18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie został w domu jak kazano

v_valdi • 2020-04-08, 15:37
Wiem, prawa zwierząt itp
Ale ten złamał przepis


poligon6

2020-04-08, 15:59
Fajny sposób. Ale lepiej nałapać szczury do beczki i czekać az się zagryza, lub polac benzyna i podpalic.

Salieri16000

2020-04-08, 16:04
Taki syf pod umywalką, że aż się szczur przykleił :P

borsuk18

2020-04-08, 16:08
A więc to są te słynne serwery sadistica

kothletino

2020-04-08, 16:42
O ile się nie mylę to pułapki z klejem zostały wycofane z użytku ponieważ podchodziły pod celowe znęcanie się nad zwierzętami a na to są paragrafy. :roll:

Pa...........an

2020-04-08, 16:57
Ja tam widzę pokaz slajdów. Player Sadola nie nadaje się do filmów kilkusekundowych.

eloguma

2020-04-08, 20:37
kothletino napisał/a:

O ile się nie mylę to pułapki z klejem zostały wycofane z użytku ponieważ podchodziły pod celowe znęcanie się nad zwierzętami a na to są paragrafy.



A kiedy je wycofano bo trzy miesiące temu je szczurołap instalował w mojej pracy

edmund

2020-04-08, 22:13
ok, niby wszystko co żyje spełnia swoją biologiczną rolę i ma sens,
ale ktoś mi wytłumaczy po co żyje taki k***a szczur

~PowerBoBass

2020-04-08, 22:22
edmund napisał/a:

ale ktoś mi wytłumaczy po co żyje taki k***a szczur



Pewnie jeszcze się nie przykleił

Hrodgar

2020-04-08, 22:35
kothletino napisał/a:

O ile się nie mylę to pułapki z klejem zostały wycofane z użytku ponieważ podchodziły pod celowe znęcanie się nad zwierzętami a na to są paragrafy.



Mylisz się. Pułapki klejowe/żelowe nie zostały wycofane z użytku w branży deratyzacyjnej. Są stosowane, w celu wyłapywania pojedynczych sztuk gryzoni, oraz do monitorowania ewentualnej obecności tychże. Na filmiku widzimy lep żelowy na szczury. Są one znacznie efektywniejsze niż pułapki klejowe, gryzoniom trudniej się z nich uwolnić.

Oczywiście istnieją przepisy mówiące gdzie można stosować takie pułapki, oraz jak. Ogólnie każde pułapki tego typu powinny byś sprawdzane co 12h. Chodzi o usuniecie padniętych gryzoni, aby nie stanowiły zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego.

Tak, jestem Expertem.

Az...........za

2020-04-08, 22:40
sadistic sadistickiem ale za znecanie sie nad zwierzetami ch*j ci w dupe nie ma piwa

Pietruchm

2020-04-08, 23:03
edmund napisał/a:

ok, niby wszystko co żyje spełnia swoją biologiczną rolę i ma sens,
ale ktoś mi wytłumaczy po co żyje taki k***a szczur



Pojęcia nie mam, ale czy zastanawiałeś się nad sensem życia wirusów/nowotworów?
To są dopiero cwane skurkowańce. Instalują się w sprzyjającym środowisku, w którym mogą się bez problemu rozmnażać.
Z premedytacją niszczą środowisko które zainfekowały przekształcając je po swojemu wysysając wszystkie życiodajne minerały.
Jak już im brakuje miejsca lub wyniszczą dane środowisko zasiedlają nowe i zaczynają cykl od nowa. Wyżerają powoli dany organizm tak długo aż nie skonsumują go w całości.

Wiesz jak potocznie nazywa się takie wirusy/nowotwory.... "Człowiek"

I to jest dopiero pytanie, po cholerę toto żyje na tej planecie??

iLike

2020-04-08, 23:16
@up brzmisz jak jakiś pie**olnięty ekolog

Barnellini

2020-04-08, 23:17
edmund napisał/a:

ok, niby wszystko co żyje spełnia swoją biologiczną rolę i ma sens,
ale ktoś mi wytłumaczy po co żyje taki k***a szczur



Nie denerwuj się. Pani od "przyry" wyjaśni Ci to w szóstej klasie :P

macioshow

2020-04-08, 23:24
edmund napisał/a:

ok, niby wszystko co żyje spełnia swoją biologiczną rolę i ma sens,
ale ktoś mi wytłumaczy po co żyje taki k***a szczur



To pytanie jest źle zadane. Żeby dało się odpowiedzieć na pytanie po co, trzeba założyć że jakiś podmiot celowo odziaływał. A jaki podmiot celowo oddziaływał, że miał na celu stworzenie człowieka?