18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemka przeciwstawia się islamowi

sauerps • 2013-06-02, 02:51
Jak w tytule.. jedna odważna babeczka z Frankfurtu wk***iła się i powiedziała co myśli. Oglądajcie i uczcie się, bo te ch*je są coraz bliżej

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 08:47
ta cała "tolerancja" w imię baksów jest najgorsza... Żyjemy w czasach konsumpcjonizmu i nic nie jest w stanie zmienić sytuacji(wymieszania na tle rasowym, religijnym) panującej w krajach "zapraszających" obcokrajowców. Moim zdaniem Europa, będąca kolebką ludzi myślących i mających szerokie pojęcie świata w jakiś sposób zgładzi tych podludzi - Kwestia czasu. Generalnie zastanawiam się nad ludźmi wierzącymi w wszechobecne teorie spiskowe - mam na myśli "New Age" - czyli popularny ostatnio "Nowy porządek świata" (albo źle zinterpretowałem albo mówię o innych pierdołach). Mam tylko jedno pytanie do zwolenników tej teorii - "co teraz, k***a?"

Mówie ch*jowo, elo

Rafao

2013-06-02, 08:52
Najpierw Napływ żydów, kwitnąca nienawiść do Żydów, Hitler, II Wojna Światowa i w konsekwencji utworzenie Izraela. Teraz napływ muzułmanów, kwitnąca nienawiść do muzułmanów (teraz prognoza), III Wojna Światowa i w konsekwencji dominacja Żydów nad całym bliskim wschodem.
Dla kobiety oczywiście brawa, ale dobrze tak frajerom niemieckim, którzy robią z Polski dojną krowę. Jeszcze zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 09:02
Większość ludzi hejtujących murzynów, muzułmanów nigdy na oczy nie widziało(mówię o ludziach z "wyp***owa małego") ale opinia na sadolu jest najprawdziwsza i najlepsza... A wklejanie takich obrazków z boczkiem na koranie jest przejawem skrajnego debilizmu. W Polsce wg mnie czyli NIE mieszkańca Warszawy - zbiorowiska niedowartościwanego plebsu ciężko spotkać ww. Jednak największy ból dupy mają pedały w rurkach buahuahua.

ta niemka to zwykły plebs którego wyparł tańszy zamiennik - polityka. Jak jesteście na tyle ograniczeni by nie pojąć najprostszych zasad na rynku to ch*j wam w dupę. Macie ból dupy bo jesteście nieudacznikami :lol:

tut mir leid xDDDDDDDD - pie**olnięta

a ALLAHUW AKBARUW do mogiły

Davidzior

2013-06-02, 09:05
Dobrze gada - nawet, jeśli to Niemka.

froqer

2013-06-02, 09:06
@up, Ja pie**ole, większość amerykanów wojnę w Wietnamie widziało w telewizji, a jakoś nie przeszkadzało im to w protestach -.-
I opanuj interpunkcje, bo piszesz jakbyś miała sraczkę umysłową i w związku z tym nie wiem o czym do mnie mówisz.

Bzzykacz

2013-06-02, 09:06
@ myszkamiki
zmień pampers bo masz pełno hehehehe

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 09:10
zresztą ch*j w dupe niemcom - sam BongMan przyzna rację i piwo mu za to

Bzzykacz napisał/a:

@ myszkamiki
zmień pampers bo masz pełno hehehehe



troche mi wstyd, że próbuję dyskutować z bulbazaurem ale niech będzie - weź k***a posprzątaj w pokoju pie**olony gimbusie

sauerps

2013-06-02, 09:11
Mysz_Kamiki napisał/a:

Większość ludzi hejtujących murzynów, muzułmanów nigdy na oczy nie widziało(mówię o ludziach z "wyp***owa małego") ale opinia na sadolu jest najprawdziwsza i najlepsza... A wklejanie takich obrazków z boczkiem na koranie jest przejawem skrajnego debilizmu. W Polsce wg mnie czyli NIE mieszkańca Warszawy - zbiorowiska niedowartościwanego plebsu ciężko spotkać ww. Jednak największy ból dupy mają pedały w rurkach buahuahua.

ta niemka to zwykły plebs którego wyparł tańszy zamiennik - polityka. Jak jesteście na tyle ograniczeni by nie pojąć najprostszych zasad na rynku to ch*j wam w dupę. Macie ból dupy bo jesteście nieudacznikami :lol:

tut mir leid xDDDDDDDD - pie**olnięta

a ALLAHUW AKBARUW do mogiły



wypowiedz się jeszcze raz jak już amfetamina przestanie działać 8-)

artur_sz13

2013-06-02, 09:15
Pomijając co mówi bo kolejnego komentu poparcia bo już nie trzeba (MA RACJĘ!) to zobaczcie jak to kurde wygląda to są niemcy a tam tłum kozoj***w i ninja... Ona się nie powinna przejmować że turban gada jak Hitler... Ona się powinna modlić żeby pojawił się Hitler vol.2 i porwał tłumy... a potem tłum turbanów.

Dz...........ak

2013-06-02, 09:20
Mysz_Kamiki,
Jakiś Abdul cię posuwa, że tak ich bronisz? ;-)

KlinikaAborcyjna

2013-06-02, 09:22
Mysz_Kamiki napisał/a:

Większość ludzi hejtujących murzynów, muzułmanów nigdy na oczy nie widziało(mówię o ludziach z "wyp***owa małego")



Widzę że wiesz co mówisz po swoim przykładzie , ale nie masz racji bo zdecydowana większość Polaków na emigracji za chlebem w UE jest właśnie z pierdziszewa i wyp***owa małego .

kamuha

2013-06-02, 09:33
Mysz_Kamiki napisał/a:

Większość ludzi hejtujących murzynów, muzułmanów nigdy na oczy nie widziało(mówię o ludziach z "wyp***owa małego") ale opinia na sadolu jest najprawdziwsza i najlepsza... A wklejanie takich obrazków z boczkiem na koranie jest przejawem skrajnego debilizmu. W Polsce wg mnie czyli NIE mieszkańca Warszawy - zbiorowiska niedowartościwanego plebsu ciężko spotkać ww. Jednak największy ból dupy mają pedały w rurkach buahuahua.

ta niemka to zwykły plebs którego wyparł tańszy zamiennik - polityka. Jak jesteście na tyle ograniczeni by nie pojąć najprostszych zasad na rynku to ch*j wam w dupę. Macie ból dupy bo jesteście nieudacznikami :lol:

tut mir leid xDDDDDDDD - pie**olnięta

a ALLAHUW AKBARUW do mogiły



stosuj krem na ból dupy, najlepiej 3 x dziennie.