18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niespodziewany backflip

Barnellini • 2020-07-29, 13:03
Wyszło nieźle :D


DonKutassinio

2020-07-29, 14:03
No nie jestem przekonany czy wyszło nieźle. Łbem nie zapie**olił.

niefart86

2020-07-29, 18:43
pozwolę sobie wrzucić mój własny komentarz pisany po pijaku pod dwoma podobnymi kwejkami:

Lata oglądam Sadistic'a, paręnaście miesięcy mam tu konto, piję od zawsze. Jednak kiedy patrzę na te kwejkowo-wykopowe tematy na portalu tematycznym mam ochotę zacząć ćpać to co administracja: to daje całkowite oderwanie od rzeczywistości. Może pora na nowy sposób oceniania filmów? proponowana waluta: DaSilva w dwóch wersjach - mały DaSilva byłby przeciwnikiem Piwa. Dużo małych DaSilv'ów pod jednym postem daje dużego DaSilv'ę. A jak wiadomo wystarczy trzech DaSilv'ów żeby dokonać dekapitacji (taki BAN na życie). Resztę dopiszcie sami, pijany jestem.


Wyrażam zgodę na kopiowanie przez każdego kto da piwo pod komentarzem a nie pod kwejkiem

Cudak

2020-07-29, 19:06
niefart86 napisał/a:

pozwolę sobie wrzucić mój własny komentarz pisany po pijaku pod dwoma podobnymi kwejkami:
Lata oglądam Sadistic'a, paręnaście miesięcy mam tu konto, piję od zawsze. Jednak kiedy patrzę na te kwejkowo-wykopowe tematy na portalu tematycznym mam ochotę zacząć ćpać to co administracja: to daje całkowite oderwanie od rzeczywistości. Może pora na nowy sposób oceniania filmów? proponowana waluta: DaSilva w dwóch wersjach - mały DaSilva byłby przeciwnikiem Piwa. Dużo małych DaSilv'ów pod jednym postem daje dużego DaSilv'ę. A jak wiadomo wystarczy trzech DaSilv'ów żeby dokonać dekapitacji (taki BAN na życie). Resztę dopiszcie sami, pijany jestem.
Wyrażam zgodę na kopiowanie przez każdego kto da piwo pod komentarzem a nie pod kwejkiem



Ale nawet 3 DaSilvy są warci mniej niż zero :/

Chociaż w sumie to fajnie takimi DaSilvami płacić, np.:

- po proszę zapałki, yy.. mam tylko 30 DaSilvów, styknie?
- dobra weź te zapałki, tylko zabierz ich stąd.


remus7

2020-07-30, 01:10
j***ny taki gruby że swoją masą ukruszył skałę.