18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wiem czy oślepł ale...

Halman • 2022-09-23, 15:49

z całą pewnością ogłuchł... :-D

stefan szufla

2022-09-23, 17:18
Może ktoś wytłumaczyć co się właściwie stało?
Nie jestem znawcą samochodów ani mechanikiem nie wiem ocb :| ale dla mnie ,jako laika wygląda to jak by poszło ciśnienie z hydrauliki czy Bóg wie skąd i gość dostał pyłem po oczach

Kurde26

2022-09-23, 19:54
stefan szufla napisał/a:

Może ktoś wytłumaczyć co się właściwie stało?
Nie jestem znawcą samochodów ani mechanikiem nie wiem ocb :| ale dla mnie ,jako laika wygląda to jak by poszło ciśnienie z hydrauliki czy Bóg wie skąd i gość dostał pyłem po oczach



Zagrzały się hamulce. Gość wszedł pod samochód żeby sprawdzić czy nic nie zacznie się zaraz jarać. Od temperatury wystrzeliła opona lub poduszka ( w ciężarówkach zamiast sprężyny czy resoru jest zawieszenie pneumatyczne). Było mocne pie**olnięcie, więc podejrzewam wybuch opony. Ten pył to zaschnięte błoto.

RUFUS26

2022-09-23, 23:23
Kurde26 napisał/a:

Zagrzały się hamulce. Gość wszedł pod samochód żeby sprawdzić czy nic nie zacznie się zaraz jarać. Od temperatury wystrzeliła opona lub poduszka ( w ciężarówkach zamiast sprężyny czy resoru jest zawieszenie pneumatyczne). Było mocne pie**olnięcie, więc podejrzewam wybuch opony. Ten pył to zaschnięte błoto.



W oponie naczepy samochodu ciężarowego jest od 8,5 do 9.0 atmosfer ciśnienia. W osobówce 2.0 do 2.5 (średnio licząc)
Przy "wystrzale" , pęknięciu opony ogromne ciśnienie wydobywające się z niej powoduje u osób będących w pobliżu rozerwanie, pęknięcie płuc, bądź uraz mechaniczny spowodowany oderwanym kawałkiem opony.

blackburn

2022-09-23, 23:28
Dlatego ja pie**ole jakieś dziadtransowe zabawy, zobacz, sprawdź, wymień itp . Od tego są mechanicy, serwisy, szefcio zaoszczędzi kilka stówek, a potem jak coś sie odjebie to albo mnie zabije albo ja kogos. Wtedy nikt nie będzie pytał co i jak tylko wypna dupę.

witekkk

2022-09-24, 08:59
Dupło piknie.