18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodziewane zatrzymanie

zabrzo • 2017-10-06, 19:29
Pan w niebieskiej kurtce wyraźnie zaskoczony :amused:

I te Dżeski :idzwch*j:

lopez_

2017-10-07, 10:58
Zadzimierz napisał/a:

I te krzyki Karyn " w paru na jednego??" Najgorsze to że takie osoby potem wracają do domu i czują się jak bohaterowie.



bo oni nie potrafią skumać, że policja jest od pilnowania porządku, a to co innego niż "soluwa 1 na 1 frajerze"... ;-)
mózgu nie oszukasz, mentalności nie zmienisz, tacy "ludzie" byli, są i niestety będą.

Alonso

2017-10-07, 10:58
Powiedziała "w paru na jednego", bo do paru umie liczyć.

mrokussw

2017-10-07, 11:22
k***a strzelalbym do tego tlumu , paru pojebow mniej

zabrzo

2017-10-07, 11:22
megafilip dokładnie ten sam, mam pare unikalnych ujęc jeszcze :D

thcthc

2017-10-07, 11:29
ach wielcy internetowi obrońcy dzielnych policjantów którzy z umysłem zabili chłopaka, mam nadzieje, ze kiedyś policja zajebie wam kogoś z rodziny

Karsa

2017-10-07, 11:49
thcthc napisał/a:

ach wielcy internetowi obrońcy dzielnych policjantów którzy z umysłem zabili...


Z czym k***a?

zakapior

2017-10-07, 11:59
Zaciągnę się do policji. Będę pałował takie bydło z czystą przyjemnością.

RasePL

2017-10-07, 13:12
jak ten policjant wskazywał tą pałką na karyne, to miałem szczerą nadzieję, że jej strzeli, aż ją na drugą stronę wywróci :D
szkoda czasem tych policjantów, którzy muszą się chamować ;v

TB303

2017-10-07, 13:42
thcthc napisał/a:

mam nadzieje, ze kiedyś policja zajebie wam kogoś z rodziny


Nie zajebią, bo mam normalną i porządną rodzinę, a nie patologię. Poza tym życząc takiego czegoś, jesteś j***ną k***ą, którą chętnie bym wyeliminował. No ale, jak widać po nicku - ciągłe jaranie przeżarło ci ten zj***ny móżdżek.
biala20 napisał/a:

Lysack Serio??! Co za gówno serwujesz?! Kompleksy leczysz po służbie?! Na takie działania jesteście pieski zbyt ograniczeni!


Hej karyna! Muszę być JP100% czy tam CHWDP byś sprzedała mi swoja dupę po zniżce? A jak dorzucę do tego nowiutki dresik, dostanę za darmo? Głupia, pie**olona k***o...

Idź lepiej do swojego sebusia(sp***oliny) i zastanówcie się, na co wydać swoje "ciężko zarobione" 500+("wóda czy piwa?").

PapierowyUmysł

2017-10-07, 17:07
TB303 napisał/a:


Nie zajebią, bo mam normalną i porządną rodzinę, a nie patologię. Poza tym życząc takiego czegoś, jesteś j***ną k***ą, którą chętnie bym wyeliminował. No ale, jak widać po nicku - ciągłe jaranie przeżarło ci ten zj***ny móżdżek.

Hej karyna! Muszę być JP100% czy tam CHWDP byś sprzedała mi swoja dupę po zniżce? A jak dorzucę do tego nowiutki dresik, dostanę za darmo? Głupia, pie**olona k***o...

Idź lepiej do swojego sebusia(sp***oliny) i zastanówcie się, na co wydać swoje "ciężko zarobione" 500+("wóda czy piwa?").



AMEN.

petru23

2017-10-07, 22:26
Zadzimierz napisał/a:

I te krzyki Karyn " w paru na jednego??" Najgorsze to że takie osoby potem wracają do domu i czują się jak bohaterowie.



Wg co poniektórych - represjonowani

Lew

2017-10-07, 22:43
W sumie powiedziałbym MILICJO wróć ale nie wypada, lecz lanie pałą dla zasady by się przydało znów. :D

tranzystor

2017-10-07, 23:41
Lysack napisał/a:

Zastanawia mnie, dlaczego w takich sytuacjach policja nie robi pokazowych akcji wyeliminowania, choć na trochę, sebixów i karyn ze społeczeństwa.




Bo jak tylko na jakiegoś Sebixa krzywo spojrzą, albo wobec agresywnego patola użyją tasera, to się zaczyna robienie bohatera wyklętego, jak ze Stachowiakiem.

mateuszsadoltzr

2017-10-08, 00:42
Ja wiem ze nie powinno sie oceniac ludzi po wyglądzie ale k***a...Ciemne(czarne) włosy,sportowe obuwie,leginsy i torebka no k***a typowa dres dupa

UBcjaPOLSKA

2017-10-08, 11:32
Lenie śmierdzące z tych Policjantów... Tylu ich jest, a Karyna właśnie dopuściła się 141 KW
Cytat:

Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.



Podać podstawę, grzecznie poprosić o dokument i na ziemię, kajdanki i kontrolę osobistą :D
Cytat:

BO k***A MOŻNA I POWINNO SIĘ TAK ROBIĆ.



Doj***ć Karynie 500 za przeklianie, drugie 500 z 65KW jeśli popełni
Cytat:

Art. 65. § 1. Kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania:
1) co do tożsamości własnej lub innej osoby,

2) co do swego obywatelstwa, zawodu, miejsca zatrudnienia lub zamieszkania,

podlega karze grzywny.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie udziela właściwemu organowi państwowemu lub instytucji, upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania, wiadomości lub dokumentów co do okoliczności wymienionych w § 1.



i do domu. A jak nie ma dokumentu - zawijamy Karynę na komisariat i jeszcze jak będzie pyskowała, kolejne wykroczenie, wniosek do sądu o ukaranie, a sąd już będzie wiedział jak to potraktować.

A nie, że jeden z drugim mówi odsuń się, a Karyna ma ich w piździe....

Obraza funkcjonariusza na służbie, a za tekst w 1:10

Cytat:

§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.





Polska Policyjna siła, SZANUJ WARIACIE PREWENCJĘ!