18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niekulturalny pan z Volvo

tribal216 • 2015-07-03, 07:35
po co stać w korkach. pada dużo słów na "p", na "k" i na "ch"

wormgoro

2015-07-03, 07:50
Może się spieszył obić komuś ryja.

oc...........ki

2015-07-03, 08:07
Ech... często pomykam na rowerze tą trasą. Nagroda Darwina dla tego, kto to projektował i kolejna dla tego kto zatwierdził projekt.
I aby być absolutnie szczerym - rowerzyści też jeżdżą jak chcą. Nie usprawiedliwiam gościa z samochodu, ale od początku jechał z myślą o skręceniu w prawo. Należało też przyczepić się do dwóch pieszych: brunetki, która lazła jak chciała po ścieżce rowerowej i mężczyzny, który przechodził w niewyznaczonym do tego miejscu, na czerwonym między stojącymi w korku samochodach.
Po prostu bądźmy ludźmi :)

knopflerfan

2015-07-03, 08:34
@oczami30latki

Wiesz, zaskoczyłaś mnie! Myślałem, że skoro tyle siedzisz w internecie, to jesteś gruba i sama na rower nie wsiądziesz! :D

chester

2015-07-03, 10:00
"do kamery", "na policję..." Dla wszystkich co się bali dresów technologia wyszła na przeciw i zastąpiła masę mięśniowa megapikselami w kamerze. Muszę się zastanowić kto mnie bardziej wk***ia: cwaniaczek z volvo czy strażnik teksasu na rowerze...

Volfodzio

2015-07-03, 10:28
^ cwaniaczka z volno czeka proces i grzywna, więc spokojnie możesz się wk***iać na strażnika tekasu

Voleyko

2015-07-03, 11:19
A co się rowerzysta dziwi? Kierowca tylko po drodze a rowerzyści po drogach, chodnikach no i swoje ścieżki mają. Jakoś mnie nie dziwi że sobie skorzystał :D