18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie wysłała maila

Barnellini • 2020-06-30, 19:34
Menadżer i jego sekretarka. W Indiach sposób traktowania kobiet pozostawia jeszcze wiele do życzenia. A u nas się robi afera jak klepniesz współpracowniczkę w tyłek ;)



Dyscyplina w pracy musi być! ;)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-07-07, 12:59 ]
Pracownica kontraktowa została brutalnie zaatakowana przez swojego kolegę po tym, jak przypomniała mu, aby nosił maskę koronawirusową w biurze.

Bhaskar Rao pokonał Checuri Usharani odłamanym ramieniem krzesła, kucając ze strachu na podłodze w Dargamitta, w południowo-indyjskim mieście Nellore.

Usharani została poważnie ranna podczas napadu, a Rao - który miał pretensje do swojej ofiary - został aresztowany.

Na nagraniu ataku na CCTV Rao - zastępca kierownika w AP Tourism Hotel - chwyta panią Usharani za włosy i ciągnie ją na podłogę.

Wciąż ściskając jej włosy, wyciąga rękę do stołu i chwyta drewniane ramię krzesła.

Pokonuje go przerażonym pracownikiem, gdy inny pracownik rzuca się, by zatrzymać atak.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8474527/Indian-woman-beaten-male-colleague-reminded-wear-mask-office.html

Dukenstein

2020-07-01, 03:52
to spasione podzwierzęcie powinni wyciągnąć na plac i zaj***ć kijami, ulany śmieć nie nadaje się do życia wśród ludzi.

Gandalf

2020-07-01, 06:01
Na podwyżkę to se trzeba zasłużyć ;-)

Barnellini

2020-07-01, 07:56
Reisedreth napisał/a:

Mam nadzieję, że i ty dostajesz po pysku w robocie.



Powtórzę:

Taki emot " ;) " oznacza chyba że ktoś żartował i żeby nie brać jego słów na serio.

Co jest z wami dziewczyny? Przecież napisałem już również, że szanuję kobiety i ogólnie ludzi. Cofnęłyście się w rozwoju? Nie rozumiecie, że można sobie żartować szczególnie na stronie z humorem. Podejrzewam, że to jakaś trauma bo byłyście może bite przez jakiegoś bydlaka i dlatego tak ostro reagujecie choćby na żarty tego typu ale to nie moja wina i do bydlaka z pretensjami. Twoja nadzieje płonne bo nikt mnie nie bije "po pysku w robocie" ani ja nikogo również.

Ja pie**olę :facepalm: A teraz skoro już wyjaśniliśmy nieporozumienie za karę obie zapie**alacie do kuchni pozmywać gary :D



76magg

2020-07-01, 09:57
W Indiach to dość normalne, że przełożony (osoba z wyższej kasty) może publicznie wpierdzielić podwładnemu. Może nie butować czy okładać, ale z plaskacza po łbie przywalić, to bez żadnego problemu. Jak jechał jeden w delegację tam, to dostał wytyczne, żeby nie reagować i olewać takie sytuacje.

Reisedreth

2020-07-01, 16:48
Barnellini napisał/a:

Powtórzę:
Taki emot " " oznacza chyba że ktoś żartował i żeby nie brać jego słów na serio.
Co jest z wami dziewczyny? Przecież napisałem już również, że szanuję kobiety i ogólnie ludzi. Cofnęłyście się w rozwoju? Nie rozumiecie, że można sobie żartować szczególnie na stronie z humorem. Podejrzewam, że to jakaś trauma bo byłyście może bite przez jakiegoś bydlaka i dlatego tak ostro reagujecie choćby na żarty tego typu ale to nie moja wina i do bydlaka z pretensjami. Twoja nadzieje płonne bo nikt mnie nie bije "po pysku w robocie" ani ja nikogo również.
Ja pie**olę A teraz skoro już wyjaśniliśmy nieporozumienie za karę obie zapie**alacie do kuchni pozmywać gary



Pójdę do kuchni jak wyjdziesz z piwnicy.

drozberk

2020-07-01, 17:56
UkrytaPodNickiem napisał/a:

bo się nie klepie współpracowniczek w tyłek j***ny głąbie, klep matkę po pysku



Lol, kolejny lewus. Małe klepnięcie, nawet nie klapsik, uśmiech i komplement, że tyłeczek fajny. Kiedyś coś takiego kobieta przyjmowała z rumieńcem na policzkach, a dzisiaj zakłada ci sprawę o molestowanie. Przez takich cuckoldów jak ty. Dorośnijcie w końcu, życie to nie zabawa dla małych dzieci.

wikupa

2020-07-01, 20:39
Recydywista napisał/a:

stul cipe zmywarko. to zes k***a ulana i paskudna to nie nasza wina. Jesli chodzi o szacunek do kobiet to mam go wiecej niz ty kiedykolwiek zaliczysz meskich spojrzen, a dla takich glosnych p*zd szacunku nie ma, i k***a nie bedzie.



O ja jebie, odezwal sie samiec alfa. Podejrzewam, ze stuleja roku. Wyjezdzasz z obraza kobiety z brakiem jakiekolwiek wiedzy o niej, popisales sie HA HA

:lol:

erebre

2020-07-01, 21:20
UkrytaPodNickiem napisał/a:

bo się nie klepie współpracowniczek w tyłek j***ny głąbie, klep matkę po pysku



to pewnie jedna z tych baleronów, której nawet nikt kijem przez szmatę nie chce dotknąć i zazdrość zżera, że jej klepać w tyłek nie chcą.

Barnellini

2020-07-02, 00:35
Lubię takie eleganckie dyskusje :D