18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesnaska parkingowa...

~DMT • 2019-11-16, 12:18
Pewnie teraz boli głowa...

bloodwar

2019-11-16, 12:28
Zółta koszulka lidera chyba dodała jej wirtualne 20 cm wzrostu, 50 kilo wagi i 20 cm więcej w bicku skoro wyskoczyła z łapami na takiego walenia

~sensualna

2019-11-16, 12:31
bloodwar napisał/a:

Zółta koszulka lidera chyba dodała jej wirtualne 20 cm wzrostu, 50 kilo wagi i 20 cm więcej w bicku skoro wyskoczyła z łapami na takiego walenia



ona się tylko próbowała bronić i wyrwać temu typowi

KANIBAL22

2019-11-16, 20:43
sensualna napisał/a:

ona się tylko próbowała bronić i wyrwać temu typowi


mam dwie wersje jezeli ironizujesz to spoko ;)
jezeli nie ironizujesz to:
ze co k***a? :D jak ogladasz to wyłączasz percepcje? gdzie ty tu widzisz zeby ja trzymal? gdzie sie miala wyrywac? zreszta gdyby chciala uniknac konfrontacji z takim tucznikiem nie byloby problemu bo knur ma jakies 50 kilo nadwagi... a tu widac ewidentnie ze jebnal nia o ziemie na poczatku az sie poturlała a na kolejnym ujeciu jest jak stoi z nim miedzy samochodami i pierwsza wyprowadza cios z piesci :D powodzenia k***a w takim przypadku nie miala zadnych szans na obrone spora czesc facetow by zrezygnowala ale ona nie :D

~sensualna

2019-11-16, 23:00
KANIBAL22 napisał/a:

mam dwie wersje jezeli ironizujesz to spoko
jezeli nie ironizujesz to:
ze co k***a? jak ogladasz to wyłączasz percepcje? gdzie ty tu widzisz zeby ja trzymal? gdzie sie miala wyrywac? zreszta gdyby chciala uniknac konfrontacji z takim tucznikiem nie byloby problemu bo knur ma jakies 50 kilo nadwagi... a tu widac ewidentnie ze jebnal nia o ziemie na poczatku az sie poturlała a na kolejnym ujeciu jest jak stoi z nim miedzy samochodami i pierwsza wyprowadza cios z piesci powodzenia k***a w takim przypadku nie miala zadnych szans na obrone spora czesc facetow by zrezygnowala ale ona nie



jak tylko włączysz to widać że ją szarpie i trzyma za włosy polecam wizyte u okulisty ;)

Xs...........33

2019-11-16, 23:13
sensualna napisał/a:

jak tylko włączysz to widać że ją szarpie i trzyma za włosy polecam wizyte u okulisty



Ten film jest zapętlony, na początku tego nie widać, ale ona pierwsza go uderzyła i dopiero potem zaczął ją szarpać.

KANIBAL22

2019-11-17, 00:13
sensualna napisał/a:

jak tylko włączysz to widać że ją szarpie i trzyma za włosy polecam wizyte u okulisty


ty k***a slepa c**o :D kolega wyzej ci wyjasnil ale ja sam tez sie pomylilem to ujecie gdzie nia rzuca o ziemie a ona sie turla to jest dalsza czesc bo jak ja napie**ala miedzy samochodami to w tle wychodza dwie osoby z samochodu a na nastepnym ujeciu widac je juz przy niej a grubas najwidoczniej odchodzil ale ona i tak jeszcze raz sie do niego przyj***la to nia zaj***l o asfalt tak ze bronil sie tucznik nie ona :D po ponownym przeanalizowaniu nagrania stawia ja to w jeszcze gorszym swietle dostala w mrode bo sie o to prosila dziekuje dobranoc

luxpiotr

2019-11-17, 00:18
Co to ma być? To tzw. babska solidarność czy ślepota?

DużyKutas

2019-11-17, 12:19
Trzy razyy dostała tak samo wpie**ol, to trzeba mieć farta.

Mors_Nigra

2019-11-17, 14:45
sensualna napisał/a:

jak tylko włączysz to widać że ją szarpie i trzyma za włosy polecam wizyte u okulisty



Ty musisz być trollem...

To ona pierwsza zaatakowała go z pięści normalnym ciosem. Nagranie jest nie po kolei tak samo jak nie po kolei masz w głowie.