18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy

Duda1992 • 2019-08-01, 00:30
Hitler wyjdzie z niemiec, ale jego nauki nigdy.


Gaj0

2019-08-01, 00:39
Zawsze sądziłem że każde przemówienie niemieckie brzmi jak przemówienie NSDAP. A ten filmik mnie w tym utwiredza.

McQurwa

2019-08-01, 03:50
k***y przekazują sobie to w genach

Xaka

2019-08-01, 08:07
Fajne, takie początki stand up niemieckiego, nie ma co brać wszystko na serio, nasi też się śmieją z niektórych rzeczy :)

nowynick

2019-08-01, 08:19
McQurwa napisał/a:

k***y przekazują sobie to w genach



dlatego w 1945 alianci powinni byli wybić ten naród do nogi. Ci psychopaci nigdy nie byli "omamieni" przez Hitlera, ta nacja podłość i okrucieństwo ma w genach. 30 lat wcześniej gazowali wroga na froncie, 40 lat wcześniej używali wagonów bydlęcych, obozów koncentracyjnych czy prowadzili eksperymenty medyczne polegające na mordowaniu tysięcy więźniów. Gdzie? W Afryce. Namibia. Kraj w którym do dziś do Niemców należy większość ziem rolnych, a ulice noszą nazwy niemieckich zbrodniarzy wojennych... Jeszcze raz polecam, bo nasi sąsiedzi to czyste zło i należy o tym pamiętać.





woytasw

2019-08-01, 10:56
Znowu komuś internet podpieli we wiosce.
Stare jak dyskietka 3,5 cala

Ti...........ch

2019-08-01, 10:58
woytasw napisał/a:

Znowu komuś internet podpieli we wiosce.
Stare jak dyskietka 3,5 cala



Raczej jak lampa elektronowa...

utrOne

2019-08-01, 18:48
Bardzo podobnie z 5 lat temu zrobiłem na imprezie firmowej w amsterdamie. Ludzie z całej Europy. Portugalczycy, Hiszpanie, Polacy, Włosi no i oczywiście Niemcy. Tak staliśmy sobie w ogrodzie, najebka trwała no i ktoś zaczął regionalne przyśpiewki. Jak doszło do niemieckich marszyków to tez zaraiłem na koniec: sieg! Na to dwóch Niemców: heil!! Śmiechu było co nie miara... no, ale ogólnie przypal i ci Niemcy jakoś po chwili zniknęli... :mrgreen:

wirtuozkakofonii

2019-08-01, 20:05
nowynick napisał/a:

dlatego w 1945 alianci powinni byli wybić ten naród do nogi. Ci psychopaci nigdy nie byli "omamieni" przez Hitlera, ta nacja podłość i okrucieństwo ma w genach. 30 lat wcześniej gazowali wroga na froncie, 40 lat wcześniej używali wagonów bydlęcych, obozów koncentracyjnych czy prowadzili eksperymenty medyczne polegające na mordowaniu tysięcy więźniów. Gdzie? W Afryce. Namibia. Kraj w którym do dziś do Niemców należy większość ziem rolnych, a ulice noszą nazwy niemieckich zbrodniarzy wojennych... Jeszcze raz polecam, bo nasi sąsiedzi to czyste zło i należy o tym pamiętać.



Szacunek za przywołanie tu tego tematu.

Oby jak najczęściej - ku świadomości i przestrodze.

Miles87

2019-08-01, 22:01
@ nowynick
ale ty jetseś głupi :D

kapelan_szturmowy

2019-08-02, 10:05
ale przeciez to nie byli niemcy tylko naziści. Ci co mają bazę na księżycu.

amon_goth

2019-08-02, 10:11
woytasw napisał/a:

Znowu komuś internet podpieli we wiosce.
Stare jak dyskietka 3,5 cala



Wspaniale, cudownie !!! Tak oczywiście zgadzam się. Bardzo zgadzam się. Dzięki temu, ze Niemcy przegrali II W.Ś. możemy dzisiaj cieszyć się wspaniałą multi - kulti Europą !!!




nowynick napisał/a:

dlatego w 1945 alianci powinni byli wybić ten naród do nogi. Ci psychopaci nigdy nie byli "omamieni" przez Hitlera, ta nacja podłość i okrucieństwo ma w genach. 30 lat wcześniej gazowali wroga na froncie, 40 lat wcześniej używali wagonów bydlęcych, obozów koncentracyjnych czy prowadzili eksperymenty medyczne polegające na mordowaniu tysięcy więźniów. Gdzie? W Afryce. Namibia. Kraj w którym do dziś do Niemców należy większość ziem rolnych, a ulice noszą nazwy niemieckich zbrodniarzy wojennych... Jeszcze raz polecam, bo nasi sąsiedzi to czyste zło i należy o tym pamiętać.



Wspaniale, cudownie !!! Tak oczywiście zgadzam się. Bardzo zgadzam się. Dzięki temu, ze Niemcy przegrali II W.Ś. możemy dzisiaj cieszyć się wspaniałą multi - kulti Europą !!!