18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedoszła surferka

mateusos • 2015-08-04, 14:40
Prawie jej się udało, So close :amused:

Cyrk

2015-08-04, 18:35
Mi się podobało. Jeszcze nie widziałem frontflipa na skimboardzie.

Lam3rZ

2015-08-04, 19:05
ja nie wiem co amerykance musza miec zamiast mozgu ze nie potrafia porzadnie ocenic odleglosci...

14...........ty

2015-08-04, 19:25
Nie rozumiem, na prawdę nie mogę pojąć, eh... tego typu akcji jest w internecie całe mnóstwo, pewnie można by złożyć pełnometrażową produkcję na dwie i pół godziny wypełniona tylko i wyłącznie tego typu akcjami. Mimo to nadal znajdują się ludzie, którzy na przekór prawom fizyki, na przekór własnej inteligencji postanawiają przytulić swoją twarz do piasku. Ciekawe czy w decydującym momencie gdy, grawitacja i siła tarcia dają o sobie znać, ci ludzie zdają sobie sprawę jacy z nich debile, czy może refleksja następuje później po kilku minutach... a może wcale? Może właśnie to jest przykład na to, że ewolucja zabłądziła?

Ka...........az

2015-08-04, 19:31
Cytat:

Nie rozumiem, na prawdę nie mogę pojąć, eh... tego typu akcji jest w internecie całe mnóstwo, pewnie można by złożyć pełnometrażową produkcję na dwie i pół godziny wypełniona tylko i wyłącznie tego typu akcjami. Mimo to nadal znajdują się ludzie, którzy na przekór prawom fizyki, na przekór własnej inteligencji postanawiają przytulić swoją twarz do piasku. Ciekawe czy w decydującym momencie gdy, grawitacja i siła tarcia dają o sobie znać, ci ludzie zdają sobie sprawę jacy z nich debile, czy może refleksja następuje później po kilku minutach... a może wcale? Może właśnie to jest przykład na to, że ewolucja zabłądziła?



A ja sądzę, że oprócz tego jednego pełnometrażowe 'filmu' można nagrać kilkanaście kolejnych części tej produkcji.. 1, 2, 3.. 20. Tego jest naprawdę sporo.

~Beny

2015-08-04, 19:46
A może ona za Śląska była... ;)

kondzio63221

2015-08-04, 20:54
No jak to "prawie się udało"? :P Przecież udało się w 100% :D

bz...........ue

2015-08-05, 14:14
Mógłbym słuchać tych plaśnięć cały dzień.

Sigonek

2015-08-05, 20:45
Proszę, niech to ktoś przerobi w utwór muzyczny