18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie warto kopać szczeniaczka poligonku

Flodzia • 2023-03-02, 14:20


Mógł jeszcze zaj***ć gówniakowi

Voldmar

2023-03-02, 14:28
Co za k***a zjeb. Pchlarza, na smyczy powinien trzymać. Zresztą ewidentnie widać, że szczeniak nie chciał odpuścić dzieciakowi i stary go delikatnie przesunął nogą.
Żeby temu w czerwonym doj***li za pobicie. XD

klaser11

2023-03-02, 14:45
Voldmar napisał/a:

Co za k***a zjeb. Pchlarza, na smyczy powinien trzymać. Zresztą ewidentnie widać, że szczeniak nie chciał odpuścić dzieciakowi i stary go delikatnie przesunął nogą.
Żeby temu w czerwonym doj***li za pobicie. XD



To szczeniak! W najgorszym przypadku zalizałby młodego.. i te XD.. j***ne gimby

jkllll485

2023-03-02, 14:50
Voldmar napisał/a:

Co za k***a zjeb. Pchlarza, na smyczy powinien trzymać. Zresztą ewidentnie widać, że szczeniak nie chciał odpuścić dzieciakowi i stary go delikatnie przesunął nogą.
Żeby temu w czerwonym doj***li za pobicie. XD



Ślaczki na jutro zrobiłeś?

Vistus

2023-03-02, 14:51
Właściciel szczeniaka do uspania :D Chętnie zobaczę to na Hardzie jakby co .

Voldmar

2023-03-02, 14:53
jkllll485 napisał/a:

Ślaczki na jutro zrobiłeś?



Pierwsze primo, moje dziecko zrobiło "ślaćki"
Drugoe primo, radzę ci iść do logopedy.
A po trzecie, wyraziłem tylko swoją opinię.

~Velture

2023-03-02, 14:57
Najlepsze jest to, że to chyba nawet nie był pies tego co mu wyj***ł :D

smc

2023-03-02, 15:19
Gość do więzienia, pies do schroniska, a gówniak do domu dziecka.

Albo odwrotnie.

Maniecky

2023-03-02, 15:23
O k***a jak pieknie, rzadki okaz ludzkiego chinczyka ktory nie jest ciota, ma dusze a pies jest jego kompanem a nie posilkiem .

Ta ciota w klapkach co wylapala... juz po chodzie widac ze typowy chinski bufon... i jeszcze mial czelnosc wydac druga ciote na swiat.

Nie widzialem jeszcze w bialym kraju zeby szczeniak wywolal inna reakcje niz chwila milej interakcji z przyjaznym stworzeniem, a jak male gowniaki sie boja to rodzice nie kopia czworonogow tylko tlumacza ze nie ma czego sie bac... chociaz na sadolu trafi sie pare monotonnych zj***nych Januszy co to zawsze pie**ola ze pchlarze do utylizacji itp itd (Edyt: nie skonczylem pisac a juz sie paru pojawilo)

Nufrevi

2023-03-02, 15:30
Bardzo dobrze, pewnie miałbym podobny odruch :D

Antoni79

2023-03-02, 15:38
Voldmar napisał/a:

Co za k***a zjeb. Pchlarza, na smyczy powinien trzymać. Zresztą ewidentnie widać, że szczeniak nie chciał odpuścić dzieciakowi i stary go delikatnie przesunął nogą.
Żeby temu w czerwonym doj***li za pobicie. XD



To chyba żółte ludzie. U nas też nie wypada kopać jedzenia

Voldmar

2023-03-02, 15:50
Maniecky napisał/a:

O k***a jak pieknie, rzadki okaz ludzkiego chinczyka ktory nie jest ciota, ma dusze a pies jest jego kompanem a nie posilkiem .
Ta ciota w klapkach co wylapala... juz po chodzie widac ze typowy chinski bufon... i jeszcze mial czelnosc wydac druga ciote na swiat.
Nie widzialem jeszcze w bialym kraju zeby szczeniak wywolal inna reakcje niz chwila milej interakcji z przyjaznym stworzeniem, a jak male gowniaki sie boja to rodzice nie kopia czworonogow tylko tlumacza ze nie ma czego sie bac... chociaz na sadolu trafi sie pare monotonnych zj***nych Januszy co to zawsze pie**ola ze pchlarze do utylizacji itp itd (Edyt: nie skonczylem pisac a juz sie paru pojawilo)



Spoko, w sumie do mnie trafił argument, że ojczulek mógł zareagować inaczej, natomiast czy ty uważasz, że reakcja tego w czerwonym jest adekwatna? Można spekulować, np. cholera wie czy dzieciak nie został kiedyś pogryziony i dlatego reaguje wycofaniem się. Nie jestem przeciwnikiem psów, sam posiadam owczarka, ale on ma swoje zadanie - ma chronić teren i rodzinę, mam do niego przyjacielskie, ale też zajebiście bezkompromisowe usposobienie. Ale gdyby kogoś wystraszył będąc na spacerze i dostałby buta, winnym byłbym tylko ja sam, że go odpowiednio nie upilnowałem, nie założyłem kagańca etc. etc.. Nie ma tu znaczenia czy pies ma 2kg czy 32...

Necro

2023-03-02, 15:54
A ty co byś zrobił jakby ktoś ci skopał jedzienie? :krejzi:

SanEscobar94

2023-03-02, 15:57
Pięknie! Oby więcej takich nagrań!

howke

2023-03-02, 15:59
Voldmar napisał/a:

Spoko, w sumie do mnie trafił argument, że ojczulek mógł zareagować inaczej, natomiast czy ty uważasz, że reakcja tego w czerwonym jest adekwatna? Można spekulować, np. cholera wie czy dzieciak nie został kiedyś pogryziony i dlatego reaguje wycofaniem się. Nie jestem przeciwnikiem psów, sam posiadam owczarka, ale on ma swoje zadanie - ma chronić teren i rodzinę, mam do niego przyjacielskie, ale też zajebiście bezkompromisowe usposobienie. Ale gdyby kogoś wystraszył będąc na spacerze i dostałby buta, winnym byłbym tylko ja sam, że go odpowiednio nie upilnowałem, nie założyłem kagańca etc. etc.. Nie ma tu znaczenia czy pies ma 2kg czy 32...



Ja pier… tu jest sadol czy akademickie forum moralności?