18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedzielny pilarz

pieldolnik • 2020-11-23, 17:00
Cała akcja rozgrywa się w Brazylijskich lasach. Legenda głosi, że kierowca ciągnika dalej w szoku.


andrzejrobert75

2020-11-23, 17:07
W tym tempie nie zdązą tej puszczy wykarczować.

Pralpunkt

2020-11-23, 17:08
Traktorzysta się nie rusza bo się posrał

Rebeliant

2020-11-23, 17:33
Typowe ścierwo, dla którego edukacja to ch*j. Wystarczyło skończyć szkołę podstawową i odbyć jednodniowe szkolenie przy wyrębie lasu. Tyle i aż tyle. Ale te małpy są po prostu za daleko od cywilizowanego świata, o jakieś 600 lat za daleko, zatrzymali się na etapie rozwoju z czasów Wielkich Odkrywców.

Qunda

2020-11-23, 18:05
Rebeliant napisał/a:

Typowe ścierwo, dla którego edukacja to ch*j. Wystarczyło skończyć szkołę podstawową i odbyć jednodniowe szkolenie przy wyrębie lasu. Tyle i aż tyle. Ale te małpy są po prostu za daleko od cywilizowanego świata, o jakieś 600 lat za daleko, zatrzymali się na etapie rozwoju z czasów Wielkich Odkrywców.



A ten debil znowu przyszedł głośić swoje frustracje na sadolu. Co za ścierwo.

Driver19cm

2020-11-23, 18:22
@ up

Piwko dla Ciebie. Debila nie da się czytać....

pnaj

2020-11-23, 18:25
Nie najgorzej o ile chciał załadować drzewo na pakę :)

ququa

2020-11-23, 18:42
Rebeliant napisał/a:

Typowe ścierwo, dla którego edukacja to ch*j. Wystarczyło skończyć szkołę podstawową i odbyć jednodniowe szkolenie przy wyrębie lasu. Tyle i aż tyle. Ale te małpy są po prostu za daleko od cywilizowanego świata, o jakieś 600 lat za daleko, zatrzymali się na etapie rozwoju z czasów Wielkich Odkrywców.



Chyba nie miałes piły w rece skoro sie tak wypowiadasz a na pewno ani jednego drzewa nie sciałeś

jak nie raz sie z Toba zgadzam to tu pie**olisz bez sensu

stawaza7

2020-11-23, 19:04
A gdzie zawiasa?!

Elektro-Mech

2020-11-23, 19:15
Rebeliant napisał/a:

Typowe ścierwo, dla którego edukacja to ch*j. Wystarczyło skończyć szkołę podstawową i odbyć jednodniowe szkolenie przy wyrębie lasu. Tyle i aż tyle. Ale te małpy są po prostu za daleko od cywilizowanego świata, o jakieś 600 lat za daleko, zatrzymali się na etapie rozwoju z czasów Wielkich Odkrywców.



Przecież zrobił wszystko podręcznikowo, ale naprężeń w drewnie nie przewidzisz. Najwyraźniej strona, którą rżnęli była pod większym stresem i powstrzymywała drzewo przed pie**olnięciem tak jak pie**olnęło. Pozdrawiam.

xiro

2020-11-23, 19:33
Elektro-Mech napisał/a:

Przecież zrobił wszystko podręcznikowo, ale naprężeń w drewnie nie przewidzisz. Najwyraźniej strona, którą rżnęli była pod większym stresem i powstrzymywała drzewo przed pie**olnięciem tak jak pie**olnęło. Pozdrawiam.



ty napewno wiesz jak podrecznikowo to zrobic ale watpie zebys wiedzial jak to zrobic teoretycznie, przeciez to nie jest fachowo zrobione :D

artiee

2020-11-23, 19:44
Co za głąb...

dfc77

2020-11-23, 19:51
Elektro-Mech napisał/a:

Przecież zrobił wszystko podręcznikowo, ale naprężeń w drewnie nie przewidzisz. Najwyraźniej strona, którą rżnęli była pod większym stresem i powstrzymywała drzewo przed pie**olnięciem tak jak pie**olnęło. Pozdrawiam.



Albo podręcznik pomyliłeś z elementarzem, albo nie umiesz czytać podręczników

:mrgreen:

Taki klin wyj***ć i pchać wbrew logice żeby go wybic., a ty na naprężenia zwalasz... Debil

:shock:

cz...........ek

2020-11-23, 20:00
Ja tam daję piwo wszystkim za ciśnięcie innym. ch*ja się znam na wycince (aczkolwiek zapie**alałem przy niej jako mięsień). Spizgałem się, pozdrawiam