18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespotykanie spokojny człowiek...

Halman • 2021-12-27, 08:59

godny podziwu mistrz wewnętrznego spokoju... :amused:

oleyu

2021-12-27, 09:28
Teraz kupi Vana

lewanmich1

2021-12-27, 09:45
Też tak kiedyś straciłem szybę w kombiaku Renault Nevada. "Sprawcą" była pralka. Moja reakcja? Identyczna.

janlew

2021-12-27, 09:56
Halman napisał/a:

godny podziwu mistrz wewnętrznego spokoju...


Emocje i instynkty, to przedcywilizacyjna część naszej natury. Potrzebne były w lesie by przetrwać, dziś głownie zawadzają. Mądry człowiek dobrze o tym wie, i gdy otrzymuje sygnał od silnej emocji, odwraca od niej swoją uwagę, i stara się powrócić do racjonalnego myślenia.
Ponoć wszyscy wywodzimy się z Afryki, ja lubię więc myśleć że wściekłe i złe emocje to taki mój wewnętrzny pranigger. Czyje się w obowiązku uciszyć tępego sk***ysyna.
Dobre i euforyczne emocje to zaś taka "kobieca część męskiej natury", którą też ponoć mamy. Jej pozwalam czasem zaszaleć, ale nigdy wejść sobie na głowę.
Takie podejście bardzo ułatwia przywrócenie kontroli białemu jak płatek śniegu logicznemu męskiemu umysłowi, który powinien zawsze kierować tym co czynimy.

bydmundo

2021-12-27, 10:06
Po prostu nie uwierzył i miał nadzieje, jak się odwróci i zerknie z powrotem, to szybka będzie cała :-)

Kosmodysk

2021-12-27, 10:09
Jakbym widział siebie, kiedy wybieram się z moją na wakacje.

pro_avenger

2021-12-27, 10:14
W passacie kombi nie miałby tego problemu :-P

dejwid092

2021-12-27, 10:22
Mózg nie ogarnął co się stało

panar3

2021-12-27, 11:21
Liftbacki tak mają...

Montana4666

2021-12-27, 12:14
*** Jestem oazą spokoju. pie**olonym k***a zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli j***nego jeziora. Jestem wręcz jak j***ny wagon pełen pie**olonych medytujących tybetańskich mnichów. ***

TerazPolska123

2021-12-27, 12:54
dlaczego jak filmik się zaczynał ja od razu wiedziałem co się stanie

owoc

2021-12-27, 12:58
albo debil po prostu.

Janusz_k

2021-12-27, 14:08
janlew napisał/a:

Emocje i instynkty



Masz piwo, ładnie to ująłeś.

notak

2021-12-27, 18:01
janlew napisał/a:

Emocje i instynkty, to przedcywilizacyjna część naszej natury. Potrzebne były w lesie by przetrwać, dziś głownie zawadzają. Mądry człowiek dobrze o tym wie, i gdy otrzymuje sygnał od silnej emocji, odwraca od niej swoją uwagę, i stara się powrócić do racjonalnego myślenia.
Ponoć wszyscy wywodzimy się z Afryki, ja lubię więc myśleć że wściekłe i złe emocje to taki mój wewnętrzny pranigger. Czyje się w obowiązku uciszyć tępego sk***ysyna.
Dobre i euforyczne emocje to zaś taka "kobieca część męskiej natury", którą też ponoć mamy. Jej pozwalam czasem zaszaleć, ale nigdy wejść sobie na głowę.
Takie podejście bardzo ułatwia przywrócenie kontroli białemu jak płatek śniegu logicznemu męskiemu umysłowi, który powinien zawsze kierować tym co czynimy.



w pełni się z Tobą zgadzam, zresztą często mądrze prawisz, niemniej dodam że.....
choć, czasem w mądry sposób jest dobrze uwolnić emocje, choćby dla zdrowia fizycznego lub psychicznego,
bo taki stoicki spokój, kosztuje

nie pisze o p*zdach życiowych, które na wszystko mają wyrąbane, bo te i tak nic nie ogarniają