18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebiescy bandyci drogowi bezczelnie rabują

xorxor • 2022-11-27, 03:26
Mierzą daleko przed znakiem i kłamią że mierzą w zabudowanym. Wciskają bezczelnie ciemnotę. to trzeci raz tego kierowcę, ale tym razem ma rejestrator. jak mówi że ma nagrane to zaczynają szukać na siłę innego powodu do mandatu jako odwet. nawet zaczepu do holowania auta karzą szukać. Zwykłe niebieskie k***Y do wyrzucenia do szamba.


Hetman_Wielki

2022-11-27, 03:31
nie ma YT by to tutaj 2 raz oglądać czy co ????

NataliaW

2022-11-27, 03:50
Nigdy koło szkoły, nigdy w centrum, zawsze jest to wlot albo wylot, piękna droga, super widoczność i tylko tam stoją. Pozdrawiam wszystkich tych co łamią te częściej absurdalne niż normalne przepisy, to dzięki nam ta gospodarka jeszcze jakoś się trzyma, bo przecież po zasiłek spieszyć się nie trzeba.

nouki

2022-11-27, 05:14
Stare kotlety po ch*j to wstawiać.

Pi...........22

2022-11-27, 08:09
nouki napisał/a:

Stare kotlety po ch*j to wstawiać.



Żeby była afera bo hejt na policję jest popularny.

skywalker75

2022-11-27, 09:09
NataliaW napisał/a:

Nigdy koło szkoły, nigdy w centrum, zawsze jest to wlot albo wylot, piękna droga, super widoczność i tylko tam stoją. Pozdrawiam wszystkich tych co łamią te częściej absurdalne niż normalne przepisy, to dzięki nam ta gospodarka jeszcze jakoś się trzyma, bo przecież po zasiłek spieszyć się nie trzeba.



Chcesz powiedzieć, że twoje zapie**alanie po ulicach i łamanie przepisów trzyma jakoś naszą gospodarkę?
:shock:
Ja zauważam inną tendencję, im kraj bogatszy i bardziej rozwinięty cywilizacyjne tym kierowcy bardziej przestrzegają przepisów i jeżdżą wolniej i bardziej odpowiedzialnie, a tolerancja policji na przekraczanie prędkości mniejsza

NataliaW

2022-11-27, 09:53
skywalker75 napisał/a:

Chcesz powiedzieć, że twoje zapie**alanie po ulicach i łamanie przepisów trzyma jakoś naszą gospodarkę?

Ja zauważam inną tendencję, im kraj bogatszy i bardziej rozwinięty cywilizacyjne tym kierowcy bardziej przestrzegają przepisów i jeżdżą wolniej i bardziej odpowiedzialnie, a tolerancja policji na przekraczanie prędkości mniejsza



Domowiles sobie, że usprawiedliwiam zapie**alanie 200 na 50 i wyprzedzanie na pasach i inne takie?
Jeśli uważasz że policjanci w tym np filmie poprawiali bezpieczeństwo, że absolutnie wszystkie przepisy należy skrupulatnie przestrzegać i tak jeździsz to bardzo współczuję twoim bliskim. Pewnie rowniez jesteś z tych co do dziś w maseczce po domu chodzą.

ZARAZ_WRACAM

2022-11-27, 10:23
nouki napisał/a:

Stare kotlety po ch*j to wstawiać.



Piesek22 napisał/a:

Żeby była afera bo hejt na policję jest popularny.



Ja tam trzymam się od tego z daleka, bo mam alergię na psią sierść. :-)


Kosmodysk

2022-11-27, 11:00
Dwa razy sprawdził czy oby na pewno jest kamerka.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-11-27, 11:20
Nie masz kamerki, idziesz do sądu a sąd, że policjant nie może kłamać......

kapelan_szturmowy

2022-11-27, 11:23
Mnie dwóch młodych policyjnych gejów po 40 minutowej szczegółowej kontroli, kiedy zacząłem już się burzyć, żeby dali spokój, kazali ponownie otworzyć maskę, i po naradzie, jeden z nich wyszarpał akumulator z fabrycznego uchwytu, bo nie mieli się do czego przyj***ć, i stwierdzili że mocowanie jest za słabe w trakcie ewentualnego dachowania. Mocowanie było fabryczne, akumulator też... Zabrali dowód rejestracyjny i wlepili mandat. Nie miałem czasu i siły dalej się użerać, bo szukali by dalej, więc przyjąłem. Oni zadowoleni odjechali, ja chcę zapalić auto, a tu ch*j, nie ma prądu. Otwieram maskę, a klema urwana.... moje "nosz k***a" słychać było trzy wioski dalej.

radek225

2022-11-27, 11:34
Do policji nie mam nic. Nawet szacunku.

Siriuz

2022-11-27, 11:44
skywalker75 napisał/a:

Chcesz powiedzieć, że twoje zapie**alanie po ulicach i łamanie przepisów trzyma jakoś naszą gospodarkę?

Ja zauważam inną tendencję, im kraj bogatszy i bardziej rozwinięty cywilizacyjne tym kierowcy bardziej przestrzegają przepisów i jeżdżą wolniej i bardziej odpowiedzialnie, a tolerancja policji na przekraczanie prędkości mniejsza



Skumaj, gdyby w kraju było więcej myślących ludzi gotowych aby łamać kretyńskie i bezsensowne przepisy to pod pretekstem walki ze srowidem nie zniszczono by tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, a one stanowią co najmniej 3/4 PKB. Nie wspomnę już o tym, że gdyby skutecznie oprotestować i zablokować wydatki rządowe na tamten cyrk to również nie było by inflacji. Twoje "rozwinięte cywilizacje" zmagają się właśnie z gigantyczną inflacją, która zawsze jest domeną krajów z gównolitu.

chujex

2022-11-27, 12:23
po ch*j takie psunskie k***y zyja?

skywalker75

2022-11-27, 12:51
NataliaW napisał/a:

Domowiles sobie, że usprawiedliwiam zapie**alanie 200 na 50 i wyprzedzanie na pasach i inne takie?
Jeśli uważasz że policjanci w tym np filmie poprawiali bezpieczeństwo, że absolutnie wszystkie przepisy należy skrupulatnie przestrzegać i tak jeździsz to bardzo współczuję twoim bliskim. Pewnie rowniez jesteś z tych co do dziś w maseczce po domu chodzą.


Domowileś sobie, że usprawiedliwiam działanie policji na tym filmie. Niestety oni też łamią prawo, chociaż jak porównam sytuację sprzed powiedzmy 10-15 lat, kiedy to za gifty wożone w bagażniku, można było się wykupić z prawie każdej sytuacji na drodze to i tak uczyniliśmy duże postępy. Zastanów się lepiej dlaczego nagle po przekroczeniu granicy potrafimy nagle dostosować się do zachodnich przepisów i ich nie i jak jest 50 to nagle potrafimy jechać 50

Siriuz napisał/a:

Skumaj, gdyby w kraju było więcej myślących ludzi gotowych aby łamać kretyńskie i bezsensowne przepisy to pod pretekstem walki ze srowidem nie zniszczono by tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, a one stanowią co najmniej 3/4 PKB. Nie wspomnę już o tym, że gdyby skutecznie oprotestować i zablokować wydatki rządowe na tamten cyrk to również nie było by inflacji. Twoje "rozwinięte cywilizacje" zmagają się właśnie z gigantyczną inflacją, która zawsze jest domeną krajów z gównolitu.



Koleś jesteś ruskim trolem, podburzanie ludzi jest jednym z twoich zadań