topic

Nie sadystyczne ? Ale warte UWAGI

Lajzza • 2020-03-24, 14:19

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

poligon6

2020-03-25, 08:42
BialyNigger napisał/a:

zlot foliowych czapeczek na sadolu... zupełnie mnie to nie dziwi, w końcu to dół kloaczny polskiej prawicy

Przecierz to takie samo dno jak wasz lewacki bełkot o 56 płciach, LBGT, czy multi kulti.

Gruby Brzuch

2020-03-25, 11:10
Dlaczego tam jest mowa o wrogu, deep state itp itd zamiast powiedzieć wprost: żydzi.

Caramon

2020-03-25, 12:00
@up Bo mylisz kauzalność z korelacją.

Juzwa

2020-03-25, 12:54
Jak usłyszałem, że "komunizm propagował równy podział dóbr wśród ludzi" to mi się odechciało słuchać i oglądać do końca. Autor ma dziwne pojęcie o komunizmie i przede wszystkim nasrane pod beretem po czubek.

skandal

2020-03-25, 13:50
Wiele prawdy, jednakże równie wiele naciągania.
W momencie gdy zobaczyłem tylko i wyłącznie logo CNN, gdy usłyszałem że Trump jest najlepszym wyborem bo reszta nienawidzi swojego kraju, odechciało mi się dalej słuchać.
Krytykują propagandę i zwracanie przeciwko sobie pewnych grup społecznych a sami robią dokładnie to samo mówiąc jak dobrym wyborem jest Trump.
Żałosna hipokryzja.

otototo

2020-03-25, 16:01
k***a co wy robicie z tym portalem, brak słów.

alexandrus

2020-03-25, 21:53
Wbrew pozorom, to ludzie którzy rozpowszechnija takie filmiki ogłupiają społeczeństwo, to są najkuteczniejsze formy propagandy, operacja pod fałszywą banderą. Subtelnie wplatają kłamstewka do zaistniałych już i wszystkim znanych faktów, delikatnie podrasowując "prawdę" aż do granic możliwości. Zgoda, też wierzę w jakiś tam NWO (z jednej strony walczą z obecnym już przeludniniem- ale nie jesteś ofiarą, chyba, że chcesz być w i mię dobrobytu i konsupcjonizmu) Ale! Powyższe filmiki mają w was zarzewić cieniutką nić lęku, lęku który karmiony jest przez waszą wyobraźnię, do takich rozmiarów kiedy będziecie OBEY wobec NWO za gwarancję bezpieczeństwa. Dlatego czasem lepiej poprostu nie tyle olać temat i nie nakręcać siebie i innych co mieć to z tyłu głowy, ale nie kierować się tym. To taki odwrócony marketing im cześciej bedziesz słuchał tych bzdur, tym szybciej złapiesz bakcyla i się dostosujesz. "Kłamstwo powtarzane 1000 razy, w końcu staje się prawdą"...

KarpKiller

2020-03-26, 10:25
Mega głupoty i przejaw megalomani amerykanów - co widać po słowach końcowych "Niech Bóg ma świat i Amerykę w opiece" - skoro ma mieć świat to przecież jego częścią jest Ameryka. Jedyne czego tu nie powiedziano wprost, a trochę wynika z tego filmu i jest najprawdziwszą prawdą to, że większość obecnego syfu na świecie jest konsekwencją polityki USA.

piesokej

2020-03-27, 01:40
outsidethebox86 napisał/a:

A może i powinnam;-)
Aha i taka mała uwaga, facet, który myśli, że miejsce kobiety jest w kuchni, najwyraźniej nie wie, co robić z nią w sypialni;-).

Cieszy mnie ze rozumiesz, że kobieta służy tylko do gotowania i r*chania:)

outsidethebox86

2020-03-27, 08:20
piesokej napisał/a:

Cieszy mnie ze rozumiesz, że kobieta służy tylko do gotowania i r*chania:)

Kompromitujesz się tylko poprzez takie komentarze, ukazując brak zrozumienia tego co czytasz. Gdzie tam jest napisane, że kobieta jest wyłącznie od gotowania i r*chania? Zapytaj kogoś mądrzejszego od siebie jak masz rozumiec, to co jest tam napisane.