18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebezpieczny wywiad

T3RMINATOR • 2021-05-26, 10:47
Trza uważać gdzie się wywiadu udziela.


zwierzak30

2021-05-26, 11:00
Jak się tak k***a zastanowić,to to że moje pokolenie przeżyło dzieciństwo i młodość.To według dzisiejszych standardów wychowywania potomstwa.To po prostu CUD. Sytuacja powyżej to tylko jedna z poj***nych akcji jakie kiedyś były po prostu "życiem codziennym",dla czasów młodości.Teraz jak gówniak połamie sobie rączkę na pacu zabaw typu getto,to się k***a skandal o trybunał w Sztrasburgu niemal ociera.Drama w ch*j.

joeblacktwo

2021-05-26, 11:09
zwierzak30 napisał/a:

Jak się tak k***a zastanowić,to to że moje pokolenie przeżyło dzieciństwo i młodość.To według dzisiejszych standardów wychowywania potomstwa.To po prostu CUD. Sytuacja powyżej to tylko jedna z poj***nych akcji jakie kiedyś były po prostu "życiem codziennym",dla czasów młodości.Teraz jak gówniak połamie sobie rączkę na pacu zabaw typu getto,to się k***a skandal o trybunał w Sztrasburgu niemal ociera.Drama w ch*j.



Mnie ulica chowała a w domu była taka bieda ,że ojciec z głodu nie miał siły mnie bic

zwierzak30

2021-05-26, 11:17
joeblacktwo napisał/a:

Mnie ulica chowała a w domu była taka bieda ,że ojciec z głodu nie miał siły mnie bic



Bieda? Ty k***a wiesz co to bieda.
Jak poszedłem raz z klasą nad staw karmić kaczki,to te (kaczki) zbierały chleb i mnie oddawały.

Krzysztof_Elbląg

2021-05-26, 11:27
zwierzak30 napisał/a:

Jak się tak k***a zastanowić,to to że moje pokolenie przeżyło dzieciństwo i młodość.To według dzisiejszych standardów wychowywania potomstwa.To po prostu CUD. Sytuacja powyżej to tylko jedna z poj***nych akcji jakie kiedyś były po prostu "życiem codziennym",dla czasów młodości.Teraz jak gówniak połamie sobie rączkę na pacu zabaw typu getto,to się k***a skandal o trybunał w Sztrasburgu niemal ociera.Drama w ch*j.



Dziś jakby powychodzili na dwór nie daj Boże to w TV było by ile zabitych ile złamań ilu ozdrowieńców

cz...........ek

2021-05-26, 11:43
zwierzak30 napisał/a:

Bieda? Ty k***a wiesz co to bieda.
Jak poszedłem raz z klasą nad staw karmić kaczki,to te (kaczki) zbierały chleb i mnie oddawały.


Wy chociaż mieliście chleb, nam kaczki ze współczucia swoje jajka same oddawały

joeblacktwo

2021-05-26, 12:30
czarnybombelek napisał/a:

Wy chociaż mieliście chleb, nam kaczki ze współczucia swoje jajka same oddawały



Mieliście kaczki w stawie ? Nam dziadek kiedyś pokazywał je w carskim atlasie zanim go z głodu zjedliśmy (atlas nie dziadka)

Prof._Kot_Budd

2021-05-26, 13:11
joeblacktwo napisał/a:

Mieliście kaczki w stawie ? Nam dziadek kiedyś pokazywał je w carskim atlasie zanim go z głodu zjedliśmy (atlas nie dziadka)



Mieliście staw ? U nas była taka bieda, że wodę ze stawu wypiliśmy już jak miałem kilka lat, a potem wpie**alaliśmy ziemię i wysrywaliśmy ją na pole, w ten sposób ją użyźniając, a potem na tym sadziliśmy brukiew.

PękniętySłoik

2021-05-27, 05:34
zwierzak30 napisał/a:

Jak się tak k***a zastanowić,to to że moje pokolenie przeżyło dzieciństwo i młodość.To według dzisiejszych standardów wychowywania potomstwa.To po prostu CUD. Sytuacja powyżej to tylko jedna z poj***nych akcji jakie kiedyś były po prostu "życiem codziennym",dla czasów młodości.Teraz jak gówniak połamie sobie rączkę na pacu zabaw typu getto,to się k***a skandal o trybunał w Sztrasburgu niemal ociera.Drama w ch*j.



Ja bym poszedł o krok dalej i ponarzekał na to, żę dzisiaj jak 2 łepków strzeli sobie po razie to już sądy ich ganiają. Kiedyś ludzie pojedynkowali się na śmierć i życie i nikt im się w to nie wpie**alał, a dzisiaj strzelić idioty w morde nie można bo wyrok zaraz. j***ć takie prawo.