18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesławne forum "Onion"

Hunter562 • 2011-03-07, 22:45
Do wszystkich napinaczy, obrońców moralności i innych takich.
Zluzujcie poślady i nie piszcie czego by komuś nie zrobiliście.


To tyle tytułem wstępu. Forum zwane potocznie "cebulką" było polskim forum używającym TOR (praktycznie 100% anonimowości w necie). Od dłuższego czasu jest zamknięte, ale znalazłem kilka screenów z niego.









Reszta w komentarzach.

buszta2

2012-07-02, 20:46
skąd wy bierzecie takie poj***ne rzeczy?

Sarkos

2012-07-02, 20:54
Onionforum, stary ten screen jak cholera.

oskiboski

2012-07-02, 22:28
buszta2 napisał/a:

skąd wy bierzecie takie poj***ne rzeczy?



Pewnie pracował kilka lat tak jak opisuje aż zwiał pewnej nocy :-P

slaw0003

2012-07-02, 22:53
dokładnie strona onionforum która niestety juz została zamknięta ;)
kolrjny scren:

Ponury Knur

2012-07-05, 15:45
Nowe polskie Onion forum zmieniło nazwę i przeniosło się pod nowy adres. Teraz nazywa się Torowisko i to już nie to samo teraz głównie pojeby tam gniją.

Vinewood

2012-07-13, 13:06
zajebiste są te nastoletnie k***y na sadisticu co uważają że koleś gwałcący swoją córke jest cool :D

Na...........is

2012-10-27, 12:39
Jak was czytam to mnie krew zalewa...wypowiadacie się jak banda zdemoralizowanych młodocianych półgłówków z patalogicznych rodzin...,,zajebiste są te nastoletnie k***y..miękkie p*zdeczki..i jeszcze jadą na torowisko hah" Pewnie niektórzy z was nawet tam nie byli zwłaszcza ci co najbardziej dra japę..takich wulgaryzmów to nawet tam nie ma, ale tu kazdy brak wiedzy probujue zastąpić wyzywskami..a torowsiko..to lipa dla takich jak wy..zapraszam na black market i BBhack i Lolitacity..na Cebulce :) Tam dzieją się adekwatne dla was rzeczy..będzie mogli dać upust swemu hetingowi..problem w tym,że pewnie nie znacie angielskiego, bo już z polskim macie problemy. Jezeli ktoś chce więcej wiedzieć o deep webie zapraszam na priva przeciętniaki. Pozdro 8-)

An...........kh

2012-10-29, 00:51
@up
dyplomowany polonista się odezwał :roll:

extremetube

2014-04-29, 13:39
Szukałem tego Torowiska ale wg niektórych źródeł już go nie ma. Czy ktoś mógłby wrzucić link do jakiegoś polskiego forum na TORze? Ewentualnie coś ciekawego po angielsku?

Dupa_Zza_Krzaka

2014-04-29, 21:06
TORepublic - jednak musisz się postarać, aby otrzymać dostęp do całości forum.

wytrzeszcz5

2014-05-15, 20:16
Ciekawostki:
1. Jak byś nie jeździł przez proxy anonimizujące itd rzeczy to należy pamiętać o metadanych w przeglądarce.
Jak powszechnie wiadomo wiele stron zostawia ciasteczka i teraz można po nich śledzić usera
Dowód:
niech S oznacza zbiór userów Sadistica
niech F oznaczy zbiór userów Forum o furry
niech P oznacza zbiór userów forum prawniczego
niech itd....
następnie robiąc iloraz na tych zbiorach S ^ F ^ P .... wyjdzie że istnieje zbiór o mocy 1 zawierający jednego usera konkretnie tego którego śledzimy.
2. I oczywiście styl pisania jest też różny dla różnych ludzi z pozoru nieświadome użycie konkretnych słów lub zwrotów może zmniejszyć pule podejrzanych.
dziękuje za uwagę :)