18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielegalni imigranci...

Halman • 2021-11-05, 08:14

oraz rozwiązanie tej kwestii...

dżonyłojlker

2021-11-05, 12:38
KFCnigget napisał/a:

czyli k***a niby co się takiego dzieje? Rosja i ten ich blok chcą uchodzić za takich humanitarnych pokazując że Unia nie wpuszcza ofiar wojny? niech sami ich sobie wezmą i dopiero wtedy na takich wyjdą, w końcu to był ich pomysł



Rosja wywołuje sztuczny kryzys migracyjny i chce skarcić i osłabić unie. Dla Łukaszenki jest to przy okazji dobry zarobek, bo od osoby biorą od kilku do kilkunastu tys.$.

nowynick

2021-11-05, 12:42
KFCnigget napisał/a:

a ktoś wyjaśni dlaczego ci "afgańczycy" próbują się dostać przez Białoruś? a co z innymi granicami?
specjalnie poszli tam utknąć czy co k***a?



od czasu zmuszenia do lądowania pasażerskiego samolotu celem aresztowania jakiegoś tam kolejnego opozycjonisty na białoruskie linie lotnicze Zachód nałożył ciężkiego bana na latanie. Łukaszenka wymyślił więc, że będą latać po bliskim wschodzie i za grube dolary oferować przelot do Mińska, a stamtąd najbliżej do Unii przez Polskę albo Litwę. W skrócie: my im sankcje, oni nam burdel na granicy.

Ja to bym hurtowo przepuszczał i niech się niemcy martwią...

KFCnigget

2021-11-05, 12:50
Farołrz napisał/a:

Rosja wywołuje sztuczny kryzys migracyjny i chce skarcić i osłabić unie. Dla Łukaszenki jest to przy okazji dobry zarobek, bo od osoby biorą od kilku do kilkunastu tys.$.



no właśnie a te $ są trochę podejrzane.. słyszałem że ci imigranci trafili pod granicę praktycznie natychmiastowo po opuszczeniu Afganistanu przez USA... kiedyś podobno Rosja sponsorowała Afganistan w tej wojence przeciwko USA, a teraz i oni "niechcący" zostawili im sprzęt, to nie ściema z tym że ściąga się takich do Europy żeby rozj***li naszą cywilizację i wprowadzili swój dżihad, prawda? Rosja, USA i ciapaci łączą siły za kulisami w tej wojence czy co? :kawa:

rzwawiec

2021-11-05, 12:50
łok***a rozpylacz do karakanów

JolkiPolkiPL

2021-11-05, 14:25
Hmmm czyli samoloty leśnictwa powinny latać przy granicy??

CrookerS

2021-11-05, 15:39
sp***alaja jak imigranty z naczepy ciezarowki w Callais :ciasteczkowy:

Pan_Cogito

2021-11-05, 20:10
Z jakiego to filmu o tych żydach?