18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nienawiść na tym forum.

wolfik990 • 2012-09-01, 02:35
Siemka. Na początku chciałbym się spytać dlaczego jest między nami sadystami taka nienawiść? Wiem, że to takie forum no ale bez przesady. Chodzi tu natomiast o muzykę. Zawsze gdy pojawia się temat o obojętnie jakiej muzyce czy to dubstep(czy jakoś tak), metal, rock, rap itd. zaczyna się kłótnie/wyzwiska. Każdy człowiek może słuchać co mu się podoba. Muzyka jest stworzona dla ludzi. Dla nas. Dlaczego tak się dzieje, że się wszyscy tyrają? Ja osobiście słucham rapu ale nie pogardzę innym typu muzyki. Chciałbym żeby inni co słuchają nie rapu wysłali linka do dobrych kawałków obojętnie jakiego gatunku. Pewnie w komentarzach poleci hejt na rap( Najwięcej jest hejtów)

Chciałbym dzisiaj się podzielić także dobrym rapem. Ci którzy hejtowali/nienawidzą rapu szczególnie proszę o przeczytaniu tego tekstu.
Nawinę w tym poście o legendarnej grupie Paktofonika.(tak tak to ten co skoczył z okna)


Paktofonika polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Powstała w 1998 roku z inicjatywy Wojciecha "Fokusa" Alszera, który do współpracy zaprosił Sebastiana "Rahima" Salberta, byłego członka formacji 3xKlan oraz Piotra "Magika" Łuszcza znanego z występów w zespole Kaliber 44. Grupa Paktofonika została rozwiązana w 2003 roku, w niespełna trzy lata po samobójczej śmierci Piotra Łuszcza.

Pokażę teraz wam klika ich dobrych kawałków:

Chwile ulotne



Priorytety



Gdyby



Mam nadzieję, że przez ten post obniży się ta agresja w was. Muzyka powinna nas łączyć a nie dzielić. Mam także nadzieję, że słuchający innego gatunku niż rap poszerzą swoje horyzonty i gusta muzyczne ale także i na odwrót. Podyskutujmy. Kulturalnie.,

Dziękuje za uwagę mam nadzieję, że nie zanudziłem.

Tworas

2012-09-01, 02:36
nie czytałem

grzesiek11997

2012-09-01, 02:41
Mam nadzieje, że to prowokacja.

wolfik990

2012-09-01, 02:49
Nie to nie jest prowokacja. Wiem, że to sadystyczne forum. Wrzucajmy flaki ludzi. Rozjechane koty. Zdjęcia mózgu na ścianie. Ale nie wytykajmy sobie własnych upodobań.

Nikczemny_Płód

2012-09-01, 02:52
Ja pie**ole, wypilem 1 piwo -przeczytalem, 2 - przecxzytalem nzow co napisales, 3 itd, chyba do 4 dobiłem pijac duszkiem, z nadzieja ze szybciej mnie jebnie i oswieci ale k***a nic!

Nie żebym cie obrażał, nic z tych rzeczy, po prostu pytam, PRZEPRASZAM, czy Ty jestes poj***ny?~! Poruszasz temat rzeke, no na ch*j??? Ja rozumiem, macie trudny okres, poczate skszkoly, w wielu przypadkach oznacza to, nowych kolegow, nauczycieli, nowe jeszcze bardziej pj***ne ksiązki ale k***a na litośc Boską, gdzieś musi byc granica, daj upust tym emocjom może gdziei ndziej, kup mamie rano bułki, pobaw sie siusiaczkiem, pograj w pilke, ciesz sie wolnymi dniami - ostatnimi a nie pisz po nocach glupot.
Ale ch*j niejsza oto, napisales, pod wpywem emocji zapewne, jednak z czym Ty k***a wylatujesz?!

K44 na ja pie**ole :roll:

k***a gdyby magik nie wyskoczyl z okna teraz wiele osob nie wiedzialo by o istnieniu tej grupty, siedzialem potem nie siedzialem, znow siedzialem w rapie i obiektywnie patrrzac JEDYNY powod dla kotrego mozna sluchac k44 jak dla mnie to teksty, bo k***a flow to nie jest mistrzostwo, beaty też nie, wiec dales teraz tylko ajebisty powod do hejtingu ze storny fanow innej muzyki. Pomijajac 40 postow z tym ze magik wyskcozyl po bulki do sklepu ale nikt mu nie powiedzial, ze ma wrocic bedzie w ch*j postow o tym jakie to gowno i uwaga...

ZGADZAM sie z tym kto to napsize, k44 nie jest dla kazdego, chciales przekowynwac do rapu to k***a innymi wykonwacami, 3 Wymiar, Cira, Tetris ale ja pie**ole no k***a nie k44...

Kult k44 w polsce jest tak chory jak kult 2paca i biggiego w stanach, sluchaja bo to trendy bo umarl ale nikt nie zaglebi sie bardziej. :roll:

Won do spania.

Coś ala katol przekomujacy do swojej religi, latajacy krzyzem i pie**olacy o tym, ze ksieza to pedofile... No z czym do ludzi :lol:

wolfik990

2012-09-01, 02:58
Poj***ny Płód napisał/a:

Ja pie**ole, wypilem 1 piwo -przeczytalem, 2 - przecxzytalem nzow co napisales, 3 itd, chyba do 4 dobiłem pijac duszkiem, z nadzieja ze szybciej mnie jebnie i oswieci ale k***a nic!

Nie żebym cie obrażał, nic z tych rzeczy, po prostu pytam, PRZEPRASZAM, czy Ty jestes poj***ny?~! Poruszasz temat rzeke, no na ch*j??? Ja rozumiem, macie trudny okres, poczate skszkoly, w wielu przypadkach oznacza to, nowych kolegow, nauczycieli, nowe jeszcze bardziej pj***ne ksiązki ale k***a na litośc Boską, gdzieś musi byc granica, daj upust tym emocjom może gdziei ndziej, kup mamie rano bułki, pobaw sie siusiaczkiem, pograj w pilke, ciesz sie wolnymi dniami - ostatnimi a nie pisz po nocach glupot.
Ale ch*j niejsza oto, napisales, pod wpywem emocji zapewne, jednak z czym Ty k***a wylatujesz?!

K44 na ja pie**ole :roll:

k***a gdyby magik nie wyskoczyl z okna teraz wiele osob nie wiedzialo by o istnieniu tej grupty, siedzialem potem nie siedzialem, znow siedzialem w rapie i obiektywnie patrrzac JEDYNY powod dla kotrego mozna sluchac k44 jak dla mnie to teksty, bo k***a flow to nie jest mistrzostwo, beaty też nie, wiec dales teraz tylko ajebisty powod do hejtingu ze storny fanow innej muzyki. Pomijajac 40 postow z tym ze magik wyskcozyl po bulki do sklepu ale nikt mu nie powiedzial, ze ma wrocic bedzie w ch*j postow o tym jakie to gowno i uwaga...

ZGADZAM sie z tym kto to napsize, k44 nie jest dla kazdego, chciales przekowynwac do rapu to k***a innymi wykonwacami, 3 Wymiar, Cira, Tetris ale ja pie**ole no k***a nie k44...

Kult k44 w polsce jest tak chory jak kult 2paca i biggiego w stanach, sluchaja bo to trendy bo umarl ale nikt nie zaglebi sie bardziej. :roll:

Won do spania.



Wiesz czemu poruszyłem ten temat? Bo zaczynają mnie denerwować mentale rockemeni którzy k***a hejtują to o czym nie wiedzą w ogóle nic. Usłyszeli w wiadomościach o jakimś Peji który namawia do bicia i tak jest widziany polski k***a rap. A tak nie jest. Dobry raper jest jak poeta. Nawija tekst. Nieważne czy magik skoczył czy się utopił czy coś innego patrzmy w tekst a nie w wykonawców. Jest dużo dobrych raperów. Dałem tylko przykład grupy.

Nikczemny_Płód

2012-09-01, 03:03
No i myslisz, że czytajac to zmienia swoje zdanie? :roll:



Zacytuję:

Ty połóż się przestań wierzyć spróbuj zasnąć
bo wiara i nadzieja częściej niż latarnie gasną

wolfik990

2012-09-01, 03:07
Nie. Po prostu pragnę wręcz marze o tym by ludzie nie jeździli sobie po gustach/upodobnianiach.

smolensk kurwa

2012-09-01, 03:11
Jestem k***ą. Hejtuję wszystko. Tylko bez hejtów plz. PO ch*j MAMY BYĆ DLA SIEBIE ŻYCZLIWI. Wchodze tu żeby się pośmiać a nie gadać o dupie marynie.

farenc

2012-09-01, 03:14


Rap to gowno. :kupa:
Jedyny wykonawca ktorego toleruje to L.U.C( zaczyna sie od 1:30 ):


siedlik

2012-09-01, 03:18
Jestes jaki jestes, i tylko przez okno nie wypadnij.

rz...........ch

2012-09-01, 03:20
nie wiem co ci napisać...
...smutno...
po paktofonice mentalnie trudno...
tak to już jest z dymkiem...
przed paktofonikę wprasza się blant z przyimkiem...

tak każde dziecię gdy płaszcz rozwinie...
nikt nie każe się oglądać, -to minie...

teraz nie palę...
komenuję sadistic, fapuję i rymy walę...
maluję sytuacje słowem...
z których abradab take out mnie z mozołem....

a teraz ch*j! innej muzyki słucham.

różnica jest taka, że wtedy miałem bro na samarze,
a teraz idę po...,
kiedy chcę i nie smażę.

wolfik990

2012-09-01, 03:22
Bo ja nie ogarniam jakim trzeba być zj***nym im nielubianym człowiekiem by wytykać innych ludzi za odmienność za inne gusta

~Velture

2012-09-01, 03:29
k***a patrz na mnie teraz.

Patrzysz?

No to patrz.

TO NIE JEST FORUM MUZYCZNE. Tak samo zjebe dostają ci co wrzucają tutaj jakieś filmiki z grami czy inne takie. Dlatego k***a.


1 zdaniem wszystko wytłumaczyłem.

rz...........ch

2012-09-01, 03:42
Velture napisał/a:

k***a patrz na mnie teraz.

Patrzysz?

No to patrz.

TO NIE JEST FORUM MUZYCZNE. Tak samo zjebe dostają ci co wrzucają tutaj jakieś filmiki z grami czy inne takie. Dlatego k***a.


1 zdaniem wszystko wytłumaczyłem.



o co ci chodzi?
uwiera cie dupsko to idź do nocnego po browar.
z tego co widzę to na 100 otrzymanych odpalisz może komuś łyka...

a ch*j twoje zdrowie...

ciekawe spostrzeżenie koleś wylaszczył...
od dłuższego czasu wydaje mi się, że niezbędna uwaga padła...

być może uprzedzi następne przewijanie komtów typu: o k***a przyciszcie, co za podkład, komu nie pasuje dać mute..., itp. ...

wypie**alam do nocnego (nic mnie nie uwiera)