18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w krzakach

CrazyEdek • 2018-11-23, 21:10
Dość spora


dmnunited

2018-11-23, 21:23
ktoś zainwestował pieniążki i bardzo dużo pracy w to, żeby zbudować taką piękną hodowlę, a oni mu to psują... bez sensu...

Cezz999

2018-11-23, 21:28
Pewnie wpie**alało wincyj prądu niż 5 okolicznych wiosek razem wziętych to się ktoś zainteresował...
Opcja nr2 jest taka, że jakaś menda strzeliła z ucha, aczkolwiek mogę się mylić :|

Budrys2000

2018-11-23, 21:48
Tak mi się przypomniało, że kiedyś, jeszcze w liceum wygrałem w jakimś konkursie roczną prenumeratę "Działkowca". No k***a, niezbędnik każdego licealisty, gazeta dla dziadków.

Mors_Nigra

2018-11-24, 02:19
Bardzo dobrze, tępić ćpunów i wytwórców.

KebabRemover

2018-11-24, 02:22
nie pale juz tego scierwa tak mi rylo banie jeszcze jak ogladalem sadola i sobie wkrecalem ze koncze jak ci ludzie ktorych tu ogladam kiedys zrobilem awanture z matka bo sobie cos wkrecilem ze typ przez nia naslany przyjedzie mnie pobic i w wyniku tej bojki zostane spralizowany od szyi w dol i tak lezalem i sobie wkrecalem ze nie moge poruszyc cialem ale mi leb porylo jak ch*j nie pale juz tego scierwa j***nego i jako czlowiek ktorzy wypalil tego kilogramy wiem dlaczego to gowno jest nielegalne TYLKO ALKOHOL i ch*j

TB303

2018-11-24, 02:31
Mors_Nigra napisał/a:

Bardzo dobrze, tępić ćpunów i wytwórców.


Zgadzam się. Sam zacząłbym od alkoholików. To najgorsze kurewstwo i ścierwo, jakie chodzi po ziemi tego kraju.

solltys

2018-11-24, 02:33
@KebabRemover Widać że Ci weszło na psychikę bo składasz zdania jak 10 latek. :lodowka:

Shotterr

2018-11-24, 06:41
@Up. Jak na moje oko to na psychikę nic mu nie siadło tylko już taką miał.

korowiow777

2018-11-24, 08:45
co wy palicie, że takie jazdy macie? popychasz zioło antydepresantami czy absyntem?... Jesli nie polecam wizytę u specjalisty bo jest źle z Tobą... I alkoholu też nie pij.

DarthMoon

2018-11-24, 10:00
W necie czy tv często podają, że Marihuana ma tyle leczniczych właściwości i na to powinni pozwolić. U wszystkich moich kumpli, którzy palą tylko zioło(nic więcej, żadnych piguł czy innego syfu) po roku palenia można było zobaczyć, jak są zamuleni, myślą wolniej, wyraz twarzy jakby patrzyli gdzieś w dal po kilku kieliszkach wódki.
Opisuje to co widzę: ludzie, którzy byli świetni z przedmiotów ścisłych, mają świetną pracę i zaczynają palić zioło tak tylko raz na dwa tygodnie. Na początku wszystko super ale po roku widać jak to ryje czerep. Jak zaczynają wolniej myśleć w pracy, jak nie łapią jak się do nich mówi.

krykoz

2018-11-24, 10:41
KebabRemover napisał/a:

nie pale juz tego scierwa tak mi rylo banie jeszcze jak ogladalem sadola i sobie wkrecalem ze koncze jak ci ludzie ktorych tu ogladam kiedys zrobilem awanture z matka bo sobie cos wkrecilem ze typ przez nia naslany przyjedzie mnie pobic i w wyniku tej bojki zostane spralizowany od szyi w dol i tak lezalem i sobie wkrecalem ze nie moge poruszyc cialem ale mi leb porylo jak ch*j nie pale juz tego scierwa j***nego i jako czlowiek ktorzy wypalil tego kilogramy wiem dlaczego to gowno jest nielegalne TYLKO ALKOHOL i ch*j



Napisz to jeszcze raz, ale tym razem po polsku, bo jestem trochę ciekaw, co napisałeś.

youzeck1984

2018-11-24, 10:57
Mógłbym nie wychodzić z tego pokoju przez kilka dni...

RadzioC

2018-11-24, 11:09
@KebabRemover z tego co piszesz wnioskuje ze diler robił Cie niezle w ch*ja i prawdziwe topy to Ty widziales jedynie na teledyskach u swojego fana popka.

Ps: @Mors_Nigra po miniaturce z klockami gówna i nicku domyślam się że jesteś ciemnej maści. Prosimy abyś grzecznie użył w opcjach pprzycieku "usuń konto".