18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

józekdeluxe

2017-04-21, 19:50
Kapitan Philips 2 nie powstanie

Kr...........no

2017-04-21, 20:05
Po prostu piękna robota. :mrgreen:

zonik

2017-04-21, 20:39
i prawidłowo

olgierd1234

2017-04-21, 21:31
0:25 Typunio strzela w ramę statku.

Iche_von_b

2017-04-21, 23:29
jako osoba pracująca w tym zawodzie, powiem tylko ze wszystko prawidłowo i jak juz dojdzie do strzelania co jest baaaaardzo rzadkie to strzela się w kierunku po prostu skifa w celu odstraszenia a trafienia idealne to raczej nie taka łatwa rzecz do wykonania. Dla tych co chcieli by dostac ta robote to ostrzegam ze zeby godziwie zarabiac nalezy mieć staż w wojsku kilkuletni inaczej dostaja kiepskie roboty i mniej płatne. Z doświadczeniem ofert pracy jest mnóstwo ale należy wpierw odbyć dość kosztowne kursy chyba ze sie uda je zaliczyć jeszcze w woju bo są objęte rekonwalescencją z wojska.

dun

2017-04-21, 23:32
"rekonwalescencja" z wojska? jestes pewien ze znasz znaczenie tego slowa?

Psowaty

2017-04-21, 23:40
Słaby sprzęt, słabe wyszkolenie. Z takimi armguardami nic tylko uciekać do cytadeli i modlić się, że SSAS zadziała szybko.

A prawda jest taka, że całe piractwo morskie to jeden wielki biznes. Biznes nakręcany przez firmy ochroniarskie. Raz na jakiś czas pomagają organizować tzw ataki, a potem się to nagłaśnia żeby ludzie "byli świadomi".

Skąd to wiem? - Robię w zawodzie.

Iche_von_b

2017-04-21, 23:59
Cytat:

"rekonwalescencja" z wojska? jestes pewien ze znasz znaczenie tego slowa?


*rekonwersją wybacz dun slownik mi poprawił i nie zwróciłem uwagi

resident

2017-04-22, 01:06
Dużyku*as napisał/a:

Gdyby to był statek pod banderą UE to zamiast karabinów to wymachiwaliby dildosami i krzyczeli "Refugees Welcome"




Znam sie to sie wypowiem ;)

Duzo bardzo sie kolego nie mylisz. Bylem na statku bandery Brytyjskiej -
gdy piracy podjezdzaja na 400m - musi ochrona wyjsc i pokazac karabiny.
gdy podjezdzaja na 300 m- ochrona musi oddac strzaly ostrzegawcze kolo ich motorowki
od 200 metrow jest dopiero "engage fire" czyli moga strzelac do nich smiertelnie.

Co ciekawe jezeli ochroniarz by zabil pirata powyzej 300 metrow jest osadzany jak za morderstrwo- tak drodzy sadole- JAK ZA MODRDERSTWO.

Przykladowo statki z flaga PANAMY moga strzelac ile fabryka dala w karabinie bez zadnych warning shotsow


Pozdrawiam :)

feniks_01

2017-04-22, 16:01
Gdzie można złożyć podanie?

Fdslatghdlks

2017-04-22, 20:12
Ja to bym z każdej burty zamontował stacjonarny ciężki karabin maszynowy. Sądzę, że było by to o wiele skuteczniejsze.

Zwiastun

2017-05-01, 12:29
No nie, z każdej burty ,,okopane" stanowisko, druty kolczaste vs ludzie na pontonie - tak samobójczych misji to nawet w Call of Duty nie było a Ci dalej płyną w zaparte. Zastanawiałem się co oni tam w ogóle za ładunek mają że taka ochrona ale widzę że na bazie czy jak to się tam nazywa mają ,,Protect the Environment" no i to w zasadzie robią.