18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedoszły samobójca

~_Yarko_ • 2021-04-21, 17:39

Wygląda jak autostrada, więc pewnie już doszły.

nowynick

2021-04-21, 17:44
Przecież powiedzieli milicji żeby typa stamtąd zgarnęła to może i żyje...

JaTylkonaChwile

2021-04-21, 17:58
"Wygląda jak autostrada" - hehe dobre :) wyglada jak jakas namiastka autostrady... Coś co nie ma przynajmniej 3 pasów - nie powinno liczyc sie jako autostrada.

mygyry

2021-04-21, 18:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

"Wygląda jak autostrada" - hehe dobre wyglada jak jakas namiastka autostrady... Coś co nie ma przynajmniej 3 pasów - nie powinno liczyc sie jako autostrada.



W Polsce wystarczy pierwszą lepszą dwupasmówkę ogrodzić siatką pasterską, postawić punkty poboru opłat i już masz autostradę.. :szydera:

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-21, 20:20
JaTylkonaChwile napisał/a:

"Wygląda jak autostrada" - hehe dobre wyglada jak jakas namiastka autostrady... Coś co nie ma przynajmniej 3 pasów - nie powinno liczyc sie jako autostrada.



Niech zgadnę- jeździsz jakimś gównem z silnikem 1.4L i masz wymagania w fch*j. Mam rację..?

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-21, 20:29
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niech zgadnę- jeździsz jakimś gównem z silnikem 1.4L i masz wymagania w fch*j. Mam rację..?



Mówisz o silniku 1.4 TSI 220 Ps? teraz żeby taki pocisk poszedł, musisz przynajmniej określić chociażby markę pojazdu najlepiej od razu z rocznikiem.

Black Snake

2021-04-21, 20:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

"Wygląda jak autostrada" - hehe dobre wyglada jak jakas namiastka autostrady... Coś co nie ma przynajmniej 3 pasów - nie powinno liczyc sie jako autostrada.



Objeździłem około 40 krajów. Więcej niż 2 pasy widziałem tylko w Turcji i czasem krótkie odcinki w innych krajach (zresztą w Polsce też). Wychodzi na to, że w Europie nie ma autostrad

:shock:

nirvanes

2021-04-21, 22:14
Black Snake napisał/a:

Objeździłem około 40 krajów. Więcej niż 2 pasy widziałem tylko w Turcji i czasem krótkie odcinki w innych krajach (zresztą w Polsce też). Wychodzi na to, że w Europie nie ma autostrad



Zwiedziłeś 40 krajów i nie byłeś w Niemczech?

Kurde26

2021-04-21, 22:29
Black Snake napisał/a:

Objeździłem około 40 krajów. Więcej niż 2 pasy widziałem tylko w Turcji i czasem krótkie odcinki w innych krajach (zresztą w Polsce też). Wychodzi na to, że w Europie nie ma autostrad



Mapy Google i Street View się nie liczy. Czyli w dupie byłeś, gówno widziałeś

hr...........sw

2021-04-21, 22:54
nirvanes napisał/a:

Zwiedziłeś 40 krajów i nie byłeś w Niemczech?



Wyjazd z jego wioski na stację po rotmansy i kuflowe do wsi obok to już jest "zagranica", więc 40 krajów to zwiedził jadąc do lekarza

esperantolanguage

2021-04-22, 11:46
hrabiatsw napisał/a:

Wyjazd z jego wioski na stację po rotmansy i kuflowe do wsi obok to już jest "zagranica", więc 40 krajów to zwiedził jadąc do lekarza






Kurde26 napisał/a:

Mapy Google i Street View się nie liczy. Czyli w dupie byłeś, gówno widziałeś



Próbujcie dalej się dowartościować, że jakiś typ zobaczył więcej świata w parę lat niż wy w całe życie oszukując tym samych siebie, że w całe tak źle u was na wiosce nie ma, bo przecież koledzy ze szkoły też za granicą nigdy nie byli

:shock:

hrabiatsw napisał/a:

Wyjazd z jego wioski na stację po rotmansy i kuflowe do wsi obok to już jest "zagranica", więc 40 krajów to zwiedził jadąc do lekarza






Kurde26 napisał/a:

Mapy Google i Street View się nie liczy. Czyli w dupie byłeś, gówno widziałeś



Próbujcie dalej się dowartościować, że jakiś typ zobaczył więcej świata w parę lat niż wy w całe życie oszukując tym samych siebie, że w całe tak źle u was na wiosce nie ma, bo przecież koledzy ze szkoły też za granicą nigdy nie byli

:shock:

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-22, 17:25
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Mówisz o silniku 1.4 TSI 220 Ps? teraz żeby taki pocisk poszedł, musisz przynajmniej określić chociażby markę pojazdu najlepiej od razu z rocznikiem.



Nic nie muszę wieśniaku w passacie. SIlnik, który nadaje sie do motocykla nie powinien być montowany legalnie w samochodach :mrgreen:

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-22, 18:00
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Nic nie muszę wieśniaku w passacie. SIlnik, który nadaje sie do motocykla nie powinien być montowany legalnie w samochodach



Brak wiedzy nie zwalnia z myślenia i dokształcenia w temacie. Świat nie kończy się na Twoim kochanym passacie.

shiters

2021-04-22, 18:01
Miałem identyczną sytuację na autostradzie w Polsce. 1 do 1 to samo, tylko sk***ysyn, którego cale szczęście nie jebąłem był bez koszulki. ch*j k***ie na łeb jak jeszcze żyje

KaiKenzo

2021-04-29, 18:07
co to było? walneliśmy w jakiegoś jeża? :-D