18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niespodzianka na strychu

yaiba • 2023-02-14, 21:47
Już wiadomo na co Kamilka syczała na strychu :D


psotna_cipka

2023-02-14, 21:50
Sssssp***oliły sssssię z sssssufitu

Budrys2000

2023-02-14, 22:32
k***a, alem się wystraszył :mrgreen:

Węże są ok, ale tylko na Discovery Channel ;-)

el_kadafi

2023-02-14, 23:34
Małe strychy tam mają.

smc

2023-02-14, 23:38
O k***a, Bazyliszek...

:shock:

eliveruss

2023-02-14, 23:44
Eeee tam, mi raz boaska dwumetrowa uciekła z terrarium. Raz szukałem ją tydzień, to złapałem ją, jak wylazła w nocy do kuchni, a raz dwa tygodnie szukałem - okazało się, że kitrała się za wkładem kominkowym w zabudowie z pustaków. j***ne sprytne są. No ale kto nigdy nie zgubił węża niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ten na nagraniu raczej dzikus, bo trochę rozrośnięty, jeszcze do tego ta straż, więc wątpię, by gość był proszony. To chyba molurus bivittatus, chociaż może reticulatus, cholera wie. Jak masz kilku silnych i w miarę odważnych kolegów obok siebie oraz nie śmierdzisz jak zwierz, to raczej krzywdy nie zdąży zrobić, no... może kilka żeber zdążyłby połamać, zależy ile by miał miejsca i czy by dobrze złapał.

Ja na ich miejscu bym wpuścił jakiegoś prosiaka czy kurę do pomieszczenia na ostatnią podróż i czekał, aż dojdzie do bliskich czułości. Wtedy sznurówkę za łeb, do wora, zanim się zorientuje i do jakiegoś minivana, by potem wypuścić na ogródku somsiada.

Takie smyranie się kijkami z niejadowitym wężem więcej strat przynosi, niż pożytku. Wąż się tylko wk***i i zacznie szukać miejsca do sp***olki, rozwalając wszystko po drodze.

Edit: ej, k***a, chwila. Tam były dwa. Możliwe, że kopulowały

Marcinqqq

2023-02-14, 23:45
piękne stworzenia, wyprowadził bym się z tego loku w trybie natychmiastowym

TylerPL

2023-02-15, 00:08
eliveruss napisał/a:


Edit: ej, k***a, chwila. Tam były dwa. Możliwe, że kopulowały



Typ zaprosił typiare, posuwa ją w hotelu i nagle przed podłogę ktoś go za ogon wyciąga z miłej ciepłej dziury.


nyypl

2023-02-15, 06:20
I co k***a nie ma chętnego na rozwiązanie problemu :-D

Wari

2023-02-15, 07:15
Teściową z poddasza eksmitują.

darayavahus

2023-02-15, 08:10
Ja pie**ole, a myśłałem, że myszy są problemem....