18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Niepełnosprawny kontra policja

Serdelek • 2013-11-06, 19:35
W małym miasteczku,we wschodniej Polsce mieszka pan Józef.
Pan Józef jest od kilku lat przykuty do wózka-ma taki elektryczny trójkołowiec.Pan ten porusza się głownie ulicami,ponieważ cięzko jest jechać chodnikiem,następnie zjechać z niego i znowu wjechać nań(krawęznki dosyć wysokie).
Wczoraj pan Józef,jak zwykle pojechał głowną ulicą miasteczka na spacer.Cóż-wózek moze osiąga te 5km/h,stąd lekka kolejka aut za panem Józefem w okolicach skrzyzowania.
Nagle ,kolumnę aut wyprzedza policyjny radiowóz na sygnałach świetlnych.Podjeżdża do naszego bohatera,otwiera się boczna szyba zza której wygląda brzydka jak listopadowa noc mundurowa i mówi bez zadnego "dzieńdobry" czy jak tam procedura wymaga:
-Nie może pan poruszać się chodnikem? Blokuje pan ruch uliczny.
Na co pan Józef:
A wy k***a, nie możecie się przejść chodnikiem,tylko benzynę pierdzicie ch*j wi na co?
Patrol odjechał ... Dosyć szybko

Sam widziałem-to opowiadam.

~Vladimir

2013-11-06, 19:44
Klaskałeś? Bez klaskania nie ma zajebistych historii.

nowynick

2013-11-06, 19:57
Pozwólmy każdemu niepełnosprawnemu tłuc się 5 km/h po ulicach. Przyczynimy się do zdecydowanego spadku odsetku niepełnosprawności w Polsce ;)

Garulec

2013-11-07, 00:09
U mnie w mieście jeździ podobny gościu, tylko jego wózek potrafi osiągnąć jakieś 25 km/h.
Raz idę i z naprzeciwka jedzie jakieś warzywo na wózku (powoli), ten się uśmiechnął i jeb przyśpieszył, zaczął skręcać w uliczkę i prawie co wyj***ł bo zamiast na czterech kołach to na dwóch w ten zakręt, no sk***ysyn :D

Trzyszcz

2013-11-07, 02:22
Szalone warzywa wondiuel.

pkroliczek28

2013-11-07, 02:28
Był w pobliżu kierowca autobusu?

kickyourheadoff

2013-11-07, 10:18
U mnie jest dwóch asów, którzy uparli się jeździć po ulicach. To chyba kwestia pokazania się czy poczucia kimś wyjątkowym, bo jezdnia jest bardziej kostropata od chodników i do tego są tam studzienki

siwaczysko

2013-11-07, 10:23
Ale że jak?
Na wózku na spacer?

wiesiors4

2013-11-07, 10:40
Ah te wymyślone historyjki... przecież każdy wie, że gdy policjant usłyszy coś takiego pod swoim adresem to dostaje białej gorączki i zaczyna wykorzystać swoją władzę.

hpries

2013-11-07, 20:31
kkndkkndkknd parówo dęta wyobraz sobie że jutro ty usiadziesz na wózku i twoja radość zniknie baranie