18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DużyKutas

2017-04-21, 13:25
Gdyby to był statek pod banderą UE to zamiast karabinów to wymachiwaliby dildosami i krzyczeli "Refugees Welcome"

Acerad

2017-04-21, 13:31
25 sekunda typ strzela w belkę zamiast w piratów. Przy odrobinie szczęścia sam by się zabił.

Chakotay

2017-04-21, 13:32
Można ? Można k***a....

Krak

2017-04-21, 13:44
Acerad napisał/a:

25 sekunda typ strzela w belkę zamiast w piratów. Przy odrobinie szczęścia sam by się zabił.


Ogólnie to strzelanie jakoś idzie im marnie.
Pewnie to ci, z kategorią E :)

Szczam_na_Zakrystii

2017-04-21, 13:58
Krak napisał/a:


Ogólnie to strzelanie jakoś idzie im marnie.
Pewnie to ci, z kategorią E :)



Na wodzie, z takiej odległości raczej ciężko kogoś zabić z takiej broni. Ale pomińmy to, tu pewnie chodzi o odstraszenie, piraci myśleli że to zwykły transportowiec i sobie go zabiorą a tu taki ch*j. Tak w ogóle nie wiem dlaczego na każdym takim statku nie ma grupy uzbrojonych ochroniarzy czy jak to tam zwał.

janlew

2017-04-21, 14:05
I co kuźwa nie da się? A pontony chyba szybsze nie są.

Grajek_

2017-04-21, 14:06
Najbardziej mi się ten drut kolczasy do okoła podoba;D

Wiewór

2017-04-21, 14:24
Jak można nie trafić emką ze stu metrów?

~Velture

2017-04-21, 14:33
@up
Ty pewnie trafiłbyś headshota z 300m w CS'ie :amused:

Cytat:

Tak w ogóle nie wiem dlaczego na każdym takim statku nie ma grupy uzbrojonych ochroniarzy czy jak to tam zwał.


No bo taka ochrona to w ch*j, ale to w ch*j ogromny wydatek.

Jesse.Pinkman

2017-04-21, 14:39
Acerad napisał/a:

25 sekunda typ strzela w belkę zamiast w piratów. Przy odrobinie szczęścia sam by się zabił.


Krak napisał/a:

Ogólnie to strzelanie jakoś idzie im marnie.
Pewnie to ci, z kategorią E :)


Abraxus napisał/a:

Jak można nie trafić emką ze stu metrów?



Oj panowie panowie...łatwo siedzieć przed komputerem i komentować ale życie to nie k***a Counter Strike.

Zajebisty materiał. Pełen szacuneczek dla tych panów.

Szczam_na_Zakrystii

2017-04-21, 14:47
Velture napisał/a:

@up
Ty pewnie trafiłbyś headshota z 300m w CS'ie :amused:


No bo taka ochrona to w ch*j, ale to w ch*j ogromny wydatek.




Aaa czyli lepiej stracić statek wart ileś tam milionów do tego ładunek wart ileś tam milionów i jako kumulację płacić za wykupienie załogi z rąk porywaczy... No k***a w ch*j opłacalny biznes. Żydzą na ochronę to porywają. Nie żydzą, jest bezpiecznie. Porównał bym to do armii każdego kraju, nie codziennie ktoś nas atakuje a nawet przez długi czas nikt a jednak mamy wojsko które kosztuje w ch*j pieniędzy bo ma reagować podczas zagrożenia. I tak właśnie powinno być na statkach. Zwłaszcza tych które pływają w zagrożonych piratami regionach.

Wiewór

2017-04-21, 14:56
No k***a. Oczywiście, że bym trafił. Strzelałem z broni wielokrotnie. Trafienie w taki cel za osłony, bez bycia pod ostrzałem to jak ćwiczenia na strzelnicy.

Ruttenskog

2017-04-21, 15:20
Za strate statku placi ubezpieczyciel nie wlasciciel, a za ochrone juz ubezpieczalnia placic nie chce. Wszelkiej masci prywatni ochroniarze to tylko i wylacznie dobry gest armatora. Sami eksperci strzelctwa tutaj, jakos was nie widac na tych statkach za to kupa chlopakow z 25 brygady kawalerii powietrznej dorabia sobie do emerytury.