18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zadzieraj z firmą wywożącą śmieci

an...........rn • 2015-06-18, 13:43

Kobieta zamówiła kontener na śmieci wraz z wywozem, ale płacić już nie chciała, Więc po pięciu tygodniach panowie z firmy przyjechali i odebrali kontener zostawiając jednak zawartość w ogródku przed domem.

bosslolkowy

2015-06-18, 15:09
Nie ma komentarzy to sp***olę ten stan.

Btw. Bardzo dobrze zrobili :) ciekawe czy w przypadku zakładu pogrzebowego też tak można zrobić :D

Volfodzio

2015-06-18, 15:36
Szkoda, że nie spróbowała wych*jać firmy opróżniającej szamba.

Kisielu

2015-06-18, 15:39
Ja się zastanawiam tylko na co ona liczyła? Że co jak nie zapłaci to sobie to wezmą w końcu? Nikt za darmo cudzych śmieci nie będzie zbierał. Nawet pan Mietek spod sklepu zbiera butelki albo złom, bo dostanie za to pieniążki. Ja bym jeszcze jej na to wszystko nasrał i niech sp***ala :D

KrisCFC

2015-06-18, 16:25
Kisielu napisał/a:

Ja się zastanawiam tylko na co ona liczyła? Że co jak nie zapłaci to sobie to wezmą w końcu? Nikt za darmo cudzych śmieci nie będzie zbierał. Nawet pan Mietek spod sklepu zbiera butelki albo złom, bo dostanie za to pieniążki. Ja bym jeszcze jej na to wszystko nasrał i niech sp***ala :D



No masz racje, nikt jej za darmo tego nie wywiezie, i jeśli opis pod filmikiem jest faktycznie prawdą, to zrobili prawidłowo.

A co do Ciebie Kisielu - napisałeś, że nikt za darmo śmieci cudzych nie wywozi, zgadzam się, ale oni i tak przyjechali po kontener, więc po prawdzie są tak samo stratni na paliwie i czasie jakby wzięli te śmieci ze sobą... ;)

(nie bronię tej kobiety, bo dobrze jej tak). :D

watsman

2015-06-18, 17:11
ciekawe czy będzie 2 filmik z miną tej kobiety jak wróciła i zobaczyla podwórko :D

Ebenezeusz

2015-06-18, 17:39
Niekoniecznie tak samo stratni bo sortownia też kosztuje ;)

DaKuz

2015-06-18, 19:26
Przecież to brytyjski program socjalny dokarmiania cyganów i innego ciapatego :kupa:

Kosmodysk

2015-06-18, 21:30
Taki "cygański trawnik"- jest popyt, są firmy.


A tak na poważnie, ciekawe co na to sąsiad?

gandolfini

2015-06-19, 13:16
W Anglii, Francji, Szwecji itp. chyba nikt nie płaci, więc wywalają im śmieci na ogródek, a później się dziwią, że wylęga się :kupa: i robi zadymy w miastach oraz domaga się socjalu na swoje tabuny dzieci w krajach kozojebliwych.

PuszczykTL

2015-06-20, 02:58
Polakom meble przywieźli. :D