topic

Niemka przeciwstawia się islamowi

sauerps • 2013-06-02, 02:51
Jak w tytule.. jedna odważna babeczka z Frankfurtu wk***iła się i powiedziała co myśli. Oglądajcie i uczcie się, bo te ch*je są coraz bliżej

DonMarti

2013-06-02, 15:11
Prawda jest taka ze w Niemczech wszyscy po cichu mowia ze islam to zlo i ze brudasy powinny wypie**alac ale nikt tego glosno nie powie.

froqer

2013-06-02, 15:14
@Mysz_Kamiki, masz inną teorię? Dawaj

oc...........an

2013-06-02, 15:23
Za inwazję ciapatych w Niemczech niemiaszki powinny podziękować Hitlerowi - po II wojnie mieli za mało robotników, a za dużo roboty. Niestety kraje alianckie nie chciały budować Niemiec, więc zapraszali Włochów i Hiszpan. Oczywiście pracowali oni ch*jowo, więc niemcy zaprosili jedyny naród, który miał w latach 50-60' dobre stosunki z nimi z powodu członkostwa w "krajach centralnych w 1914-1918": Turków.

Na początek wszystko było super, Turki przyjeżdżały na 2 lata i była rotacja. Ale szkolenie coraz to nowych robotników było drogie, więc pozwolono na dłuższy pobyt z możliwością zostania. I tak oto, Związek Radziecki zadając ogromne straty III Rzeszy, stworzył de fecto bombę z opóźniony zapalnikiem, która wybucha dziś ;)

Ponczusia

2013-06-02, 17:54
Z reguły jestem spokojna,ale jak widzę,że takie islamskie ścierwa zaczynają oblegać świat jak zaraza to aż mnie trzęsie i mam ochotę zakatrupić ich gołymi rękoma :evil:

Zwiastun

2013-06-02, 18:02
Ja tam myślę że nam to prędko nie grozi. Jak się okazuje, naród w którym większość to ortodoksyjni rasiści ma swoje plusy. Jakby u nas na ulicy jakiś Allah Akbar publicznie zaczął drzeć mordę o Islamie to podejrzewam długo by nie postał, podobnie w Rosji, tam, nie licząc wiz i innych pierdół, nie przewiduję takich problemów ;-)

beniszQ

2013-06-02, 20:45
Używając sprytnej przykrywki odnośnie równouprawnienia, Ci OBCY i GOŚCIE w cudzym kraju domagają się praw, które cech*ją ich zacofane mentalnie kraje. To jest czysty przejaw wojny, jednak wojny na polu etnicznym. To Arabskie zagrożenie powinno być przez cywilizowane kraje natychmiast powstrzymane, a wręcz odparte najlepiej bronią palną. Teraz znając rezultat historii wiemy iż wyprawy krzyżowe były błędem, jednak na tle ostatnich wydarzeń okazuje się iż wojna mimo tego iż jest złym narzedziem jest jednak jedynym środkiem zaradczym. Z religii stworzono politykę, z polityki chęć dominacji nad wszelkim stworzeniem na tej planecie. To już nie jest śmiech i walka o wyzwolenie naszych krajów z ich agresywnej woli dominacji, lecz to walka o całkowite zaradzenie problemowi, również w ich krajach. To jest jak choroba, nie wystarczy leczyć objawów w naszych krajach, nalezy wyleczyć żródło. A jak każdy wie, choroby zawsze najlepiej wypalać ogniem.

Pa...........y

2013-06-02, 22:17
@Mysz_Kamiki widzę udany trolling i tego gratuluję. Chociaż jeśli to nie trollowanie i serio się tak spinasz na wszystkich tutaj to maść na ból dupy została Ci przepisana już kilka razy bardzo słusznie. W razie jak nie wystarczy, wszyscy złożymy się na bilet do Szmatogłowostanu, tam nie ośmielisz się obrażać całego kraju. Bo pisząc o Polakach w ten sposób nie błyskasz za bardzo intelektem.
Mysz_Kamiki napisał/a:


Jeszcze podziękujecie Żydom jak wam kopsną kilka zeta za zapie**alanie w polu - Polacy się do tego nadają. ELO!


Mama i tatuś na ogórkach u turasa w Niemczech i nie nauczyli szacunku? Zastanawiam się, czy poza internetem byłbyś tak samo wyszczekany, ale stawiam raczej na to, że całe życie nie miałeś kolegów, byłeś zawsze tym, z którego wszyscy się śmieją i pewnie ojciec wchodził Ci do wanny (tym bardziej maść na ból dupy). Teraz pewnie poważny student przyszłościowej europeistyki czy innego gówna, za dużo czasu i sadol cierpi. Aa.. i tak, ja pewnie będę polskim robolem z łapami uj***nymi w smarach, codziennie wieczorkiem 7 piwek, a weekendami robię fuchy w żydowskich willach. :D

Co do filmiku, to kobieta obudziła się już z ręką w nocniku z wielkim muzułmańskim gównem. Nie dziwię się, że jej się nie spodobało, za późno otwierają oczy. Poza tym co może zrobić jednostka przeciw zwartej masie gówna? Idzie fala islamizacji i to nie jest czyste spinanie się z przed monitora. Muzułmanie trzymają się razem, wykorzystują europejskie prawo i zbyt dużą tolerancję. Robią to, żeby niszczyć naszą kulturę, wprowadzić swoją i wyrżnąć nas niewiernych. Nie powinno być dla nich ani tolerancji, ani praw... dlaczego mielibyśmy się nie uczyć na błędach innych? Nie wystarczy, że widzimy to na monitorze? Musi przyjść do nas, na nasze podwórka? Japończycy nie zezwalają na wjazd muzułmanów, nie dają im pracy i nie tolerują u siebie, ale taki temat już był. Nie jest to chyba aż takie trudne.

pilar0518

2013-06-03, 00:35
Czytajac komentarze i szukajac wiadomosci na jakze "znienawidzona" religie islamu mozna z cala pewnoscia stwierdzic ze cos w tym roku na swiecie pie**olnie i to z duzym impetem..


A tak od siebie to bym znow piece odpalil :D przynajmniej energia by z nich byla :P

kasanovva

2013-06-03, 01:17
Hitler by wiedział co z nimi zrobić

Cokroktosmok

2013-06-03, 13:23
Dasz palec to rękę upie**oli...

weerion

2013-06-03, 17:53
Ma ona racje. Nikt by nie chciał by coś takiego się stało raz kolejny .
Swoją drogą Jak ktoś będzie się was pytał czym "oni" są , niech każdy z was powie
że " "oni" się jak żul wpie**alający się nam na ogródek żądający codziennie śniadania i własnego pokoju
,k***a, tylko zamiast żul jest 2 żuli i 6 "żulciątek" i jak im się nie da czego chcą to wychodzą na ulice spotykają się z innymi i dra ryja do upadłego I jedynym kto zareagował była ta Niemka . "-weerion

pelepele

2015-09-14, 05:27
sauerps napisał/a:

Oglądajcie i uczcie się, bo te ch*je są coraz bliżejNostradamus j***ny :)

Mateusz1160

2019-05-25, 07:21
Podbiega muzłumanin do starej Niemki i krzyczy my was zdominujemy będziecie na nas pracować zdepczemy was . A Niemka na to żydzi przed wojną też tak mówili

tzu

2019-08-30, 15:45
Minęło 6lat i miała racje.