18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieostrożne chińskie dziecko...

Jesse.Pinkman • 2021-11-05, 10:51
...wpakowało się prosto pod samochód.

sothis

2021-11-05, 10:57
No i zepsuł człowiekowi dzień cholerny gówniarz.

Jestembogiem_uswiadom

2021-11-05, 11:37
Fajnie fajnie. Ale zapie**alał tym autem. Powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy, auto na przepadek mienia i z 15 lat odsiadki. Przecież widać że na oko ze 120 leciiał w zabudowanym. Jakby jechał zgodnie z przepisami to by wyhamował.

KFCnigget

2021-11-05, 13:07
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Fajnie fajnie. Ale zapie**alał tym autem. Powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy, auto na przepadek mienia i z 15 lat odsiadki. Przecież widać że na oko ze 120 leciiał w zabudowanym. Jakby jechał zgodnie z przepisami to by wyhamował.



no i w dodatku nie słyszał o potędze intencji, mógł przecież wmawiać sobie że auto umie latać i po to wsiadł za kierownicę, faktycznie co za bydlak! :kawa:

Anal_Intruder_69

2021-11-05, 14:26
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Fajnie fajnie. Ale zapie**alał tym autem. Powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy, auto na przepadek mienia i z 15 lat odsiadki. Przecież widać że na oko ze 120 leciiał w zabudowanym. Jakby jechał zgodnie z przepisami to by wyhamował.



Zesrałby się. Chyba, że w Chinach rozdają dodatek "Instant Handbrake" jak w pierwszym Carmageddonie.


Swoją drogą, dziwne, że w ogóle się zatrzymał, a nie pojechał dalej. Chiny się cywilizują.

JanJankowski

2021-11-05, 17:37
k***a dzieci chodzą ulica??? Co to ma być?

Insaner

2021-11-05, 17:52
JanJankowski napisał/a:

k***a dzieci chodzą ulica??? Co to ma być?



Wieś bez utwardzonych poboczy? Toż i w Polsce są tysiące kilometrów takich "dróg" w terenach zabudowanych.

Tuco

2021-11-05, 21:10
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Fajnie fajnie. Ale zapie**alał tym autem. Powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy, auto na przepadek mienia i z 15 lat odsiadki. Przecież widać że na oko ze 120 leciiał w zabudowanym. Jakby jechał zgodnie z przepisami to by wyhamował.



A skąd ty wiesz jakie przepisy tam obowiązują? Typowe gadanie biernego socjalisty... "Powinni".

Jestembogiem_uswiadom

2021-11-06, 08:44
Tuco napisał/a:

A skąd ty wiesz jakie przepisy tam obowiązują? Typowe gadanie biernego socjalisty... "Powinni".



Widzę że nie zrozumiałeś mojego przekazu... No cóż inteligencja nie błyszczysz...

Riikko

2021-11-06, 12:49
jednego problemu mniej...

Tuco

2021-11-06, 18:48
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Widzę że nie zrozumiałeś mojego przekazu... No cóż inteligencja nie błyszczysz...



Wyrwałem z kontekstu jedno zdanie i do niego się odniosłem. Zdaję sobie sprawę z tego, że na świecie są mądrzejsi i bardziej błyskotliwi ludzie ode mnie. Fakt, że nie odniosłeś się do mojego odniesienia nie znaczy, że zaliczasz się do tej grupy ludzi. Edytowałem cytat, na litość...