18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niefortunne spotkanie

~LegendarnyZiom • 2016-01-26, 12:52
Taka sytuacja. :szczerbaty:


~DMT

2016-01-26, 13:16
Gdzie końcówka ???

Adamkad

2016-01-26, 13:22
Daje pół piwa bo ciapaci nie dostali wpie**ol :D

nowynick

2016-01-26, 13:39
kwintesencja kometarzy typu "mam rozterkę, niby ciapaci, ale wiedzą jak z nimi postępować"

dalej do mnie nie dociera dlaczego głównymi orędownikami przyjęcia imigrantów są ci, którzy pierwsi od nich wpie**ol obskoczą...

ke...........00

2016-01-26, 13:39
Jaki ten adres jest? Zrobmy to jeszcze raz!

Galin

2016-01-26, 13:55
@nowynick

Też się zawsze nad tym zastanawiałem. Najbardziej natomiast nurtują mnie ateiści, którzy zdają się nie wiedzieć, że dopóki kraj jest chrześcijański to mają możność nie wierzenia w nic. W krajach muzułmańskich tacy jak oni są zabijani od razu. Nawet im się nie proponuje przejścia na islam.

Kielbik619

2016-01-26, 14:53
@Galin

Zostałem ochrzczony, ale nie wierze i nie praktykuje, aktu apostazji nie przeszedłem i w sumie chyba nie zamierzam bo za dużo roboty, więc nawet nie wiem czy mogę się nazywać ateistą, ale uważam, że Kościół jest nam potrzebny bo to ostatnie co chroni nas przed tym ciapackim ścierwem. Zgadzam się z Tobą w kwestii możności nie wierzenia i uważam że ten kto chce że tak powiem "zlikwidowania" Kościoła w obecnej sytuacji to lewak lub idiota (to chyba to samo)...

Zakrzaku

2016-01-26, 14:56
Co to za dzieło?

Nameless

2016-01-26, 15:03
@Galin, Kielbik619

Aha, czyli według was kraj powinien być chrześcijański i kościół jest potrzebny tylko po to, żeby "ochronić nas" przed ciapakami? Przed tym ścierwem powinno nas ochronić państwo, a kościół gówno zrobi, bo woli się dystansować, bo przecież "miłosierdzie"...
Nie krytykuję kościoła, niech sobie będzie, to nie moja sprawa o ile nie miesza się do polityki (tak jak ostatnimi czasy) i nie chce mieć monopolu na pomaganie ludziom, których dotknęła krzywda lub bieda (Caritas i obrabianie dupy WOŚP). Krytykuję wasz tok rozumowania, bo jest idiotyczny. Może nie jest to najlepiej pasujące powiedzenie, ale w przynajmniej małym stopniu się zgodzi: "Tonący brzytwy się chwyta".

mecenaz

2016-01-26, 15:19
Odpowiedzcie sobie tak szczerze , wolelibyście ciapaków za sąsiadów czy pedałów :mrgreen: ?

UBcjaPOLSKA

2016-01-26, 15:32
mecenaz, k***a, normalne, że pedała bym wolał. Nie każdy pedał to debil, a każdy ciapak to ciapak. Poza tym na mojej dzielni obskoczyli by raz drugi wpie**ol, to by się zachowywali jak normalni ludzie, a ciapak... No ciapak nie da rady :/

Wojtalson

2016-01-26, 15:35
Tytuł filmu poproszę bo ciekawie się zapowiada.

CzarlsXD

2016-01-26, 15:41
Szczerze, do pedałów nic nie mam, są od zawsze i występują nawet u zwierząt. Ale najbardziej zabolało mnie te zbratanie białych z ciapakami.
Smutne

pitexor

2016-01-26, 16:21
Tytuł filmu poproszę, znawcy sadistica pomóżcie.