18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niedźwiedzie...

~DMT • 2018-10-31, 05:55
Wilkom, niedźwiedziami...

Zoo w Holandii. Za takie atrakcje, zapłaciłbym podwójnie.... :ciasteczkowy:


castagir

2018-10-31, 07:13
Bardzo mądrzy zarządcy. Żeby na jednym wybiegu trzymać dwóch drapieżników mięsożernych.

Holendrzy ogólnie są dość niedoj***nym narodem.

mygyry

2018-10-31, 07:29
Ale solidarność wilków mnie zaskoczyła
Tak tak, pewnie nie są z Polski :amused:

Insaner

2018-10-31, 08:11
castagir napisał/a:

Bardzo mądrzy zarządcy. Żeby na jednym wybiegu trzymać dwóch drapieżników mięsożernych.

Holendrzy ogólnie są dość niedoj***nym narodem.



Wątpię, aby obecność wilków i niedźwiedzi na jednym wybiegu była zaplanowana.. pewnie przeszły przez uszkodzone ogrodzenie.

nowynick

2018-10-31, 08:45
:roll:

to było specjalnie żeby @Autor zapłacił x2 ;)

mygyry napisał/a:

Ale solidarność wilków mnie zaskoczyła
Tak tak, pewnie nie są z Polski :amused:



to mało wiesz o wilkach, wataha razem poluje, razem się broni, wbrew pozorom wcale nie taki wyjątek w naturze, wiadomo mrówki, ale tez: słonie, bawoły i inna rogacizna, małpy, delfiny, wieloryby no i oczywiście my, jeden człowiek jest w zasadzie bezbronny, stado było zdolne zabijać mamuty...

PS mamuty żyły w Polsce więc jak się okazuje głodni Słowianie byli w stanie się dogadać

PS2 a że Słowianie z sąsiedniej wioski czekali aż tamci się napocą z mamutem żeby ich potem powybijać i przejąć łup to inna bajka, myślicie, że po kim to mamy? :D

janlew

2018-10-31, 09:55
Zajebiste. Tak powinno być w każdym zoo. Drapieżniki powinni dostawać żywe zwierzęta, a i często stawać przeciwko sobie. Przynajmniej by widziała ciemnota że natura, to śmierć w męczarniach, krew, i rozszarpywanie żywcem najmniejszych. Tak to widzą na co dzień w tv: "złego człowieka co zabija" i "kochane śliczne niewinne zwierzątka"

tralala101

2018-10-31, 10:42
Ach, piękno natury w czystej postaci. Pojadę klasykiem:

"(...)Kiedy jako młody chłopak spędzałem wakacje w Überwaldzie, wybrałem się na spacer brzegiem
strumienia i zobaczyłem wydrę z młodymi. Rozczulający widok, jak się zapewne zgodzicie.
Obserwowałem, jak matka wydra zanurkowała do wody i wróciła z tłustym łososiem, którego
wywlokła na częściowo zanurzoną kłodę. Kiedy jadła, a ryba żyła jeszcze, oczywiście, ciało
pękło i do dziś pamiętam słodkoróżową ikrę, która wylała się ku radości małych wydr; odpychały
się wzajemnie, by dostać się do smakołyku. Jeden z cudów natury, panowie. Matka i dzieci
żywiące się matką i dziećmi. Wtedy właśnie po raz pierwszy zrozumiałem, że istnieje zło. Jest
wbudowane w samą naturę wszechświata. Każdy świat wiruje w bólu."

Terry Pratchett, "Niewidoczni Akademicy"

Mors_Nigra

2018-10-31, 11:57
nowynick napisał/a:

:roll:

to było specjalnie żeby @Autor zapłacił x2 ;)



to mało wiesz o wilkach, wataha razem poluje, razem się broni, wbrew pozorom wcale nie taki wyjątek w naturze, wiadomo mrówki, ale tez: słonie, bawoły i inna rogacizna, małpy, delfiny, wieloryb...


spinaczel

2018-10-31, 12:21
no i to jest prawdziwe zoo. Wiadomo co sie stało? tak po prostu żyją razem, czy niedzwiedzie się wj***ły do zagrody z wilkami? A może jakiś sadol pracownik...? :Amused:

KrwawyEric

2018-10-31, 12:24
Powinni tam imigrantów wysyłać :D

biosone

2018-10-31, 12:38
Tak wyglada poprawnosc polityczna europy!

Jekatierina

2018-10-31, 12:41
Po pierwsze w naturze niedźwiedzie nie polują stadami po drugie rzadko się zdarza by niedźwiedź był w stanie, zwłaszcza w pojedynkę zaatakować wilka... A to co tu jest pokazane to wynaturzenie

Cz...........as

2018-10-31, 14:58
Natura w czystej postaci.