18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesnaska w Blackburn

fantastico • 2017-08-04, 12:09
Sean Jarvis, 28, z Hollin Bridge Street, Blackburn i Andrew McDermott, 22, z Scotland Bank Terrace, Blackburn dokonują pobicia ludzi brutalnie przez nieporozumienie. Zostali złapani i zostaną ukarani bo jeden z poszkodowanych był uszkodzony poważnie.


garota

2017-08-04, 13:08
Ten gość w szarej zbroi osiedlowej jaki partyzant. Poczekał aż gość spojrzał na znokautowanego kolegę i dopiero mu wypłacił. Ogólnie banda debili, dobrze że to się nagrało.

Dzisiaj

2017-08-04, 14:13
to są właśnie przedstawiciele zjebow najglosniej krzyczacych : obcokrajowcy zabieraja nam prace, a sami od 10 lat "nie potrafia" znalezc zatrudnienia... smiecie zyjace na zasilkach z pokolenia na pokolenie. Jesli myslicie, ze polacy sa dobrzy w kombinowaniu to musicie wiedziec, ze anglicy maja system benefitow obcykany perfect. Takich kombinatorow zasilkowych jak oni, nigdy w zyciu nie widzialem...

Maxi96

2017-08-05, 09:52
Dzisiaj napisał/a:

to są właśnie przedstawiciele zjebow najglosniej krzyczacych : obcokrajowcy zabieraja nam prace, a sami od 10 lat "nie potrafia" znalezc zatrudnienia... smiecie zyjace na zasilkach z pokolenia na pokolenie. Jesli myslicie, ze polacy sa dobrzy w kombinowaniu to musicie wiedziec, ze anglicy maja system benefitow obcykany perfect. Takich kombinatorow zasilkowych jak oni, nigdy w zyciu nie widzialem...



Anglicy zawsze chętnie dziękowali nam za naszą pomoc szczególnie w 45 na paradzie zwycięstwa.

I do dziś doceniają to że oni robić nie muszą bo Polak pies posprząta po nich.

k***y.

klon598

2017-08-05, 10:51
Ahh Angole i ich bójki w grupie na jednego typka, jak ich tutaj nie kochać.

waikiki

2017-08-05, 19:48
Sebixy są tak tępi że niewiedza o tym że na ulicach są kamery i zostaną prędzej czy później zatrzymani i spędzą za swoje czyny pare dobrych latek w więzieniu. Dobrze im tak, niech gniją za murami i niech zostaną tam porządnie wydymani w czoko

oozyxak0o

2017-08-05, 20:13
dlatego zawsze mam gaz pieprzowy przy sobie gdyby doszło do takiej sytuacji że kilku na mnie jednego

tylko pamiętajcie : stężenie oc musi być 10% , takie najczęściej mają blokadę spustową, najlepiej filmy walther albo koltera, ważne by miał 10% oc. Pewien grubas mnie kiedyś zaatakował z kumplami i miałem standardowy 2%oc i na grubego nie podziałało. I najlepiej większą tubę kupić nie 50 tylko 75ml lub więcej bo jak ktoś niewprawiony albo nie umie opanować szoku to całą tubę na raz może wystrzelić.

I koniecznie gaz żelowy a nie stożkowy/rozpylający w chmurze. Bo żel to żel i czy deszcz pada czy wiatr wieje żel idzie strumieniem ostro i wcale wbrew pozorom nie jest ciężko trafić napastnika tak więc pamiętajcie, gaz żelowy, najlepiej 75 mililitrów walthera lub koltera i koniecznie 10% odczynnika oc bo jak na grubasa traficie (albo grubasów lub tych co lubią jeść ostre potrawy to 2% lub 5% nie zadziała). Pozdrawiam.

No i zasięg. Żelowym to trafisz na góra kilka metrów celnie, stożkowy wiatr zawieje i sam możesz siebie spryskać.

GeoXL

2017-08-05, 23:00
@up
Jak dostaniesz z partyzanta w ryja to nie zdążysz nawet wyjąć swojego oręża zanim pójdziesz spać.

oozyxak0o

2017-08-05, 23:27
GeoXL napisał/a:

@up
Jak dostaniesz z partyzanta w ryja to nie zdążysz nawet wyjąć swojego oręża zanim pójdziesz spać.


Od tego są sztuki walki młody gnojku żeby przewidywać takie zachowania tym bardziej stoisz na przykład ja i kumpel na wokół jest banda często 4-10 osób a nawet więcej, mam na myśli przewagę liczebną a gaz jest tylko uzupełnieniem. A obydwoje typki i tak samo widać po twojej wypowiedzi jak i ty po żadnej szkole sztuk walk nie byliście. Mnie pierwszego czego nauczono to trzymać dystans od przeciwnika. Z tego co piszesz wnioskuję albo w dupie byłeś i gówno widziałeś albo atakujesz w grupie pojedyncze osoby. Pokłon skłaniam tobie.

pawhaw

2017-08-06, 13:22
Jakieś źródełko ? Chyba znam Pana w szarej zbroi. Czyżby Rob ?

Shymeq

2017-08-07, 19:24
Co to jest Niesnaska do ch*ja !?

fantastico

2017-08-07, 22:23
Shymeq napisał/a:

Co to jest Niesnaska do ch*ja !?



niesnaska:
zwykle w liczbie mnogiej: sprzeczki, kłótnie, nieporozumienia

Eh ta młodzież :/ I Wy chcecie, żebym tak nie pisał :/

P.S
A jak nie młodzież to załamka.