18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodziewane zatrzymanie

zabrzo • 2017-10-06, 19:29
Pan w niebieskiej kurtce wyraźnie zaskoczony :amused:

I te Dżeski :idzwch*j:

qwerty123hwdp

2017-10-06, 21:12
Pewnie świeżak w takich ulicznych bijatykach, to i dżesiki przyciąga..

Lysack

2017-10-06, 21:37
Zastanawia mnie, dlaczego w takich sytuacjach policja nie robi pokazowych akcji wyeliminowania, choć na trochę, sebixów i karyn ze społeczeństwa.

Polskie prawo pozwala ukarać za przeklinanie w miejscu publicznym mandatem nawet w wysokości do 1500zł. Na pewno jakaś karyna na akcję przytarga swoją dżesikę, więc połączenie bluzgów w obecności dziecka z agresywnym kontekstem ich wymawiania, pozwoliłoby nałożyć coś z wyższej stawki. Bluzgi od tego typu wojowników wylatują w niekontrolowany sposób - to już jest odruch, a nie świadoma chęć wzmocnienia przekazu.

W takiej sytuacji należałoby otoczyć teren dobrej jakości kamerami, by później nie było wątpliwości dla sądu. Każdy prawilny sebix odmówi oczywiście przyjęcia mandatu - ma do tego prawo, jednak idę o zakład, że na tym się nie skończy. Odmówi też okazania dokumentów w celu wypisania mandatu lub skierowania sprawy do sądu. A zdaje się, że za to jest kolejny mandat (do 500zł). I tutaj pojawia się możliwość zawiezienia na komisariat w celu ustalenia tożsamości. Taki czyn jest największą zniewagą dla rycerza ortalionu, więc niemal pewnikiem jest to, że będzie stawiał opór. Dlatego konieczne byłoby zaangażowanie najlepszych policjantów, którzy nie zrobią ani jednego fałszywego ruchu - nie mogą go nawet uszczypnąć w ucho.
Tym bardziej, że to jeszcze nie jest cel. Celem jest osiągnięcie tego co dresiwo potrafi najlepiej, czyli "czynna napaść na policjanta". Oczywiście brak myślenia i choćby chwili zastanowienia nad możliwymi konsekwencjami swojego oporu, łatwo przeradza się w wyrywanie i wykonywanie niekontrolowanych ruchów kończynami, a tutaj na pewno będzie można co nieco wyłapać z nagrań.

Każdy z nas codziennie, wielokrotnie łamie prawo, często nieświadomie. Jeśli świadomie, to człowiek myślący powinien wziąć pod uwagę ryzyko i w przypadku przyłapania przyjąć odpowiedzialność za dokonany czyn. Gdyby policjanci naprawdę chcieli nakładać mandaty za każde przewinienie, to nie wychodzilibyśmy z domów. A i w domu można dostać mandat za śmieci na podwórku czy brak tabliczki z numerem porządkowym nieruchomości.

Jest pewna tolerancja na wybryki i naruszanie przepisów, ale kiedy ktoś to robi z premedytacją i mimo upomnienia nie przestaje, to nie powinno być litości.

Sam nigdy nie miałem problemów z policją, choć święty nie jestem. Zawsze w przypadku odwalenia jakiegoś numeru wystarczyła odrobina pokory, uśmiechu i normalnej rozmowy. Zwykle kończyło się na upomnieniu lub wypisaniu najniższego mandatu, bo policjant już "uruchomił akcję" i musi mu się zgadzać w statystykach.
Raz nawet miałem sytuację, że nie zgadzałem się z policjantem, a on totalnie nie przyjmował argumentów. Mimo dość ostrej dyskusji, ale bez podnoszenia głosu czy przejawów agresji uznaliśmy, że żaden z nas nie ustąpi i wybraliśmy spotkanie się w sądzie. Mimo przekonania o swojej wyższości nie skuł mnie, ani nie zawiózł na dołek, a był to przykład gościa, który tylko szuka okazji do tego, by komuś doj***ć.

biala20

2017-10-06, 22:13
Lysack Serio??! Co za gówno serwujesz?! Kompleksy leczysz po służbie?! Na takie działania jesteście pieski zbyt ograniczeni!

Lysack

2017-10-06, 23:06
biala karyna, obrońca prawilności ;)

Z policją nie mam nic wspólnego poza otrzymanymi mandatami za różne przewinienia (za które zresztą nie mam pretensji, bo po pierwsze to ja odwaliłem, a po drugie to ich praca, więc to tak jakbym miał pretensje do kasjerki o zepsuty towar w sklepie).

Chciałem tylko zaznaczyć, że normalnemu człowiekowi nic w takiej akcji nie grozi, bo nawet jeśli już ktoś normalny, chcąc wyrazić sprzeciw wobec przesadnych działań policji, wybierze się na taką akcję i zabluzga w przypływie emocji, to używając mózgu albo skończy się na upomnieniu albo najniższym mandacie.

Jeśli nie załącza się komuś agresor, a stara się wyjaśnić zaistniałą sytuację i nawet jeśli konieczne jest chwilowe zatrzymanie, nie stawia oporu, to z reguły nie ląduje na dołku, a co najwyżej na izbie. A i na to trzeba sobie nieźle zasłużyć, bo zdarzało mi się być spisanym wracając z grubej imprezy, gdzie poza szczątkami rozmowy z niebieskimi, nie pamiętałem jak wróciłem do domu.

Ot, takie są moje doświadczenia i moich znajomych, którzy nie pajacują i rozumieją możliwe konsekwencje swoich zachowań.

airwalk

2017-10-07, 00:57
pie**olicie że Dżesiki nie jeden z was przy tych dżesikach się brandzlował gimbusy.ps j***ć prostaczki

LB...........BZ

2017-10-07, 01:17
Najlepie jakby złapali tych potali i dali jakieś pracę przymusowe. Człowiek ktory pracuje myśli i stara się by mu było w zyciu jak najlepiej, a takie nieroby obwiniaja policje i wszystkich do okoła za swoje ch*jowre życie i nic z tym nie robia bo jada na zasilkach. Błędne koło się zamyka. A my placimy nasze ciężko zarobione pieniądze żeby te ch*je mialy co chlac albo cpac. Tyle lat mija i nikt nic z tym nie robi...

rogacz

2017-10-07, 01:21
@Lysack grozi. Na Marszu Niepodległości za poprzedniej władzy gazem wyłapałem choć stałem w tym spokojnym tłumie. Za to widziałem sporo kolesi takich jak ci co tego w niebieskiej kurteczce wynosili. Oni byli w tych grupach które rzucały kamieniami w prewencje.

BenderXXX

2017-10-07, 01:30
@Lysack

Ja tam uważam, że w Polskiej policji pracuje za dużo przemądrzałych pajaców (Szczególnie mundurowych) ze skłonnością do przekraczania uprawnień. Normalni ludzie nie raz opowiadali jak ich policjant wk***ił do białości (mnie zresztą też nie raz - a baaardzo żadko bywam w polsce).

Nie znaczy, że pochwalam Sebixów i Karyny - wręcz przeciwnie. Ale skoro zaczynasz tak gloryfikować policję to musiałem napisać...

Lysack

2017-10-07, 01:50
BenderXXX napisał/a:

@Lysack

Ja tam uważam, że w Polskiej policji pracuje za dużo przemądrzałych pajaców (Szczególnie mundurowych) ze skłonnością do przekraczania uprawnień. Normalni ludzie nie raz opowiadali jak ich policjant wk***ił do białości (mnie zresztą też nie raz - a baaardzo żadko bywam w polsce).

Nie znaczy, że pochwalam Sebixów i Karyny - wręcz przeciwnie. Ale skoro zaczynasz tak gloryfikować policję to musiałem napisać...



Zgadzam się z tym co napisałeś. Zawsze trzeba się liczyć z tym, że można trafić na idiotę, złodzieja, bandytę albo psychopatę. Nawet ekspedientka musi liczyć się w swojej pracy, że trafi jej się napad na sklep. Poczucie władzy sprzyja ujawnieniu skłonności do takich zachowań, więc ryzyko wzrasta. Jak mnie policjant próbował podpuścić, to po prostu odpuściłem i przyjąłem jego uwagi, mając na uwadze możliwość złożenia skargi na niekompetentnego pracownika. Tym razem odpuściłem, bo on też.

Fa...........ro

2017-10-07, 08:01
Ta gruba z ch*jem w dupie się pałęta.
Tak jebie policję że aż by dupy któremuś z policjantów dała :D

Halman

2017-10-07, 10:24
jakim k***a pie**olonym cudem komentarz Zadzimierza przebił i usunął mój komentarz który jeszcze 10 minut temu miał 21 piw i był wyróżnionym komentarzem? co to za jakieś kurewskie oszustwa i szachrajstwa?

wojtasbbi

2017-10-07, 10:26
j***ć patolę! paleta zimnego piwa dla panów piesków :)

Halman

2017-10-07, 10:26
Jakim k***a prawem komentarz Zadzimierza usunął mój już wyróżniony komentarz z 21 piwami? jakieś kurestwa i szachrajstwa się tutaj odpie**alają do ch*ja wafla.. do buzi ktoś wziął adminowi?

megafilip

2017-10-07, 10:51
To jest ten sam komisariat gdzie kiedyś seba popsikał policjantów gazem?

AN...........or

2017-10-07, 10:55
karyny wyklęte, powinni ich wsadzić wszystkich na 50 lat do paki. bardzo mi się podoba w USA jak policja najpierw strzela, a dopiero potem mówi, by się nie ruszać. Piękne to jest.