18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niemiecka myśl technologiczna

~Velture • 2018-07-23, 07:42
Nowy trend wieśtuningu w niemczech. Już wkrótce u sebastianów wyklętych w swoich e36 z podtlenkiem lpg :amused:


Halman

2018-07-23, 07:54
a szczanie do baku...

Ca...........on

2018-07-23, 10:23
Nie wiem jak komuś może się podobać BMW. Dźwięk jak z modelarni, wygląd jak z folderu "default models" jakiegoś programu 3D z lat 90., a do tego legendarne wręcz kiblowanie w warsztacie i opinia wieśniaka na dzień dobry. No chyba że ktoś lubi, wtedy nie wnikam, ale k***a... tak samo jak z paradą równości, takich preferencji nie powinno się wystawiać na widok publiczny.

~Velture

2018-07-23, 10:38
Caramon napisał/a:

Nie wiem jak komuś może się podobać BMW. Dźwięk jak z modelarni, wygląd jak z folderu "default models" jakiegoś programu 3D z lat 90., a do tego legendarne wręcz kiblowanie w warsztacie i opinia wieśniaka na dzień dobry. No chyba że ktoś lubi, wtedy nie wnikam, ale k***a... tak samo jak z paradą równości, takich preferencji nie powinno się wystawiać na widok publiczny.


Są różne gusta. Mi się swojego czasu podobało volvo 855 w sedanie i s70. W sumie dalej mi się podobają i jest jakiś urok w tym kwadratowym volviaku. Może kwestia taka, że moja matka miała 855 a ja s70.
Co do bmw to gdyby nie wieśniaki sebusie to pewnie bym inaczej patrzył na to ale jak tylko widzę to j***ne k***a e36 albo e46 to z góry zakładam, że za kierownicą siedzi pie**olony niedorozwinięty patus... a jak ma jeszcze jakiś szpojler albo inne wieśtuningi to w ogóle.

Znam typa co na hajs nie narzeka i z własnej woli zapie**ala vw vento i doj***ł sobie taki k***a wieśtuning pseudo japoński czy ch*j wie jaki gdzie ma felgę szerszą od opony.
No wygląda to k***a obrzydliwie i jebie słomą z butów na kilometr ale jemu się podoba i pomimo, że mógłby coś lepszego mieć to woli to obrzydliwe vento bo jemu się podoba.

Także tego.

Ca...........on

2018-07-23, 10:45
No wiadomo, są wyjątki od reguły :) Ale to nadal tylko wyjątki od reguły.

Btw. errata: "Tak że tego". ;P

nowynick

2018-07-23, 11:15
:roll:

a tam pie**olicie dajta mnie te BMW i będę jeździł z poczuciem bycia postrzeganym jako patus z bananem na ryju. To samo z Audi. Świetne samochody, które ludzie doceniają na świecie a u nas jakieś przypie**alanie się dla zasady...

Karbit83

2018-07-23, 14:37
@up Nie dla zasady tylko sa ku temu podstawy. W Polsce 90% właścicieli takich aut to patologiczne wsiury.

PieronJasnySzlag

2018-07-23, 17:12
Nie widze tu wieśtuningu a dobrą zabawe. Fajny pomysł na zloty motoryzacyjne. Ale nie zrozumie tego nikt kto ma kija w dupie a auto traktuje tylko jako wozidło z punktu a do punktu b.

janlew

2018-07-23, 17:16
Mi się E36 generalnie nie podoba, ale czasem i podoba, ale jako youngtimery, zadbane i w oryginale za 10 lat będą fajnym autkiem. Sebixowe gruzy, znikną już za parę lat. Ja sobie dzielę E36 na 3 kategorie.

Gruz - nie podoba mi się. Najczęściej takie mają sebixy



Tuning bardziej lub mniej wiejski - też mi się nie podoba. Wstyd do tego wsiąść



Youngtimer, w oryginale. A te mi się już podobają tak E30 jak E36.






forest1600

2018-07-23, 17:45
e36 fajne, ale tylko oryginał, jak kolega wyżej napisał.

~Velture

2018-07-23, 17:55
Spiderowski napisał/a:

Nie widze tu wieśtuningu a dobrą zabawe. Fajny pomysł na zloty motoryzacyjne. Ale nie zrozumie tego nikt kto ma kija w dupie a auto traktuje tylko jako wozidło z punktu a do punktu b.


Masz lpg w swoim e36 czy jeździsz na benzynie?

Ca...........on

2018-07-23, 19:09
Właściciel BMW to statystycznie taki specjalista od zamiany literek. Można z nim za literek wszystko załatwić, a czasem potrzebuje zamienić S na R i/lub dostawić Z w słowie WYPSZEDASZ.

~PowerBoBass

2018-07-23, 20:08
Na szczęście mieszkam w DE i tu nie ma tego całego cyrku z BMW. Nie ma tych wszystkich sebixów z e36, jak również nie ma tych niedorobionych j***nych hejterów jak Ci tu w komentarzach.

A w Polsce jak w lesie.

kosmerf

2018-07-23, 21:25
Pierwszy raz widzę żeby z BMW ulewać a nie dolewać olej...

DanBK

2018-07-23, 22:03
PowerBoBass Za to ich od cholery golfami rozbija. Kolega skąd? Na piwo bym skoczył.