18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowa czołówka ;)

lombardzista22 • 2016-04-08, 15:41
Czołówka pewnej klasy maturalnej.
Polecam obadać, zanim dojdzie do masowego bólu dupy w stylu "Na h*j mje szkolna czoluwka, jusz skączylem gimnazjum".
Autorem nie jestem, udziału w tym nie brałem, ale pomysł ciekawy, samo wykonanie też jest konkretne (Tutaj głównie o wykonanie chodzi, gdyby była ch*jnia, nie wstawiałbym Wam tego).

Paralityczne ruchy, powszechny brak mózgu, a i tak się grało.
Film parodiuje GTA SA, myślę, że tego tytułu nie trzeba tutaj przedstawiać :roll:
Miłego oglądania :mrgreen:


iamthelaw

2016-04-08, 16:19
Co to jest GTA SA?

Titelitury

2016-04-08, 17:54
Niby ch*jowe ale aż łezka w oku się kręci jak się przypomni dawny YT, dawny YT był bez tych wszystkich Youyuberów, srankerów którzy robią same fejki albo nagrywają jak walą konia, kiedyś młodzież robiła właśnie takie amatorskie filmiki, ch*jowe ale dobre.

iamthelaw napisał/a:

Co to jest GTA SA?



Ty się urodziłeś w 1984 roku? chyba jak sobie narysujesz na torcie, mama wie że korzystasz ze strony dla dorosłych i kłamiesz przy podawaniu wieku żeby zobaczyć gołe dupy?

W ogóle to zgłoszę to do prokuratury i po IP policja cię znajdzie zobaczą czy masz 32 lata czy 12.

urwisk44

2016-04-08, 18:15
najbardziej mnie rozpie**ala ta gestykulacja jak tu 2:14 :D

TheByQ

2016-04-08, 18:45
@Titelitury Jedyne co teraz jest dobrego w YouTube to te wszystkie Let's Playe. Nie dlatego że to jakiś dobry pomysł czy coś, po prostu teraz prawie żadna gra nie ma wersji demo, wszystkie reklamują się cinematicami które urywają dupę, super 3d akcje lepsze niż trójkącik z zajebistymi dupami, a odpalisz grę to jest ch*j i kupa gówna. Tak to przynajmniej mogę sobie wpisać "let's play + tytuł gry", włączyć losowy filmik losowego kolesia i już wiem czy ta gra warta choćby spiracenia, a co dopiero zakupienia. No i potem może się w propozycjach pojawić film o innej ciekawej grze.

A, no i filmy z różnymi teoriami spiskowymi. Dobry kabaret jest w komentarzach.

Titelitury

2016-04-08, 20:02
@up, No i pokrótce opisałeś cały YouTube i cały dzisiejszy świat komputerowy z internetem włącznie. Pamiętam jeszcze czasy w których kupowało się w papierowych kopertach płyty z grami i miało się pewność że tam jest gra a nie jakieś gówno tak jak teraz gdy próbujesz coś spiracić to pliki uszkodzone i jeszcze chcą numer telefonu żeby kraść kasę z konta, tak tęsknię za tymi czasami wolności, kiedyś jak była jakaś fanowska minigra do jakiejś gry to twórcy się cieszyli z reklamy dzisiaj jak jakaś fanowska minigra jest w necie to na przykład tacy redzi ją udupiają (gwint) chociaż redzi sami zaczynali na crackowaniu gier i sprzedawali je na giełdach w kopertach. Szlag mnie trafia, z Chomika też się nie opłaca już nowych gier ściągać bo po 50 gb mają i bardziej opłaca się kupić oryginał a na giełdach już nie stoją.

Aueternum

2016-04-08, 21:07
@Titelitury, idź się jebnij w łeb, nie każdy musiał we wszystko grać, więc idź w ch*j, takie ludki twojego pokroju to tylko czatują na portalu A, by na B napisać "omg to już było na A, wszyscy widzieli to milion razy", potem wbija na portal A i pisze "po co to wrzucacie skoro będzie na portalu B, przecież każdy to już widział z rok temu", ch*j z tym że są nowi użytkownicy, którym nie chce się przeglądać staroci.

Więc jeśli ty wolałeś grać w jakieś gry niż porobić coś kreatywnego to twój problem, ale nie każdy musi znać każdego i nie musiał grać we wszystko.

W............R.

2016-04-08, 21:15
Młode talenty :) Fajnie potrafią choreografię z gry naśladować. Podejrzewam, że zasługa "reżysera". Tak czy owak, zwykle bym zj***ł od góry do dołu, ale tutaj po pominięciu wstępu dałem filmikowi szansę i nie żałuję. Morda się parę razy uśmiechnęła. Majta piwko :)

tarnold

2016-04-08, 21:19
Świetna robota piwko leci.Mi by się nie chciało

minas89

2016-04-08, 21:27
dobre to jest tylko dla kolegów z tej samej klasy chyba

DEADmanPL

2016-04-08, 21:33
Fajne, momentami nawet się rozbawiłem a na koniec przy wspomnieniu o ustnej, to nawet się zaśmiałem. Leci piwko, kawał dobrej roboty ;)

Relight

2016-04-08, 22:03
super, i nabilem ci wyświetlenie, teraz dawaj hajs albo piwo

hellbwoi

2016-04-08, 22:35
GTA skończyło sie dla mnie na London 1969. Dwa była już jakaś nie teges a tego miliona numerków po nawet nie dotykałem.