18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niemka przeciwstawia się islamowi

sauerps • 2013-06-02, 02:51
Jak w tytule.. jedna odważna babeczka z Frankfurtu wk***iła się i powiedziała co myśli. Oglądajcie i uczcie się, bo te ch*je są coraz bliżej

rockface123

2013-06-02, 11:13
a ja czekam na drugiego hitlera w niemczech który j***nych koziojebców zagazuje w obazach koncetracyjnych ;-)

BongMan

2013-06-02, 11:17
Wszelkie ciapate świata nie są nawet w 1/100000000000 takim złem jak szwabstwo. Teraz się k***y wybielać próbują.

pi...........ta

2013-06-02, 11:23
Wolę białe niemcy niż niemcy pełne brudasów... Jestem za tą niemką pełnym sercem, bo stawcie się w jej sytuacji... U nas też tak będzie, prędzej czy później...

Peter-Norivotset

2013-06-02, 11:23
Piwo dla niemki.
Myszkamiki chodz sie r*chac

Stix2511

2013-06-02, 11:30
Co jedna Niemka może zrobić, jeszcze wszyscy inni patrzą na nią jak na nienormalną. Niemcy myślą tylko o swojej dupie jak im jest dobrze to nie widzą problemu.

jefff

2013-06-02, 11:31
Ja pie**ole, szwabów nienawidzą a powołują się na Hitlera, że porządek by zrobił... No tak... z nami prawie mu się udało...

W koncu to Hitler był w porządku a naród niemiecki wszystkiemu winien, tak? Co za bezmózgie tępaki...

pi...........ta

2013-06-02, 11:40
jefff napisał/a:

Ja pie**ole, szwabów nienawidzą a powołują się na Hitlera, że porządek by zrobił... No tak... z nami prawie mu się udało...

W koncu to Hitler był w porządku a naród niemiecki wszystkiemu winien, tak? Co za bezmózgie tępaki...



Czytać ze zrozumieniem nie umiesz? Nikt tam się nie powołuje na Hitlera. Babka mówi o tym ciapaku przemawiającym jak o Hitlerze. Obejrzyj raz jeszcze

pakicito

2013-06-02, 11:49
-Czemu się nie przeciwstawicie?
-Allah Akbar
-Allah Akbar
-Allah Akbar




ferdziu7

2013-06-02, 12:17
Europa powinna się zjednoczyć, chociaż, że nie lubimy Niemców, żabojadów, czy herbaciarzy, to powinniśmy, zwalczyć tą zarazę, choć raz Unia Europejska by się przydała ... marzenia.

ko...........rz

2013-06-02, 12:24
Jeśli mieli byśmy walczyć z tym islamskim gównem, to mogę walczyć nawet ramię w ramię z Niemcami. Bardzo chętnie.

Raveloops

2013-06-02, 12:26
@ Myszka Miki
Szczerze mowiąc, to aż nie wiem, co mam Ci napisać, bo Twoje wypowiedzi są tak chaotyczne jak rozmieszczenie włosów na jajach... chcesz czymś zabłysnąć, a właściwie sama nie wiesz czym. Lepiej się w ogóle nie odzywaj. Twoje nudne i bezsensowne pie**olenie nic tu nie da, bo każdy ma w dupie Twoje zdanie, a poza tym, jesteś kobietą i jak sama zauważyłaś, według użytkowników tego portalu nie powinnaś wychodzić z kuchni ;) Nie pasuje Ci sadistic i zasady, jakie tu panują, a własciwie ich brak ? Masz tysiące, miliony innych stron w necie, nie musisz tu wchodzić.
Żeby nie odbiegać od normy, to... Maść na ból dupy 3x dziennie i Ci przejdzie ;)

Suub

2013-06-02, 12:30
A ta Mysz to troll jak się patrzy i ch*j jej w cyce.

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 12:32
Raveloops napisał/a:

@ Myszka Miki
Szczerze mowiąc, to aż nie wiem, co mam Ci napisać, bo Twoje wypowiedzi są tak chaotyczne jak rozmieszczenie włosów na jajach... chcesz czymś zabłysnąć, a właściwie sama nie wiesz czym. Lepiej się w ogóle nie odzywaj, bo Twoje nudne i bezsensowne pie**olenie nic tu nie da, bo każdy ma w dupie Twoje zdanie, a poza tym jesteś kobietą i jak sama zauważyłaś, według użytkowników tego portalu nie powinnaś wychodzić z kuchni ;) Nie pasuje Ci sadistic i zasady, jakie tu panują, a własciwie ich brak ? Masz tysiące, miliony innych stron w necie, nie musisz tu wchodzić.
Żeby nie odbiegać od normy, to... Maść na ból dupy 3x dziennie i Ci przejdzie ;)



wchodzę tu tylko by podyskutować z plebsem

pozdro

Tco napisał/a:

Mysz_Kamiki , zamknij paszcze dziecko , sprytny inaczej gimbus .

Reakcja tej kobiety jak najbardziej wzorowa , szkoda tylko ze ona jako jedyna zareagowala w taki wlasnie sposob . Niemiaszki powoli otwieraja oczy , ale moim zdaniem jest juz za puzno . Ciapate gowno zalalo ten kraj , i zamiast dopasowac sie do kultury kraju w ktorym jest sie gosciem , dopasowywuja ten kraj pod siebie . Na dno ciagnie ich poprawnosc polityczna i wszedobylska w miedzy czasie juz chorobliwa tolerancja , a tutaj nie ma juz miejsca na te dwie rzeczy . Si vis pacem, para bellum .



gościu, weź zamilcz na zawsze

viader80

2013-06-02, 12:37
@ Myszka Miki "niewolnikami zostają ci co się boją walczyć" tak więc wiesz kim będą twoje dzieci....
Taki los będzie niemieckich, francuskich, angielskich rodzin. ciapaci już ich zdominowali a słabeusze typu @ Myszka Miki, róznego lewactwa i obroncy multikultu doprowadzili do upadku własnego narodu, kultury, tradycji o którą tysiące lat walczyli i pielęgnowali ich pradziadowie. przetrwać tysiąc lat a upaść w erze rozkwitu cywilizacyjnego i być wypartym przez średniowiecze (islam)

Raveloops

2013-06-02, 12:37
@Myszka
Jak Ty chcesz tu z kimkolwiek dyskutować, skoro nawet nie potrafisz sie wypowiedzieć tak, żeby to było zrozumiałe ? :roll:
Nie wywyższaj się tak i poluzuj torbe, bo Ci zyłka jebnie :samoboj: