieszek jak go kamera nakryła to przez to że źle odmierzył porcje i cały świat sie będzie z niego śmiał że źle kreske cukru pudru odmierzył
\
ehhhhhh gimbazja wszędzie


sory za błędy ale nie chce mi sie ich poprawiać i c****

Ksenon

2016-01-21, 13:30
Matush5 napisał/a:

Widzę kolega zaprawiony w boju z 2 g szczura walić ma zamiar. Dzioba nieźle musi przepalonego :D



Raczej towar mało czysty, czyli ch*jowy.