18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McQurwa

2021-03-02, 10:12
W pogoni za 100€, bo budżet niemiecki nie ma wpływów z gospodarki

Sajlenthill

2021-03-02, 10:17
Mój kraj taki pięk... A nie czekaj

woytasw

2021-03-02, 10:24
Z gówniakiem sobie nie potrafia poradzić...


Ziomee22

2021-03-02, 10:24
Ziomek tylko popędzał koleżanki bo wolno biegły :D

zdun

2021-03-02, 11:06
profesjonalizm jak w polskiej policji.



JaTylkonaChwile

2021-03-02, 11:17
rozmawialem z niemcem mieszkajacym w UK na temat dzialan policji w dojczach.

Wspomnialem cos na temat brutalnosci, ze na strajku to onie sie nie pie**ola w tanc i niewazne czy babcia czy kibol, na blege, butowac, kajdanki itd.
a kolesiowi nagle zaświeciły sie k***iki w oczach i z milego type nagle powialo wścieklizna :

- porzadem musi byc! Trzeba sluchac władzy! BARDZO DOBRZE!

Chciałem zapytać czy w razie czego jeśli by staneli przed sądem to będą się tłumazyc, ze tylko wykonywali rozkazy... ale balem sie, ze pobiegnie po mundur dziadka i kask elektryka z blyskawicami...

bloodwar

2021-03-02, 12:14
Dobrze, że tam nie było instrybutora bo by była tragedia!

ar...........up

2021-03-02, 15:25
Policja jest wszędzie taka sama. Rączki swędzą żeby przypie**olić, byle powód się znalazł.

orzech1991

2021-03-02, 16:28
zbrodnia, nie ma zgody na brak zgody

MarcePAN

2021-03-02, 17:31
[quote="JaTylkonaChwile"]rozmawialem z niemcem mieszkajacym w UK na temat dzialan policji w dojczach.
Wspomnialem cos na temat brutalnosci, ze na strajku to onie sie nie pie**ola w tanc i niewazne czy babcia czy kibol, na blege, butowac, kajdanki itd.
a kolesiowi nagle zaświeciły sie k***iki w oczach i z milego type nagle powialo wścieklizna :
- porzadem musi byc! Trzeba sluchac władzy! BARDZO DOBRZE!
Chciałem zapytać czy w razie czego jeśli by staneli przed sądem to będą się tłumazyc, ze tylko wykonywali rozkazy... ale balem sie, ze pobiegnie po mundur dziadka i kask elektryka z blyskawicami...[/quotJ
Jesteś kolejna osoba potwierdzająca moja tezę odnośnie tych łachudr, oni są jakoś inaczej zaprogramowani, jako dzieci przechodzą skuteczne pranie "muzgu" i są w opór aroganccy oraz klepią te swoje formułki o tym ich wyświechtanym niemieckim chlewie jako o najwspanialszym miejscu.

sa...........el

2021-03-02, 18:14
Jak powiem, że to paranoja i nieadekwatne do zagrożenia, to będę foliarz, czy się już sadolowe k***y nauczyły na błędach? Bo jeszcze pół roku temu, większość by pie**oliła, ze dobrze, że go gonią, bo śmiertelny wirus. A narodowość nie ma tutaj znaczenia, na całym świecie takie kwiatki są codziennie, w tym u nas, a nawet jest gorzej w np Kanadzie, czy Australii. Poczekajcie kilka lat, te prawa uchwalone teraz nie zostaną cofnięte już nigdy, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wydymają wszystkich w przeciągu 10 następnych,. Skoro gawiedź pozwoliła na coś takiego teraz, to pozwoli na więcej, byle się nażreć i ciepła woda z kranu leciała, na więcej nie macie ambicji.

pankruk

2021-03-02, 19:02
McQurwa napisał/a:

W pogoni za 100€, bo budżet niemiecki nie ma wpływów z gospodarki



Przypie**alają 500 euro

Ginowski

2021-03-02, 21:26
za picie alko w miejscu publicznym i nie zachowywanie odstepow , po drugie juz im nie raz podpadl... maseczka to byl akurat najmniejszy problem nazlopia se taki jedyn z drugin i rozpie**alaja wszystko