18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecki basen nie dla niemców...

Halman • 2019-07-29, 13:12
Na odkrytym basenie w Duesseldorfie doszło po raz drugi do interwencji policji. Sytuacja eskalowała późnym popołudniem. Jak podał dziennik "Rheinische Post”, 60-osobowa grupa wyrostków pochodzących przypuszczalnie z krajów Maghrebu (kraje arabskie z północno-zachodniej Afryki) sprzeciwiła się poleceniom ratowników i chciała najwyraźniej przejąć kontrolę nad obiektem.

Najpierw zajęli zjeżdżalnię do wody i wieżę do skoków. Jednocześnie ignorowali konsekwentnie wszelkie zalecenia obsługi basenu. W reakcji na polecenia kierowniczki obiektu, przewodzący grupie chłopak zareagował pogróżkami – podaje dziennik z Duesseldorfu.

Kiedy wezwana została policja, na basenie przebywało 1,5 tys. osób. Sześciu ochroniarzom przebywającym w tym czasie na terenie kąpieliska nie udało się zapanować nad sytuacją.

Wg tabloidu "Bild” w akcji opróżniania terenu kąpieliska wzięło udział 20 funkcjonariuszy policji. Wobec wielu osób z powodu inwektyw oraz gróźb wszczęte zostało postępowanie karne. Policja nie chciała się wypowiedzieć na temat narodowości awanturników.

Kąpielisko w Duesseldorfie zostało już raz zamknięte w ostatni weekend czerwca z powodu agresywnych nastrojów wśród licznych gości. Jak wynika z danych policyjnych, wtedy setki nieletnich i młodych mężczyzn zbierały się w grupy. Wielu z nich było pochodzenia arabskiego i północnoafrykańskiego. Policja spisała jednak dane tylko dwóch osób, jedną z nich był Irańczyk, które kierowały obraźliwe słowa pod adresem kierownictwa kąpieliska. Incydent ten spowodował, że zatrudnione zostały służby ochroniarskie. Ich obecność jest częścią nowej koncepcji bezpieczeństwa.

Źródło WP


no k***a brawo.... 60 arabów sterroryzowało 500 albo i więcej niemieckich "mężczyzn "...

~Velture

2019-07-29, 13:14
Cytat:

na basenie przebywało 1,5 tys. osób. Sześciu ochroniarzom przebywającym w tym czasie na terenie kąpieliska


k***a windows firewall normalnie :roll:

Wiewór

2019-07-29, 13:19
W sumie jak u nas. Kilka tys bandytów napadło na kilkaset demonstrantów a policja zatrzymała 20 osób.

SupremeLeader

2019-07-29, 13:55
1,5 tys ludzi? Przecież to ganges, nie basen. Nic dziwnego że ciapatki nie bały się do wody podejść, brakuje tylko dopalających się stosów pogrzebowych i kibla na szczycie zjeżdżalni.

mygyry

2019-07-29, 14:27
~Velture napisał/a:

k***a windows firewall normalnie



Po prostu kiedyś by i 1 ochroniarz wystarczył, bo uczęszczali tam ludzie cywilizowani a teraz trzeba szwadronu z bronią palną i ostrą amunicją, żeby zapanować na własnym podwórku, ot ubogacenie

r061071

2019-07-29, 15:10
kurestwo trzeba tępić gorącym żelastwem a pozniej cywilizować już tych sklonnych sie czegos nauczyć

nowynick

2019-07-29, 15:10
gówno w basenie zawsze było niemile widzianym problemem...

sven

2019-07-29, 15:20
Basen bogaty w różne Kultury :D

Janusz_k

2019-07-29, 16:10
Jakoś mi ich nie żal, chcieli tanią siłę roboczą to mają, zrobili sobie syf na własne życzenie.

djoshin

2019-07-29, 17:45
za rozbiory za dwie wojny ch*j wam w dupe

KlinikaAborcyjna

2019-07-29, 18:03
r061071 napisał/a:

kurestwo trzeba tępić gorącym żelastwem a pozniej cywilizować już tych sklonnych sie czegos nauczyć



no co ja mam Ci na to odpowiedzieć?




łapaj zimne z lodówki w ten upalny dzień :kawa:

Strielok1

2019-07-29, 18:06
KlinikaAborcyjna napisał/a:

no co ja mam Ci na to odpowiedzieć?
łapaj zimne z lodówki w ten upalny dzień



Z jakiego browaru to piwo?

yeslifer

2019-07-29, 18:46
HAL9000/2 napisał/a:


no k***a brawo.... 60 arabów sterroryzowało 500 albo i więcej niemieckich "mężczyzn "...



Niby ta, ale ja osobiście nie chodzę na basen aby się napie**alać.

Cryo

2019-07-29, 19:05
mygyry napisał/a:

Po prostu kiedyś by i 1 ochroniarz wystarczył, bo uczęszczali tam ludzie cywilizowani a teraz trzeba szwadronu z bronią palną i ostrą amunicją, żeby zapanować na własnym podwórku, ot ubogacenie



Bo dzisiaj jest tak, że jebniesz takiego w ryj i pójdziesz siedzieć.

Janusz_k

2019-07-29, 19:27
Up! To raz a zarobić kosą od śniadego to dwa i to chyba tłumaczy dlaczego
czekali na policję.