18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie wpadnij...

krzyks • 2017-06-21, 15:31
ok mamo... :hurra:


AfroMan25

2017-06-21, 16:11
baby zawsze gadają głupie texty w stylu nie wywal się, nie wylej, jakby to zależało od czegokolwiek

MajkelT

2017-06-21, 16:45
TO nie jest wina matki. Młody mówił że sie nie wyjebie.

Essent

2017-06-21, 17:50
Wyj***ł się jak kłoda

dominikm1996

2017-06-21, 18:26
dobrze że córka nie wpadła w tak młodym wieku

Be6he6mo6th

2017-06-21, 19:07
Jakim cudem trafiło to na główną? Normalnie poziom "smiechu warte"...

bimaczow

2017-06-21, 19:08
Zauważyłem na sobie .. Zawsze jak baba mi mówi " tylko nie popsuj" to rozpie**olę .. " tylko nic sobie nie zrób" zawsze sobie coś zrobię itp ... Taka jakąś ironia losu albo... Baba zawsze wykracze

Essent

2017-06-21, 19:29
bimaczow napisał/a:

Zauważyłem na sobie .. Zawsze jak baba mi mówi " tylko nie popsuj" to rozpie**olę .. " tylko nic sobie nie zrób" zawsze sobie coś zrobię itp ... Taka jakąś ironia losu albo... Baba zawsze wykracze



Bo to wiedźmy są i czarują :mrgreen:

CiemnosciHetman

2017-06-21, 21:21
tak to jest z tymi dziećmi dzisiaj. My z ziomkami w tym wieku skakaliśmy po drzewach, garażach i ch*j wie czym jeszcze, dzięki czemu nabyło się odpowiednią koordynację. Teraz dzieci siedzą przed tymi j***nymi tabletami i są przez to nieporadne jak feministki w polityce. Szczytem zręczności jest kręcenie fidget spinnerem, k***a łał.

wonder_woman

2017-06-22, 00:34
CiemnosciHetman napisał/a:

tak to jest z tymi dziećmi dzisiaj. My z ziomkami w tym wieku skakaliśmy po drzewach, garażach i ch*j wie czym jeszcze, dzięki czemu nabyło się odpowiednią koordynację. Teraz dzieci siedzą przed tymi j***nymi tabletami i są przez to nieporadne jak feministki w polityce. Szczytem zręczności jest kręcenie fidget spinnerem, k***a łał.


Dużo zależy od rodzicow, ja gdy byłam dzieckiem były już telefony i komputery a jednak siedziałam na podwórku tyle ile mogłam, co do tego skakania itp to nie przesadzajmy, wolałabym mieć cale jedynki niż świadomość ze nie warto skakać po murach ;-) mam mala siostre ktora wiadomo ma telefon i sie nim nieraz zajmuje ale jednak chce sie z innymi dzieciakami bawic tylko tamte są przyklejone do elektrotechnicznych zabaweczek i siedzi sama bo nie ma z kim, wiele zalezy jak sobie dziecko wychowasz, nie jego wina że matka z ojcem wciskaja od 2 roku zycia tel ze swinka popka :-D

amha

2017-06-22, 12:58
AfroMan25 napisał/a:

baby zawsze gadają głupie texty w stylu nie wywal się, nie wylej, jakby to zależało od czegokolwiek



Najgłupszy babski tekst: pijany jesteś, nie pij już

ciepson

2017-06-22, 19:42
Wielki świat małych odkrywców.

Zielonek92

2017-06-24, 00:31
Bo jak by baba nie powiedziala nie wywal sie nie wylej nie zepsuj to nic sie nie stanie. Ale jak juz powie... to ch*j jasny strzela wszystko !