18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nienawidzę poniedziałków

~Velture • 2019-05-21, 09:26
No i z premii nici :amused:


Takafura

2019-05-21, 11:24
Na lewo od dźwigu Superman walczy z liną do końca - prawie mu się udało postawić dźwig na koła...

bacio

2019-05-21, 13:59
Brawa dla operatora z prawej. Wytrzymał do końca, nie opuścił posterunku.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-21, 15:51
W wózkach widłowych tych dużych 12t widziałem kiedyś takie wysuwające,rozstawiające się hydraulicznie takie podpory,które potrafiły wbić się w ziemie i podnieść jego przód do góry nawet.Ja się na tym nie znam,ale on to tu chyba ma,ale schowane.Duży wózek by takie coś miał,a dźwig nie?Albo ma to wysunięte tylko przesadził z ciężarem,bo nie chce mi się wierzyć,żeby komuś pozwalano tak robić?Niech się eksperypetetrt wypowie

lm65

2019-05-21, 16:07
@up niestety ma wyciągnięte podpory.

szefooo

2019-05-21, 17:52
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Bla Bla bla bla Niech się eksperypetetrt wypowie



Witam!
Jestem eksperypetetrem.
Każdy dźwig ma wykres maksymalnego wysięgu dla danej wagi.


tzw. Wykres wypie**olenia.
Po przekroczeniu skali dźwig się wypie**ala.
Pozdrawiam.

Cz...........as

2019-05-21, 18:01
Podnoszenie dużego ciężaru na dwa dźwigi wymaga niezłego rozplanowania rozłożenia ciężaru, a jak zwykle widzimy dwie trzydziestki podnoszące 50T....

bodzionek

2019-05-21, 18:43
Wniosek taki, że niebieskie dźwigi są lepsze. Utrzymał billboard(?) i drugi dźwig!

freddy.krueger

2019-05-21, 19:29
bodzionek napisał/a:

Wniosek taki, że niebieskie dźwigi są lepsze. Utrzymał billboard(?) i drugi dźwig!



Fakt autentyczny za to najszybsze samochody są czerwone :D

polakwrocek

2019-05-21, 20:41
I teraz pytanie zagadka:
pie**olnęło czy nie pie**olnęło ?

siwybis

2019-05-21, 22:22
Ten żółty z prawej to wyjątkowy farciarz. Raz że wysięg w zasadzie nie ruszony bo w nic nie uderzył a dwa że oparł się stabilnie na podporach i ogarnięty operator powinien go bez strat ustawić do poziomu. Ekspertem nie jestem bo uprawnienia mam na trochę mniejsze zabawki ale zasada podobne :)

MateuszCHUDY

2019-05-21, 22:57
@up
I po takiej akcji niby ten dźwig może wracać do pracy? Nie znam się na urządzeniach dźwigowych, ale nadzór nad tym na pewno ma udt, na pewno też ktoś wydaje pozwolenie na użycie do konkretnego zadania takiego dźwigu. Ty byś udzielił zgody do pracy takiego dźwigu bo zdarzeniu? Ja z pewnością nie.

sliwa0506

2019-05-21, 23:52
szefooo napisał/a:

Witam!
Jestem eksperypetetrem.
Każdy dźwig ma wykres maksymalnego wysięgu dla danej wagi.
tzw. Wykres wypie**olenia.
Po przekroczeniu skali dźwig się wypie**ala.
Pozdrawiam.



Szanowny Panie,
Pan nie jest eksperypetetrem jak sie Pan nazwal. Sprawdzilem podane przez Pana informacje i okazuje sie, ze Pan wprowadza wszystki czytelnikow w blad. Sprawdzilem w google, wykres wyierdolenia nie istnieje.