18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zaczynaj z Marines

Sothoth • 2012-12-16, 15:35
Oto co sie moze stac kiedy dzabniesz nozem nieodpowiednie cialo.


zwirz13

2012-12-16, 15:44
i tak małe obrażenia :ok: marines musial byc zmęczony albo w złej kondycji

bloodwar

2012-12-16, 15:46
Dobrze że nie wpadł na nikogo ze Specnazu Alfa bo przy "upadku" by pewnie 36 razy dźgną się przypadkowo nożem! :-)

hejcior

2012-12-16, 16:28
Obrażenia odniesione w czasie poślizgu i upadku z krawężnika :D Bosko

@zwirz13

dźgnięty marines zapewne obserwował całość jak w kinie, wierze, że 3 pozostali odpowiednio ugościli pacjenta ku uciesze dziabniętego.

BrunerOvned

2012-12-16, 18:52
U nas postawiliby ku czci pożenionego nożem pomnik, krzyż i meher-commando.
Oczywiście całe zdarzenie byłoby winą Tuska, o czym poinformować zechciałby łaskawie Antek Policmajster.
Piwo na merynosów! ;)

Sharsh

2012-12-16, 19:47
@up nie pisz pod wpływem bo cie się literki jebią

BrunerOvned

2012-12-16, 21:08
Chomochom napisał/a:

@up nie pisz pod wpływem bo cie się literki jebią


Trolling mode ON :)

Schabik

2012-12-17, 07:38
to trzeba mieć pecha żeby się tak przy upadku połamać :/

Zachlaj_Von_Burbon

2012-12-17, 07:42
Tyrone Jackson... musi jakie czarne... łech... jeszcze ze 2 cale krawężnika i materiał na harda by był :-(

Krwawy Opiekacz

2012-12-17, 08:12
BrunerOvned napisał/a:

U nas postawiliby ku czci pożenionego nożem pomnik, krzyż i meher-commando.
Oczywiście całe zdarzenie byłoby winą Tuska, o czym poinformować zechciałby łaskawie Antek Policmajster.
Piwo na merynosów! ;)



Ale pie**olisz.
U nas to ten połamany oskarżyłby tych marines, wygrał i jeszcze by otrzymał dożywotnią rentę. Natomiast marines byliby ciągani po sądach przez następne 5 lat i dostaliby maksymalne wyroki za pobicie ze szczególnym okrucieństwem.

Cossmos

2012-12-17, 08:49
@BrunerOvned Prędzej zabawne polskie prawo skazało by na 5 lat trzech marines za pobicie, a napastnik dostałby 3mln i apartament, by móc zacząć nowe życie, ale co ja tam wiem...

timmy77

2012-12-17, 09:09
W razie jak by ktoś nie znał angielskiego. "Podejrzany został przetransportowany do szpitala z dwoma złamanymi dłońmi, strzaskanom kostkom, ze złamanom nogom, z wieloma ubytkami w uzębieniu, z prawdopodobnie połamanymi żebrami, wieloma kontuzjami, ze skaleczeniami różnego rodzaju, ze złamanym nosem i szczęką, obrażeń doznał, kiedy poślizgnął się na krawężniku po dźgnięciu marinsa nożem". - Cytat z raportu policyjnego. :D

Dalione

2012-12-17, 09:15
@up
W razie jakby ktoś nie znał lekkiego analfabetyzmu. "Podejrzany został przetransportowany do szpitala z dwoma złamanymi dłońmi, strzaskaną kostką, załamaną nogą, wieloma ubytkami w uzębieniu, prawdopodobnie połamanymi żebrami, wieloma kontuzjami, skaleczeniami różnego rodzaju, złamanym nosem i szczęką, obrażeń doznał kiedy poślizgnął się na krawężniku po dźgnięciu Marines'a nożem". - Cytat z raportu policyjnego. :D

JURIJ_77

2012-12-17, 11:24
bloodwar napisał/a:

by pewnie 36 razy dźgną się przypadkowo nożem!



uwaga, literówka (mam nadzieję): dźgnął