18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie siła a techika

TT4 • 2017-03-04, 07:12
...zrobi z ciebie zawodnika.


BundyR

2017-03-04, 07:22
Nie wiem, ja tam się na TECHICE nie znam

mygyry

2017-03-04, 08:45
Fryzury lata 80/90 :D

natking

2017-03-04, 12:11
Ale to jest gejowe, gorsze niż mma :D

Daedra

2017-03-04, 13:45
Pięknie, o to k***a chodzi.

SirMajkel

2017-03-04, 13:49
wyobraźcie sobie jakby taki koksu jeszcze nauczył się techniki.. strach się bać, ale i na takich są sposoby.

KrisCFC

2017-03-04, 13:58
Ale przecież to jest oczywiste, że wrestler (zapaśnik - człowiek wyszkolony do wykręcania przeciwnika na różne sposoby) wygra z bodybuilderem (czyli człowiekiem, który o walce pojęcia mieć nie musi, bo tylko rzeźbi ciało). Na tej zasadzie można zrobić walkę: Balet vs BJJ...

Mesjaszowaty

2017-03-04, 15:08
Łeee na miniaturce widnieje Jay Cutler i myślałem,że to on będzie walczył a tu jakieś lata 80-te i tarzany :(

prawda

2017-03-04, 19:59
KrisCFC napisał/a:

Ale przecież to jest oczywiste, że wrestler (zapaśnik - człowiek wyszkolony do wykręcania przeciwnika na różne sposoby) wygra z bodybuilderem (czyli człowiekiem, który o walce pojęcia mieć nie musi, bo tylko rzeźbi ciało). Na tej zasadzie można zrobić walkę: Balet vs BJJ...



to jest wiedza nieprzyswajalna dla 98% społeczenstwa

silvsky

2017-03-05, 03:07
Norma to jak postawienie naprzeciw siebie gościa z 10-15 lat stażu w jakichkolwiek sportach kontaktowych (ale full kontakt) z gościem z nie wiem max 3-5 lat to właśnie pokazuje film (jeżeli myślisz że jesteś kozak po 3-5 lat treningów)
Owszem zdarzają się talenty że w 5 lat zrobi formę, rzeźbę, technikę etc. ale na starego wyjadacza z doświadczeniem to może być o jeden chwyt/uderzenie/kopnięcie co tam trenujecie za mało niezależnie od wagi.
Tym bardziej na ulicy gdzie sędziego raczej nie ma ale to już jak w lotku albo trafisz na wyjadacza albo na siepacza. :karate:

Hvsarz

2017-03-05, 12:13
Nie widać po nim tych 154 kg. Powiedziałbym, że 115-120 maks. Ale odkrycie to żadne, choć jeśli to typowy kulturysta.. to może mieć nawet mniej siły niż ten mały. Typowy kulturysta, którego celem jest wygląd bardzo często jest dużo słabszy niż na to wygląda, bo ma tu kolosalne znaczenie to jak się ćwiczy. Do tego większa masa = większe zapotrzebowanie na tlen, a to oznacza i tu podbuduje wasze ego, że gdyby udało by wam się pouciekać najpierw trochę przed takim 150 kilowym klocem, to większość sadoli ułomków też by dała radę.. zwyczajnie na końcu lekko go popychając.
Świetnym przykładem tu była walka Pudziana, kiedy jeszcze ważył koło 130kg i to pomimo, że zawsze jako strongman szedł w siłę to w starciu z doświadczonym zawodnikiem w jednej z walk bijąc przeciwnika.. sam po prostu się osunął na ziemie niczym nie trafiony. Zwyczajnie zasłabł z braku tlenu.

kama91

2017-03-05, 13:09
To tak jakby się jarać ze maratończyk wygrał ze sprinterem w maratonie

natking

2017-03-05, 14:55
Tylko zapominamy, że to jest zgodnie z regułami zapasów. Jakby tylko potrafił ten duży dobrze wyprowadzić cios albo kopnąć, to by zabił zapaśnika jednym strzałem. A na ulicy wystarczyłoby, żeby wziął kija i rozwiązał sytuację z takim szaolin pajacem na dystans. Na co założysz mu duszenie, na szyję? Jak to szyi nie ma :D Oczywiście są wyjątki, ale realnie, panowie nie oszukujmy się, przed klocem 2 metry i 170 kg wagi raczej byśmy sp***alali, a nie liczyli, że za piątym razem cios nam siądzie albo poprawnie założymy dźwignię.