18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedzielne electro-desko...

~DMT • 2021-06-13, 12:26
W sam raz, do rosołku...


IceMen

2021-06-13, 12:31
niedzielne ćwiczenia a myślałem ze złamie się na niej ta decha. wszyscy cali nikt nie umarł

Juzwa

2021-06-13, 12:37
Taka stara chuda franca chyba coś ukradła, bo nie uwierzę, że zdradziła męża. Kto by się za takiego paździerza chwycił?

ho...........zo

2021-06-13, 13:00
Juzwa napisał/a:

Taka stara chuda franca chyba coś ukradła, bo nie uwierzę, że zdradziła męża. Kto by się za takiego paździerza chwycił?



Nie pisz tak o kobiecie którą kocham.

grudzin7

2021-06-13, 13:38
Juzwa napisał/a:

Taka stara chuda franca chyba coś ukradła, bo nie uwierzę, że zdradziła męża. Kto by się za takiego paździerza chwycił?



Przecież ona ma biedę wypisaną na twarzy... :badyl:
Obstawiam, że owszem coś zaj***ła, ale nie z nieróbstwa tylko z tego, że nie jest w stanie w żaden normalny sposób związać końca z końcem.
Oglądając takie filmiki cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.

kapelan_szturmowy

2021-06-13, 13:55
grudzin7 napisał/a:

Przecież ona ma biedę wypisaną na twarzy...
Obstawiam, że owszem coś zaj***ła, ale nie z nieróbstwa tylko z tego, że nie jest w stanie w żaden normalny sposób związać końca z końcem.
Oglądając takie filmiki cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.



Japie**olę wasza mać... toć to pierwszy normalny komentarz na tym portalu odkąd Bongman nie żyje....

~DMT

2021-06-13, 14:33
Zacznijmy popuszczać złodziejom, to się k***a moment zdziwicie, co by z tego wyszło...

Nawet w tak zj***nym dasilvowie, są ośrodki pomocy, misje humanitarne...

NIE TWOJE? NIE RUSZAJ!

CrookerS

2021-06-13, 15:36
Widze elegancki postep technologoczny

AN...........or

2021-06-13, 15:56
Deska tłuczona deską :D

serenity

2021-06-13, 19:43
fiattt napisał/a:

Japie**olę wasza mać... toć to pierwszy normalny komentarz na tym portalu odkąd Bongman nie żyje....



Jak Bongman nie żyje?!

Japiszon

2021-06-13, 22:54
Taka sucha, że wygląda jakby ją drzewem nak***iał.

swampman

2021-06-14, 01:26
serenity napisał/a:

Jak Bongman nie żyje?!



po cichu

Fx12

2021-06-14, 09:27
grudzin7 napisał/a:

cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.



aj owszem. Jeden "gupi" co pracuje utrzymać musi 1,5 nieroba 0,5 urzędnika. Bilans mamy zajebisty. Właśnie doganiamy Grecję.

Kat-men-Du

2021-06-14, 15:41
grudzin7 napisał/a:

Przecież ona ma biedę wypisaną na twarzy...
Obstawiam, że owszem coś zaj***ła, ale nie z nieróbstwa tylko z tego, że nie jest w stanie w żaden normalny sposób związać końca z końcem.
Oglądając takie filmiki cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.



a i dechami po rękach nie wala i prądem tez jak cos zajumasz.