18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niespodzianka na drodze

phrontch • 2020-08-20, 08:23
Kierowca natrafił na nieoczekiwaną przeszkodę




leolepsi

2020-08-20, 08:52
No, to było niespodziewane...

woytasw

2020-08-20, 09:07
A czego mógł się na drodze spodziewać? Słonia?

marvel321

2020-08-20, 09:38
Pajacyki z komentarzy nie widzą że tir nie ma świateł?

TRQPL

2020-08-20, 10:08
Kierowcy tirów to tępe dzidy bez wyobraźni.

miskolargol

2020-08-20, 13:21
Czarny,pewnie brudny i nieoświetlony tir na drodze nocą.No k***a to trzeba mieć pecha.
Spodziewałem się dzika.

Driver19cm

2020-08-20, 13:23
Cytat:

Kierowcy tirów to tępe dzidy bez wyobraźni



Oooo widzę ewidentną nienawiść do tej grupy zawodowej

Rozumiem, że kolega doznał z ich strony jakiejś krzywdy ?

Wujek kiedyś w kabinie brał kolege na kolana ? Najpierw czekolada Wedla a później w dupala anala ?

Przykra sprawa, ale możesz się tym podzielić na tym portalu. W grupie sobie z tym szybciej poradzisz ....

zzzz2

2020-08-20, 13:37
Cytat:

Wujek kiedyś w kabinie brał kolege na kolana ? Najpierw czekolada Wedla a później w dupala anala ?



Słyszałem, że oni mają pociąg do tej samej płci, ale o umiłowaniu do dzieci jeszcze nie słyszałem. Widzę, że dość dokładnie znasz procedury (z tą czekoladą), ale może zachowaj szczegóły jednak dla siebie..

ritu4l

2020-08-20, 16:50
Driver19cm napisał/a:

Oooo widzę ewidentną nienawiść do tej grupy zawodowej
Rozumiem, że kolega doznał z ich strony jakiejś krzywdy ?
Wujek kiedyś w kabinie brał kolege na kolana ? Najpierw czekolada Wedla a później w dupala anala ?
Przykra sprawa, ale możesz się tym podzielić na tym portalu. W grupie sobie z tym szybciej poradzisz ....



Oo widzę spoconego Romana kierowcę tira prawda w oczy kole, jak to jest jak ktoś ci posuwa babę jak jest się w trasie bo nigdy tego nie doświadczę a jestem ciekawy?

Wuj_Hani

2020-08-20, 17:58
woytasw napisał/a:

A czego mógł się na drodze spodziewać? Słonia?



Przypomniało mi się zdarzenie na drodze Nowy Targ - Jabłonka. Koło północy w podobnych warunkach oświetleniowych prawie wjechałem na krowę. Krowa to nic, na niej był jeszcze byk i kopulowali. Jakoś ich ominąłem, ale było blisko. Potem tylko telefon na policję, ponoć znaleźli właściciela.

ellsworth

2020-08-20, 20:47
marvel321 napisał/a:

Pajacyki z komentarzy nie widzą że tir nie ma świateł?



Za to kierujący MA światła a mimo to porusza się SZYBCIEJ niż odległość widoczności na zatrzymanie, którą te światła oświetlają.

ch*j tam z ciężarówką. Tam mogłoby znajdować się COKOLWIEK, absolutnie cokolwiek. Jakiś zgubiony ładunek, przewrócone drzewo, leżący na jezdni człowiek i w KAŻDYM przypadku efekt byłby dokładnie ten sam. Dlaczego? Nie dlatego że coś tam było, tylko dlatego że debil bez wyobraźni zapie**alał w warunkach ograniczonej widoczności szybciej niż był w stanie się z taką prędkością zatrzymać!

To jest powszechna przypadłość bezmózgowców - zapie**alam i albo się fartnie albo się rozjebie.

kwiat6192

2020-08-21, 17:31
Karmazon napisał/a:

Oo widzę spoconego Romana kierowcę tira prawda w oczy kole, jak to jest jak ktoś ci posuwa babę jak jest się w trasie bo nigdy tego nie doświadczę a jestem ciekawy?



Macho się odezwał. Coś Ci powiem ośle. Sam jeżdżę i żal mi takich jak Ty. Wiele żonatych kobitek takich lamusów jak Ty miałem w kabinie, których mąż pracował na 8h, zarabiał grosze, a wiadomo jak się kasy nie ma zaczynają się kłótnie, zaniedbywanie i monotonia. Możesz pracować na 8h, a może Cię nie być tydzień jak ma się zeszmacić i tak się zeszmaci.

I my przynajmniej nie oszczędzamy grosza na kobietki, a Ty? Kredyt na mieszkanie na 45 lat, ze dzieci będą go jeszcze spłacać, wczasy nad jeziorem z piwami z biedronki i kiełbasą z promocji z krótkim terminem.

Więc pilnuj swojej, bo jakiś spocony Januszek może w tym czasie gdzieś na parkingu w kabinie Ją kotłuje, a Ty myślisz że pojechała do warzywniaka po brokuły.

ZgRyZ

2020-08-24, 07:25
ja tak miałem pod częstochową w 1989.

qmaverickq

2020-08-29, 21:21
Driver19cm napisał/a:

Oooo widzę ewidentną nienawiść do tej grupy zawodowej
Rozumiem, że kolega doznał z ich strony jakiejś krzywdy ?
Wujek kiedyś w kabinie brał kolege na kolana ? Najpierw czekolada Wedla a później w dupala anala ?
Przykra sprawa, ale możesz się tym podzielić na tym portalu. W grupie sobie z tym szybciej poradzisz ....



WIdzę wyprzedzacz się na grupie znalazł, bo bułeczki gorące wiezie. Wy tam się pindolami dotykacie jak można kogoś zabić, czy tylko w dupkę bierzecie?
Nie bez kozery mówią na was tirówki