18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebezpieczny tancerz

~Sunday • 2018-06-03, 21:15


Mówi się trudno i bawi się dalej.

mit2

2018-06-04, 23:41
furor.condemnandi napisał/a:

Glocky mają swoje bezpieczniki, ale czemu akurat ten wystrzelił to ni ch*ja nie potrafię zrozumieć, no gdyby to był Łolter p99 to wszystko możliwe, ale glock nie wierzę...


Pistolet był odbezpieczony, a agent - geniusz podnosząc go nacisnął na spust.

WIEWIORa

2018-06-04, 23:45
To jest agent FBi, został zatrzymany przez FBi, sprawdzają czy nie był odpalony przy wygibasach. Mówili dziś o nim w radiu.

Szarmancka-biedronka

2018-07-18, 22:22
@Teuwil Broni nigdy nie nosi się odbezpieczonej! Nawet w sytuacji, gdy wiesz, ze za chwile będziesz jej musiał użyć. Bron naładowana, czy tez nie, JEST ZAWSZE ZABEZPIECZONA! Dodatkowo, nawet gdy nie ma w niej amunicji, traktujemy ja ZAWSZE jako załadowana. Kłania się tzw. "praca na broni". Także nie opowiadaj proszę bzdur.

Teuwil napisał/a:

Skoro mu przypadkowo wystrzelił to musiał być przeładowany i odbezpieczony. ch*jowy z niego agent skoro nie potrafi posługiwać się bronią, przeładowaną i odbezpieczoną broń nosi się tylko na jakiejś akcji itp., kiedy spodziewa się, że będzie potrzebował jej szybko użyć. A w czasie wolnym tak jak w tym przypadku broń powinna być zabezpieczona i komora pusta.

@Teuwil Broni nigdy nie nosi się odbezpieczonej! Nawet w sytuacji, gdy wiesz, ze za chwile będziesz jej musiał użyć. Bron naładowana, czy tez nie, JEST ZAWSZE ZABEZPIECZONA! Dodatkowo, nawet gdy nie ma w niej amunicji, traktujemy ja ZAWSZE jako załadowana. Kłania się tzw. "praca na broni". Także nie opowiadaj proszę bzdur.