18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nieoczekiwany klient w żydowskim sklepie

freaky • 2018-12-09, 17:31
Goj trolluje żyda, a przy okazji obnaża obłudę tego zakłamanego, parchatego narodu.


mygyry

2018-12-09, 17:44
Jest coś takiego jak żydowskie sklepy?

freaky

2018-12-09, 17:48
@mygyry, Oczywiście. Masz polskie sklepy w UK, włoskie w USA, tureckie w Niemczech. Ale tylko w żydowskich mogą się zaopatrywać sami żydzi, a fakt, że w żadnym nie zrobiłeś zakupów tylko to potwierdza.
mygyry napisał/a:

@up nie zrozumiałeś, albo ja.
Mi to wygląda na to, że to jest żydowski sklep dla żydów i o to dziadek ma pretensje, że goj w nim jest czyż nie?


Owszem, ale wyobrażasz sobie sklep "tylko dla Polaków" i pie**olony klangor CNN, gdy sprzedawca odmawia obsługi żydowi?
mygyry napisał/a:

Dokładnie do tego zmierzam, przecież gdybym otworzył sklep dla białych czy chociażby dla chrześcijan to by k***a było larum na cały świat o odradzającym się faszyzmie, rasizmie i ksenofobi a takie coś jest na porządku dziennym?!


Tak.

mygyry

2018-12-09, 17:55
@up nie zrozumiałeś, albo ja.
Mi to wygląda na to, że to jest żydowski sklep dla żydów i o to dziadek ma pretensje, że goj w nim jest czyż nie?

Cytat:

Owszem, ale wyobrażasz sobie sklep "tylko dla Polaków" i pie**olonym klangor CNN, gdy sprzedawca odmawia obsługi żydowi?


Dokładnie do tego zmierzam, przecież gdybym otworzył sklep dla białych czy chociażby dla chrześcijan to by k***a było larum na cały świat o odradzającym się faszyzmie, rasizmie i ksenofobi a takie coś jest na porządku dziennym?!

~Velture

2018-12-09, 18:25
k***a gdzie tu widzisz goja? Po lewej mosiek rodem z hitlerowskiej karykatury na plakatach w 40 roku trolluje żydka po prawej.

Oczywiście wcale nie ustawione.

Jakby to był goj a nie żyd i taki film wrzucił to zaraz byłoby wielkie AJ WAJ SZALOM MAZELTOW na cały świat.

Na filmie masz ustawkę między 2 żydami i tyle w temacie.


jbone

2018-12-09, 18:25
kiedyś mi wpajano że to "wielcy poszkodowani" -teraz wiem że to złotówy,naciągacze.to typ człowieka który całe życie zajmuje się robieniem kasy,ch*j z tym że jej nie wydaje, ch*j z tym że nie ma czasu dla rodziny.ON MA.

i tyle.

mygyry

2018-12-09, 18:29
Rebeliant_ZPF napisał/a:

W Polsce jest kilkaset jak nie kilka tysięcy sklepów dla chrześcijan. Kiedyś nawet w takim byłem jednym i dalej jest w tym samym miejscu. Nikt z tego problemu nie robi, no może poza czerwonym ścierwem, bo coś mi świta, że zdarzało im się kilkukrotnie protestować przed sklepami z dewocjonaliami w ostatnim ćwierćwieczu


Nie chodzi mi o to do jakiej jest grupy skierowany, ale czy pozostałe grupy mogą z nich korzystać czaisz?!

SirMajkel

2018-12-09, 19:29
freaky napisał/a:

@mygyry, Oczywiście. Masz polskie sklepy w UK, włoskie w USA, tureckie w Niemczech. Ale tylko w żydowskich mogą się zaopatrywać sami żydzi, a fakt, że w żadnym nie zrobiłeś zakupów tylko to potwierdza.

Owszem, ale wyobrażasz sobie sklep "tylko dla Polaków" i pie**olony klangor CNN, gdy sprzedawca odmawia obsługi żydowi?

Tak.



E tam pierdzielisz bzdury, jakoś jak jeździłem po świecie to w niejednym sklepie robiłem zakupy nawet i w żydowskim. Oczywiście zawsze się może trafić jakiś debil bo i jak w UK byłem to el polako cebulako pluł się do typa, że do "polskiej" dzielnicy wszedł, więc już tak się nie sadźcie po typ z nagrania to znany troll.

~Velture

2018-12-09, 19:32
@upy

Wy się dalej produkujecie na ustawiony filmik gdzie jest 2 żydów i nie ma ani 1 goja.

Loaloa

2018-12-09, 20:53
Cytat:

Oczywiście. Masz polskie sklepy w UK, włoskie w USA, tureckie w Niemczech. Ale tylko w żydowskich mogą się zaopatrywać sami żydzi, a fakt, że w żadnym nie zrobiłeś zakupów tylko to potwierdza.



Większej głupoty dawno nie czytałem. Żydzi to naród kupców. Jaki mieliby interes w niewpuszczaniu kogokolwiek do swoich sklepów? Masz pieniądze, to możesz robić u nich zakupy. Nie masz pieniędzy, to najpierw idziesz po pożyczkę :lol:

j-...........s1

2018-12-09, 21:08
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: A to nie jest fragment jakiegoś filmu?



Oczywiście, ze to fragment filmu.
Film nazywa się InAPPropriate Comedy (2013)
Aktor grający księdza to Ari Shaffir, ma nie najgorszy stand-up na netflixie "Double Negative"

Tutaj cała scena:



No ale to wasze pie**olenie o "wyłącznie żydowskich" sklepach jest boskie!

Velture napisał/a:

k***a gdzie tu widzisz goja? Po lewej mosiek rodem z hitlerowskiej karykatury na plakatach w 40 roku trolluje żydka po prawej.

Oczywiście wcale nie ustawione.

Jakby to był goj a nie żyd i taki film wrzucił to zaraz byłoby wielkie AJ WAJ SZALOM MAZELTOW na cały świat.

Na filmie masz ustawkę między 2 żydami i tyle w temacie.



To też cudowne. Nawet jak już się wyczuje, że coś jest nie tak, to dalej trzeba walić w żydowskie spiski. Cudo.

Na odtrutkę zalecam parę filmów Mela Brooksa, ale tych starszych ;)

karoldeicide

2018-12-10, 02:27
dajcie link do całego standupu i filmu

janlew

2018-12-10, 09:55
Ciekawe czy sprzedają krew na mace z pod lady. Hehe. A wogóle to nie widzę problemu, oni chcą być przepraszani z holokaust, to niech sami przepraszają za zabicie Chrystusa, handel niewolnikami, i wynalezienie i współudział w bolszewizmie i komunizmie, który był holokaustem 200.000.000 istnień.

j-...........s1

2018-12-10, 10:23
janlew napisał/a:

Ciekawe czy sprzedają krew na mace z pod lady. Hehe. A wogóle to nie widzę problemu, oni chcą być przepraszani z holokaust, to niech sami przepraszają za zabicie Chrystusa, handel niewolnikami, i wynalezienie i współudział w bolszewizmie i komunizmie, który był holokaustem 200.000.000 istnień.



Zawsze mnie to fascynowało, skąd antysemici biorą ten pomysł krew na macę?

Poglądowe zdjęcie macy:



dashadow

2018-12-10, 10:38
j-t-t-s1 napisał/a:



Zawsze mnie to fascynowało, skąd antysemici biorą ten pomysł krew na macę?



zawsze mnie fascynowało jak antygoje wyzywają wszystkich od antysemitów (chociaż ciężko to nazwać wyzwiskiem)