18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity finał familiady

CzesiekOSW • 2017-04-26, 20:35
Rzecz się dzieje w 2005 roku kiedy to podczas finału familiady pewna rodzina wyznaczyła dwóch swoich przedstawicieli. Jak się wkrótce okazało jeden z nich poszedł na rekord i uzyskał całe 5 punktów. Z resztą gołym okiem widać, że twarz nie była skalana inteligencją. Co się stało później sami zobaczcie.

pyotreck

2017-04-27, 07:06
Psi Lord napisał/a:

Akurat familiada, to program, gdzie sensowne odpowiedzi nie zawsze są zaliczane. Wyznacznikiem logiki są "ankietowani", gdzie ch*j wie co oni myślą. Taki przykład troszku rasistowski: Jaki kolor skóry ma afrykańczyk?. Prawdopodobnie nieliczni odpowiedzą że czarny, ale większość powie że "afroamerykański"(fuu).



Myślisz że istnieją ci mityczni ankietowani?

i

2017-04-27, 09:28
no kurvva gdyby nie jego 5 pkt to by przegrali :D brawo :D

finał z Quaterbackiem tez był gdzies na necie, jaja w hooj

~Velture

2017-04-27, 10:51
Cytat:

Myślisz że istnieją ci mityczni ankietowani?


Myślę, że to lipa bo x razy pie**olił karol, że na ich stronie zapraszają do brania udziału w ankietach i nawet była akcja na sadolu organizowana aby strollować tylko spaliło wszystko na panewce bo nie ma ankiet na ich stronie.

Gwandolin

2017-04-27, 13:07
Bez 5pkt tego pierwszego, to byłoby gówno a nie nagroda :D

VanHelsingPL

2017-04-27, 14:07
http://natemat.pl/137953,wiemy-kim-sa-ankietowani-kto-obsluguje-tablice-i-jak-wyglada-muzyczny-kacik

"Czy bywa, że ankietowani podają złą odpowiedź?

Tak i na tym polega cała zabawa w "Familiadzie". Na pytanie​:​ ​"​Gdzie żyją pingwiny​?"​ najwięcej ankietowanych odpowiedziało, że ​na ​Biegunie Północnym, a to błąd, bo na Biegunie Południowym.

Sam często też się mylę, bo niby coś wiemy, niby coś nam się wydaje, ale jak się przyciśnie​ już ten przycisk, to wszystko się ​potrafi w głowie pomieszać – stres i tempo potrafią dać się uczestnikom we znaki.

I naprawdę zalicza się wtedy złą odpowiedź?

Czasem zła odpowiedź w "Familiadzie" jest dobra. Jeżeli więcej osób odpowie, że pingwiny żyją na Biegunie Północnym, to musimy ją zaliczyć, ale ja staram się w takim wypadku wszystko sprostować. To też ciekawe, bo muszę to wiedzieć sam z siebie. Podczas nagrania nie mam żadnych słuchawek w uszach, nie mam kontaktu z tzw. "reżyserką" więc nikt mi nie podpowiada."

A wy to gówno oglądacie.