18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie uciekły

trytodie • 2021-11-07, 10:39
Według wersji świadków, dwie nastolatki w wieku 13 i 14 lat były długo ścigane przez dwie osoby jadące na motocyklu (Villa Nueva – miasto w południowej Gwatemali).
Nastolatki schowały się przed wejściem do pierkarni, gdzie zostały odnalezione i.... :roll:


Lobo24

2021-11-07, 11:07
Co tam się k***a dzieje, że w biały dzień strzelają do 13latek? Tych pseudo-gangusów powinni tak potraktować, że śmierć będzie dla nich wybawieniem.

Chyba tam przestępczość taka, że nawet dzieci jak się bawią w berka to tylko strzelanego.

sir_Alex

2021-11-07, 11:28
Lobo24 napisał/a:

Co tam się k***a dzieje, że w biały dzień strzelają do 13latek? Tych pseudo-gangusów powinni tak potraktować, że śmierć będzie dla nich wybawieniem.
Chyba tam przestępczość taka, że nawet dzieci jak się bawią w berka to tylko strzelanego.





tam 13ki to już nieźle przorane dupy - pewnie ciągnęły niewłaściwe berło

PS> dla nas wszystkich śmierć to wybawienie :amused:

Pralpunkt

2021-11-07, 12:13
Zabijanie 13-14 latek to zabijanie dzieci mam nadzieje że zabójcy dostaną za to zasłużoną karę czyli kilka gram ołowiu w potylicę

RoboCat

2021-11-07, 12:38
13-14 lat to sa dzieci ale tylko w naszym europejskim swiecie "barbie"...

korowiow777

2021-11-07, 12:51
To są dzieci, wy imbecyle. I to na całym swiecie. To, że zabiera im się dzieciństwo znacznie wcześniej niż w Europie nie zmienia faktu, że są to dzieci wy próbujący być maczo kretyni.

pro_avenger

2021-11-07, 13:16
Co to k***a ma być do h*ja wafla. Tych patusów nawet nie powinni sądzić tylko granat do pyska wsadzać bez zawleczki.

CrookerS

2021-11-07, 14:18
Szkoda, mozna byloby je sciagnac do europy do klubikow przyjaciol rozpusty i swawoli :kawa:

UrlichUrwich

2021-11-07, 15:43
Być może atak na nie, to była tak naprawdę zemsta na ich rodzicach (rodzicu). Napastnik mógł też dokładnie nie wiedzieć o którą chodzi, więc strzelał do obu. Trzeba wziąć poprawkę, że to inny świat i życie oraz honor mają tam inną wartość.

Kurde26

2021-11-07, 20:26
sir_Alex napisał/a:

tam 13ki to już nieźle przorane dupy - pewnie ciągnęły niewłaściwe berło
PS> dla nas wszystkich śmierć to wybawienie



Kiedyś widziałem jakiś program w stylu " Martusia na końcu zadupia". Była tam rozmowa dwóch nastoletek (około 15lat) na temat podrywania chłopaków. Padło tam takie zdanie :
Obciągam od 10 roku życia. Ty mi nie będziesz mówiła jak mam złapać faceta.

OdRydzykaZpolecenia

2021-11-08, 03:22
Powinieneś wykładać Resocjalizacje i to przez wielkie „R”
pro_avenger napisał/a:

Co to k***a ma być do h*ja wafla. Tych patusów nawet nie powinni sądzić tylko granat do pyska wsadzać bez zawleczki.


Seksiaczek

2021-11-09, 10:26
korowiow777 napisał/a:

To są dzieci, wy imbecyle. I to na całym swiecie. To, że zabiera im się dzieciństwo znacznie wcześniej niż w Europie nie zmienia faktu, że są to dzieci wy próbujący być maczo kretyni.



pie**olenie. Jeszcze u nad około 100,150 lat temu nie nazywano ich dorosłymi.
Dzieciństwo to koncept czysto europejski, i zresztą pierwotnie nie uwzględniający nastolatków do tej grupy.